Sivilceli Ciltler sivilceleri icten kurutmak icin kür

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Evet ama tekrar çıkarma ihtimali varmış ve iç organlara Cok xarar veriyomus yani. Kesin çözüm olmayan bisey icin neden sağlam yerlwrimi de hasar vereyim ki. Hem benim ilaç içecek kadar asiri degil olanlardan kurtulmak istiyorum sadece

canım ama o kadar yan etkisi var ki insan ister istemez cekiniyor .

canım ama o kadar yan etkisi var ki insan ister istemez cekiniyor .

Bu sivilce ilacina karsi bende bi antipati oluştu nedense su an hiç bi zararı olmadığı kanitlasin gene içmem:) şimdi enginar suyu içmeye başladım bi bardak yeşil çay önceden beri icerdim zaten hala da iciyorum bunlardan sonra hayit tohumu içerim herald. Onu adet düzensizligi ve göğüs büyütmek için de istiyorum çünkü:)))

Uzun süredir enginar suyu iciyorum, bi hafta kadar olalı da hayit tohumuna basladim. Enginar suyu kullandigim cilt bakım ürünlerinin de etkisiyle ise yaradı cildim kustu ve şimdi azalmaya başladı sivilcelerim. Adet donemi sivilceleri için de hayit tohumu içiyorum. Hem karacogerimi temizleyip hem hormonları düzenleyip hem de cilt tipime uygun cilt bakımını yapıp kurtulcam inşallah bunlardan. Konuyu güncelliyim dedim:)

Kızlar kesinlikle adet dönemi sivilceniz varsa hayit tohumu için asla pişman olmazsiniz adet doneminde kocaman iltihapli sivilceler çıkardı iki hafta gunde bi bardak hayit içtim yüzümde normal baaska sebep kaynaklı sivilcem var ama adet döneminde adet kaynaklı kocaman iltihapli bi sivilcem bile cikmadi süper bisey

Kızlar kesinlikle adet dönemi sivilceniz varsa hayit tohumu için asla pişman olmazsiniz adet doneminde kocaman iltihapli sivilceler çıkardı iki hafta gunde bi bardak hayit içtim yüzümde normal baaska sebep kaynaklı sivilcem var ama adet döneminde adet kaynaklı kocaman iltihapli bi sivilcem bile cikmadi süper bisey

Ama saç filan döküyor diyorlar korkudan içemiyorum o yüzden:////

Ama saç filan döküyor diyorlar korkudan içemiyorum o yüzden:////

Hayır aslinda öyle değil, hormonal kaynaklı aşırı tuylenmen varsa yani hormonlarin düzgün çalışmıyosa onları düzenliyor asiri tuylenmeyi azaltıyor saçla bi alakasi yok aslinda:) benim saclar orman gibi rahatim dokulse de çıkıyor maşallah Allah nazardan saklasin

benımde sırt bolgemde arada cıkıyo sıvılce banyoda kukurtlu sabunla yıkıyorum sonra duş jelı oh mis :)

Hayır aslinda öyle değil, hormonal kaynaklı aşırı tuylenmen varsa yani hormonlarin düzgün çalışmıyosa onları düzenliyor asiri tuylenmeyi azaltıyor saçla bi alakasi yok aslinda:) benim saclar orman gibi rahatim dokulse de çıkıyor maşallah Allah nazardan saklasin

Maşallah nazar değmesin:) Bazı yerlerde öyle okuyunca korkmuştum ama eğer saça bir zararı yoksa içebilirim.

Benim yuzumde dekolte bolgemde ve sirtimda sivilce var yani olabilecek her yerde sivilcem mevcut. Cok Cok aşırı degiller ama cikiyolar gene de. Ilaç kullanmak istemiyorum. Yüzündeki sivilceler kullandığım malzemelrrle biraz biraz gecmeye başladı ama vücudumu da devamli kremlemek toniklemek sabah akşam yikamak pek mumkun degil. Şöyle guzel bi bitki ot gibi bisey kullanip tüm vücuduma fayda saglamasini istiyorum. Lavanta kürü soğan küru gibi kürler duydum. Bunun yaninda ûhormonları duzenledigi icin hayit tohumu duydum. Karaciğeri temizledigi için enginar kabuğu demleyip icmek duydum. Maydonoz küru yeşil çay icmek duydum aklım karıştı hangisni yapsam bilemedim bünyem de alerjik. Daha omcebunlari deneyip fayda ya da zarar görenlerin yorumlarını istiyorum ya da baska güzel alternatifleri yazarsaniz sevinirim bi de bunların birkacini bi arada denemek faydalı mi olur zararli mi
Bu konuyu actgim günden beri yeşil çay ve enginar çayı iciyorum sivilcelerim artıyor. Kullandığım ürünlerle birlkite temizlenmeye başladı icten sivilcelerim sanırım. Bilgilerinize

