Adet öncesi kahverengi akıntı :(((

fato45

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2012
243
5
Kızlar iki aydır adetim başlamadan 3 gün önce çok açık kahverengi akıntım geliyor. Bu kötü birşeyin habercisi olabilir mi?

bendede olmuştu bir haftalık hamile olduğumu öğrendim doktor ya iltihap var ya hamilesin dedi :) sende ya hamilesin yada iltihap

Canım keşke dediğin gibi hamile olsam ama değilim bugün adetim başladı.3 gündür açık kahve akıntım geliyordu, bugün kırmızılar da geldi. Geçen ay da aynısı oldu. :KK43:((

tatlım benımde oldu bırkere oyle cok dıkkatımı cekmıstı.. doktora gıttım ultrason ve kan degerlerınden hormonlarıma bakıldı.. annemde polıkıstık over var onları falan soyleıdm ona gore arastrma yaptılar ama hıcbırsey cıkmadı... doktor normal öyle kucuk seylere telas yapma dedı..:) btn gun hastanede bekledım ama bır hap bıle gerekmedı cıkarken..allahıma sükür..:nazar::nazar: ama sen burda boyle oturup sorma herkezın yapısı farklıdır hemen doktora gıtmelısın

Dün benim kasıklarıma birden ancı attı ve simsiyah bi akıntı geldi korktum ve adetim yakın 2 3 güne adet olurum bide diana35 kullanıyorum...sizce bu yaşadığım normal mi dra görüneyim mi .

Canlarım benim geçen ay da olmuştu ama sonra adetliyken bir parça düştü. Ben de panikleyip doktora gittim. Doktor akıntım geldiğinde niye gitmedim diye kızdı. Bebek düşürmüş olabilirsin dedi. Bu ay da kahverengi akıntım gelince soru işaretleriyle doldu kafam.

Canlarım benim geçen ay da olmuştu ama sonra adetliyken bir parça düştü. Ben de panikleyip doktora gittim. Doktor akıntım geldiğinde niye gitmedim diye kızdı. Bebek düşürmüş olabilirsin dedi. Bu ay da kahverengi akıntım gelince soru işaretleriyle doldu kafam.

kahverengi akinti gelirse adetten bir kac gün önce bu gecen ayin kalan eski kanlarida olabiliyormus
kadin doktorum dedi.. bolbol su icersen önliyebilirsin bu sorunu.. cok su icince onlarda cikiyormus..
cikmayincada bidahaki adetten önce gelirmis.. doktorum böyle dedi..sahsen bendede olur arada bir.. bekarim hic bir sorunumda cok cok sükür :)

ben kendimi bildim bileli böyle olur dr çok gittim sıkıntı yok dediler alıştım yani

Kist olabilir çukulata kisti mesela birde hormonlarda bir dengesizlikte yapabilir.Tabii en iyisini lokman hekim bilir:KK1:

Kızlar iki aydır adetim başlamadan 3 gün önce çok açık kahverengi akıntım geliyor. Bu kötü birşeyin habercisi olabilir mi?

merhaba canım. geçtiğimiz 3 ayda bende de aynı sıkıntı oldu. ben doktora gittim. ultrason muayenemde polikistik ever başlangıcı olduğunu söledi bana. ama kahverengi akıntı önemli bi şey deil dedi.
ben internette araştırdım sağda solda sordum. yumurta kalitesi ile ilgili bi şeymiş. yumurta özellikle döllenen yumurta sağlıklı deilse bozuksa vucut onu kendi kendine atıyormuş dışarı. atarkende böle akıntı olabiliyormuş.
sen yazalı bayağı olmuş. eğer gitmediysen bi doktora görün.

kahverengi akinti gelirse adetten bir kac gün önce bu gecen ayin kalan eski kanlarida olabiliyormus
kadin doktorum dedi.. bolbol su icersen önliyebilirsin bu sorunu.. cok su icince onlarda cikiyormus..
cikmayincada bidahaki adetten önce gelirmis.. doktorum böyle dedi..sahsen bendede olur arada bir.. bekarim hic bir sorunumda cok cok sükür :)

