3 ayda 20 kilo verdim... Hala da devam ediyorum.

taze_anne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2012
36
1
Selam arkadaslar bende araniza yeni katildim. Sizlerle diyet seruvenimi paylasmak istiyorum. Ben Paris'te yasayan 49 kilo olan citi piti biseydim. Evlenip Kanada'nin kuzeyine yerlestim. Abur cubura olan ilgim ve fast-food'a olan duskunlugumden dolayi 2 ayda 58 kilo oldum. Sonra hamile kaldim, hamileligimden sonra da 76 kiloya ciktim. Boyun 156. O yaz tatile gittigimde herkes bana 'yazik ne hale gelmis' deyince acikcasi uzuldum. Ama fazla da umursamadim. Kanadaya geri dondugumde, esime beni begeniyor musun? Diye sordugum bir gun seni cok seviyorum ama artik seni eskisi kadar seksi ve cekici bulmuyorum, dedi. Cok etkilendim. Birkac gun sonra kitapcida gezerken 'Dukan Diyeti' kitabi karsimda duruyordu. Bu diyeti paristeyken duymustum. Kitabi aldim, emzirmem de bitmisti artik. 2 gunde butun kitabi okudum. Markete gittim. Alisverisimi yaptim. Ve diyete 21 agustosta basladim. Diyetin ilk iki haftasinda 4 kilo verdim bile. Bunun yani sira 'bootcamp' denilen bir spor var, ve inanilmaz yag yakan bir durum. O siniflara katildim. Burada sizler leslie ile 3 mil'den bahsediyorsunuz ya, bootcamp onun bin kati zorlugundaydi. Bootcamp ile cok inceldim. Sonra spor salonuna haftada 4 defa duzenli gitmeye devam ettim. Gitmedigim zamanlarda evdeki kosu bandiyla kostum. Diyet ve spor esliginde, hem cok hizli kilo verdim, hem vucudumu yavas yavas sekle sokmaya basladim. Simdi diyete hala devam ediyorum. Amacim 52 olmak. Ve popo bolgesini tamamen eritmek. Spora son hiz devam ediyorum. Yemeklerime gelince, karbonhidrat, seker, tuz, yag bunlari hic almiyorum. Gunde 2 tatli kasigi yag aliyorum sadece. Yemeklerim protein ve sebze agirlikli. Meyvede yemiyorum icindeki sekerden dolayi. Bol bol su iciyorum. Eti, sutu, yogurdu, peyniri hepsinin yag orani 0. Kitapta dukan diyorki, vucuda yag vermesseniz, vucut kendi yagini yakar ve bu sekilde kilo variminiz hizlanir. Dukana baslamak insanda aliskanlik yapiyor. Birakamiyorsunuz. Ara sira kendime odulde veriyorum. Hamburger yiyorum. Yoksa cekilmez bir hal alir.
Buraya gelismeleri... Herseyi yazacagim... Umarim son 5 kiloyuda veririm.

Son düzenleme:
Maşallah çok güzel vermişsiniz ama 3 ayda 20 kilo bence fazla olmuş. Umarım herhangi bir sağlık sorunu ortaya çıkmaz.

Yok hicbir saglik sorunu yasamiyorum. Aslinda fotograf eklemek istedim ama nasil yuklenir bilmiyorum, pek anliyamadim.

Tebrıkklerrrrrrrrr tatlım cok guzel basarmısın super derecede vermıssın gercekten ıstemek cok onemlı sen basarmıssın darısı bızımde basımıza bende uc ay oldu dıyet değil ama sağlıklı beslenmeyı uygulayarak vede spor yaparak uc ayda on uc kılo verdım ama senınkının yanında cok az bu ayda ne kadar vercem bakalım on kılo daha vercemde basladığımda 85 tım de daha cok kılo vermem gerek

Tebrikler valla cok guzel kilo vermissin spor ve diyetine bayildim :nazar::nazar::nazar::KK9::KK9:

Günlüğün hayırlı olsun. Verdiğin kilolardan ve azminden dolayı çok tebrik ediyorum. Ama içindeki şekerden dolayı meyve yemiyorum demişsin ya ben ona takıldım. Meyve yemeyi uzmanlar saat 15.00 sonrası önermiyorlar. Ben sabah kahvaltılarımda genelde meyveye yer veriyorum.1-1.5 ay kadar süre içinde 6 kilo verdim.Ayrıca greyfurt şeker oranı açısından biliyorsun çok masum.Onu akşam da yiyebilirsin mevsiminde tabi.

Çok tebrik ederim ne güzel bir azimle vermişsiniz kiloları, ben de evlendikten sonra ki 7 ay falan oldu 8 kilo aldım evlenmeden öncede zayıf değildim zaten bir de ben becersem şu işi çok güzel olacak... İnşallah son kilolarınızı da rahatça verirsiniz...

canım tebrik ederim seni.

fotoğrafı da yaz yazdığımız yerin altında eklenti ekle kısmından koyabilirsin.