hepsini karıştırırsan iyice bozarsın kendini yeşil çayı çok tavsiye ederim normal çay içindeki proteinleri öldürür ama yeşil çay ve ıhlamur mesela çok faydalıdır enginar kabıdı demleyipde içebilirsin biliyorsunuz ki zararlı toxinleri karaciğer atıyor mesela ben çevremde öle kişiler gördüm ki cildi yağ küpü bırakın yıkamayı banyodan banyoya belki yıkıyorlar ama yüzünde sivilce bile yok bırak sivilceyi pürüz yok sivilce cıkan kişilerde karaciğerleri toxinleri atamadığı için çıkıyo karaciğer işlevini tam yapmıyor erkeklerde kadınlarda ise hem karaciğer bazende adet düzensizliği adet günlerinde hormonlar değişiyor ve uyandığınızda 2-3 tane sivicle çıkmış olabilir adet düzensizliği için aktarda doğal şeyler var söylerseniz yaparlar sakın ama sakın doğum kontrol hapı kullanmayın benim arkadaşım kullandı yüzünde 1 tane bile sivilce kalmadı bırakınca cildi yağ küpüne döndü 15 tane sivilcesi çıktı

Maşallah nazar değmesin:) Bazı yerlerde öyle okuyunca korkmuştum ama eğer saça bir zararı yoksa içebilirim.

Canım günde bi bardağın hiç bi zararı olmaz bence. Hee gun içtiğimiz siyah çay kahve kola fanta hazır meyve suyu hayyam beyaz undan yediğimiz ekmek bile vücudunuza ne kadar zarari olduğunu bildiğimiz halde yiyip içiyoruz. Bu Allah'in yarattığı tertemiz katkisiz katisiksiz ot. En fazla ne kadar zarari olabilir ki. Domates salatalik gibi dusun yani. Gönül rahatlığıyla iç bence

hepsini karıştırırsan iyice bozarsın kendini yeşil çayı çok tavsiye ederim normal çay içindeki proteinleri öldürür ama yeşil çay ve ıhlamur mesela çok faydalıdır enginar kabıdı demleyipde içebilirsin biliyorsunuz ki zararlı toxinleri karaciğer atıyor mesela ben çevremde öle kişiler gördüm ki cildi yağ küpü bırakın yıkamayı banyodan banyoya belki yıkıyorlar ama yüzünde sivilce bile yok bırak sivilceyi pürüz yok sivilce cıkan kişilerde karaciğerleri toxinleri atamadığı için çıkıyo karaciğer işlevini tam yapmıyor erkeklerde kadınlarda ise hem karaciğer bazende adet düzensizliği adet günlerinde hormonlar değişiyor ve uyandığınızda 2-3 tane sivicle çıkmış olabilir adet düzensizliği için aktarda doğal şeyler var söylerseniz yaparlar sakın ama sakın doğum kontrol hapı kullanmayın benim arkadaşım kullandı yüzünde 1 tane bile sivilce kalmadı bırakınca cildi yağ küpüne döndü 15 tane sivilcesi çıktı

Ben o doğum komtrol hapını aylarca ictim malesef. Karaciğer için 15 20 gün kadar enginar içtim sonra hayita başladım hayiti hala içiyorum. Hormonal adet sebepli sivilcem son adetimde cikmadi Cok şükür. Ama karaciger için enginari bi 15 gün daha icmem gerekmiş. Aktar birlikte kullanım bu ikisi icin zarar yapmaz dedi ama bilemiyorum.s yesiil çay da aklima geldikçe iciyorum günde iki bardak şu kaynatip. Hayırlısı bakalım:))

Canım günde bi bardağın hiç bi zararı olmaz bence. Hee gun içtiğimiz siyah çay kahve kola fanta hazır meyve suyu hayyam beyaz undan yediğimiz ekmek bile vücudunuza ne kadar zarari olduğunu bildiğimiz halde yiyip içiyoruz. Bu Allah'in yarattığı tertemiz katkisiz katisiksiz ot. En fazla ne kadar zarari olabilir ki. Domates salatalik gibi dusun yani. Gönül rahatlığıyla iç bence

tamam canım teşekkür ederim bilgi verdiğin için.

X