Olabilir canım. Biligilendirme için teşekkürler...

selam kızlar aynı sorun bende de var reglim hem gec geliyor hemde once 5 gun kahve akıntı sonra kan..
doktora dedim duzensiz problemli yumutlama belirtisidir dedi..
ama başka bşey olabilir mi acaba rahimde iltihap yapısıklık falan
benim hsg cekildi tupler tıkalıydı ,basıncla biri acıldı ..
belkide rahimde iltihap falan var ve onlar tıkadı tupu ne bileyim...

Merhabalar herkese benmde aynı şikayetim oldu 2 gün önce kahverengi akıntım geldi ve şuan birşey yok neden öyle oldu anlamadım adet tarihim de değil bende merak ediyorum???

Kızlar bu şikayetimden dolayı doktora gittim. Muayene etti. Anormal bir durum yok dedi. Yalnız ben şunu farkettim: Biz iki yıldır bebek istiyoruz. Son zamanlarda hormon tedavisine başlamıştık. Çatlatma iğnesi falan. O ilaçları kullandığım aylarda akıntı geliyor. Diğer aylarda öyle olmadı.

Kızlar bu şikayetimden dolayı doktora gittim. Muayene etti. Anormal bir durum yok dedi. Yalnız ben şunu farkettim: Biz iki yıldır bebek istiyoruz. Son zamanlarda hormon tedavisine başlamıştık. Çatlatma iğnesi falan. O ilaçları kullandığım aylarda akıntı geliyor. Diğer aylarda öyle olmadı.

bende de genelde öyle olur yani önce kahverengi akıntı sonrasında kırmızı.hatta bu ay hiç kırmızı olmadı 4 gün kahverengi olup bitti anlayamadım.polikistik overden kaynaklanıyor bende.sağlıklı olmayan yumurtayı bu şekilde atıyor vücut.ama sende polikistik over yoksa neden böyle oluyor bilemiyorum.bizde iki yıldır bebek istiyoruz olmuyor.bende kullandım bir sürü ilaç çatlatma iğnesi filan.onları kullandığım aylarda daha fazla oldu bu kahverengi belki seninde onunla alakalı olabilr.ama doktorun anormal bişey yok demiş endişelenme bence.sizin neden olmuyor bebek

bende de genelde öyle olur yani önce kahverengi akıntı sonrasında kırmızı.hatta bu ay hiç kırmızı olmadı 4 gün kahverengi olup bitti anlayamadım.polikistik overden kaynaklanıyor bende.sağlıklı olmayan yumurtayı bu şekilde atıyor vücut.ama sende polikistik over yoksa neden böyle oluyor bilemiyorum.bizde iki yıldır bebek istiyoruz olmuyor.bende kullandım bir sürü ilaç çatlatma iğnesi filan.onları kullandığım aylarda daha fazla oldu bu kahverengi belki seninde onunla alakalı olabilr.ama doktorun anormal bişey yok demiş endişelenme bence.sizin neden olmuyor bebek

sebepsiz infertilite sayılır canım. Eşime varikosel tanısı koyuldu ama değerler düşük değil :KK43:

sebepsiz infertilite sayılır canım. Eşime varikosel tanısı koyuldu ama değerler düşük değil :KK43:

inşallah kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz.benim eşimede sperm hareketliliği yavaş demişlerdi ilaç verdiler.hatta o ara varikoseli çok araştırmıştık nasıl birşey diye.eşim iki hafta filan kullandı ilaçları sonra bıraktı başka bi hastanede yaptırdı aynı testi orda da dedilerki hiçbirşey yok sayısıda hareketide çok iyi.valla bizde anlamadık ilk hastanede niye öyle demişlerdi.bu ay zaten doktorada gitmedik biraz mola.yoruluyor insan psikolojik olarak.

X