Herkese cok tesekkur ederim arkadaslar. Meyve yemememin sebebi dukan diyetinde 2 evre bitene kadar meyve yok. Ucunde evrede yiyebilecegim. Ayrica cok hizli vermemdeki tek sebebp spor spor spor...
Bu linkte bootcampla ilgili kisa bir bilgi var. Bu benim gittigim program. Inanilmaz etkili birsey. Booty Camp Fitness New DVD Trailer! - YouTube
Ben bunu haftada iki saat yaptim ve 1 ayda toplamda 12 cm inceldim. Cok harika birsey ama cookk zor.

Arkadaşlar ben de 13 nisan cuma başladım Dukan diyetine , bugün sabah sadece yarım armut yedim ve 5-6 fındık :p meyvesiz yaşayamam. Kasımda evlendim ve şuan 10 kilo almış durumdayım . bahar da geldi hiç bir şeyim olmuyor psikolojim bozuldu resmen :KK43:( bugün tartıldım 2 kilo vermişim . Atak dönemini 10 gün yapmayı düşünüyorum .

Arkadaşlar ben de 13 nisan cuma başladım Dukan diyetine , bugün sabah sadece yarım armut yedim ve 5-6 fındık :p meyvesiz yaşayamam. Kasımda evlendim ve şuan 10 kilo almış durumdayım . bahar da geldi hiç bir şeyim olmuyor psikolojim bozuldu resmen :KK43:( bugün tartıldım 2 kilo vermişim . Atak dönemini 10 gün yapmayı düşünüyorum .

Diyetin iyi ilerlemesini istiyorsaniz kesinlikle kacamak yapmayin derim. Yapmassaniz daha cabuk verirsiniz.

Diyetin iyi ilerlemesini istiyorsaniz kesinlikle kacamak yapmayin derim. Yapmassaniz daha cabuk verirsiniz.

bu sabah sadece 1 armut kaçamağım var . kabızlık problemimi böyle çözebiliyorum. hipotiroidim. sürekli kabızlık sıkıntım var.düzenli ilacımı kullandığım halde metebolizmam çok yavaş. ama bol bol spor yapıyorum . yedigim 1 armut yüzünden daha fazla spor yapıyorum :p
bu arada sizi de tebrik ederim :))

Herkese cok tesekkur ederim arkadaslar. Meyve yemememin sebebi dukan diyetinde 2 evre bitene kadar meyve yok. Ucunde evrede yiyebilecegim. Ayrica cok hizli vermemdeki tek sebebp spor spor spor...
Bu linkte bootcampla ilgili kisa bir bilgi var. Bu benim gittigim program. Inanilmaz etkili birsey. Booty Camp Fitness New DVD Trailer! - YouTube
Ben bunu haftada iki saat yaptim ve 1 ayda toplamda 12 cm inceldim. Cok harika birsey ama cookk zor.

hareketlere baktımda daha önceki zayıflamamda banada yardım olan hareketler burdakileri ezberleyip tekrar yapabilirim

bu sabah sadece 1 armut kaçamağım var . kabızlık problemimi böyle çözebiliyorum. hipotiroidim. sürekli kabızlık sıkıntım var.düzenli ilacımı kullandığım halde metebolizmam çok yavaş. ama bol bol spor yapıyorum . yedigim 1 armut yüzünden daha fazla spor yapıyorum :p
bu arada sizi de tebrik ederim :))

Cok iyi anliyorum sizi, meyve aslinda yararli bile. Kabizlik sorunu icin, bol su icin, dukan bugday kepegini oneriyor boyle sorunlari olanlar icin. Tesekkur ederim. Ben artik dukani biraktim cok yoruldum, farkli yontemler deniyorum su siralar.

hareketlere baktımda daha önceki zayıflamamda banada yardım olan hareketler burdakileri ezberleyip tekrar yapabilirim

Bende bunun cd'si var, 40 dakikalik setler halinde inanilmaz birsey. Ben haftada iki defa yaptigim halde inanilmaz toparlanmaya baslamistim. Yine baslayacaigm bu ay hic yapmadim. Bu arada yeni baslamissiniz umarim hedefe ulasirsiniz.

Mumkunse resim eklermisin degisimini gercekten cok merak ediyorum?
bu arada bootcamp cd lerini netten yukleyebilir miyiz aceba ilgi alanima giriyorda ?

bravo super
bende 50 ye ınebılmek ıcın 1 aydr dıyetet spor yapıorm
yag cok az yıorm peynır sut ygrt hepsı lıght

gunde 1 saat spor
ama cok zor werıorm 3 kg kadar gıttı
57 falanım suan ama meyve falan alan yıorm dukan dyetı yapmıorm

bıraz tuyo werrmısın vucudun yag yakmasıyla ılgılı

yanı gec satte yıorm ben bısıler mesela 12 de
ama gece 3 4 ten once uyuyan bırı degılım bunun etkısı olabılırmı

X