Sivilceli Ciltler sivilceleri icten kurutmak icin kür

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

mmmerrrvvve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
939
4
Benim yuzumde dekolte bolgemde ve sirtimda sivilce var yani olabilecek her yerde sivilcem mevcut. Cok Cok aşırı degiller ama cikiyolar gene de. Ilaç kullanmak istemiyorum. Yüzündeki sivilceler kullandığım malzemelrrle biraz biraz gecmeye başladı ama vücudumu da devamli kremlemek toniklemek sabah akşam yikamak pek mumkun degil. Şöyle guzel bi bitki ot gibi bisey kullanip tüm vücuduma fayda saglamasini istiyorum. Lavanta kürü soğan küru gibi kürler duydum. Bunun yaninda ûhormonları duzenledigi icin hayit tohumu duydum. Karaciğeri temizledigi için enginar kabuğu demleyip icmek duydum. Maydonoz küru yeşil çay icmek duydum aklım karıştı hangisni yapsam bilemedim bünyem de alerjik. Daha omcebunlari deneyip fayda ya da zarar görenlerin yorumlarını istiyorum ya da baska güzel alternatifleri yazarsaniz sevinirim bi de bunların birkacini bi arada denemek faydalı mi olur zararli mi
Bu konuyu actgim günden beri yeşil çay ve enginar çayı iciyorum sivilcelerim artıyor. Kullandığım ürünlerle birlkite temizlenmeye başladı icten sivilcelerim sanırım. Bilgilerinize

Son düzenleme:
hayıt tohumunu adet düzensizliği için kullanmıştım ben eğer hormon bozukluğuna bağlı bir sivilcelenme varsa faydalı olabilir

hayıt tohumunu adet düzensizliği için kullanmıştım ben eğer hormon bozukluğuna bağlı bir sivilcelenme varsa faydalı olabilir

Anladım bunun için hormon testi yaptırmam lazım. Ama benim de adetlerim düzensiz olur hormon bozukluğum olabilir yani bunu kullanmak faydalı olabilir

benim de adetlerim çok düzensizdir hayıt tohumunu içtiğim sürede adetlerim düzenliydi tavsiye ederim

evlenmeden önce bende senin gibi sorunlarım yüzünden cildiyeye gitmiştim bikaç test yaptıktan sonra beni kadın doğum uzmanına gönderdi.. orda adetimin düzensiz olduğu ve hormonlarımda bi bozukluk olduğu saptandı.. adet düzenlemesi için doğum kontrol hapı verdi doktor sivilcelerim için ilaç vermeyecekmisinz dediğimde sorun zaten hormonlarında onlar düzelirse sivilcelerinde geçer dedi.. gerçektende işe yaradı adetim düzene girdi vücudumda çıkan sivilceler çok azaldı fakat bu ilacı bırktım bi süre sonra.. yüzüm hariç şuanda hemen hemen hiç sivilcem yok.. senin belkide karaciğerinde bi sorun vardır ben ilk önce kendimi öyle sanmışım yani bence bi doktora görünmelisin.. bunun yanında bitkisel çözümleride onlara sorarak yapabilirsin ve ayrıca yeşilçay ın bi yan etkisi yok aksine vücuttaki yağ oranını azaltır..

evlenmeden önce bende senin gibi sorunlarım yüzünden cildiyeye gitmiştim bikaç test yaptıktan sonra beni kadın doğum uzmanına gönderdi.. orda adetimin düzensiz olduğu ve hormonlarımda bi bozukluk olduğu saptandı.. adet düzenlemesi için doğum kontrol hapı verdi doktor sivilcelerim için ilaç vermeyecekmisinz dediğimde sorun zaten hormonlarında onlar düzelirse sivilcelerinde geçer dedi.. gerçektende işe yaradı adetim düzene girdi vücudumda çıkan sivilceler çok azaldı fakat bu ilacı bırktım bi süre sonra.. yüzüm hariç şuanda hemen hemen hiç sivilcem yok.. senin belkide karaciğerinde bi sorun vardır ben ilk önce kendimi öyle sanmışım yani bence bi doktora görünmelisin.. bunun yanında bitkisel çözümleride onlara sorarak yapabilirsin ve ayrıca yeşilçay ın bi yan etkisi yok aksine vücuttaki yağ oranını azaltır..

Ben hep giderim kadin doğum a. Hep adet düzenleyici doğum kontrol hapı Verdi hangi doktora gittiysem. Onu içtiğim sürece adetlerim düzenli somra gene düzensiz olur ama sivilcelerim kendimi bildim bileli var o ilaclari kullandığım süre. De gecmediler yani. Ama iyi bi doktor araştırıp gidicem cildiyeye bakalım artık. Ama vücuduma iyi gelen bi ot bulursam devamlı kullanırım iyi olur yani ilaç icmektense

En iyisi iyi bir doktora gitmek bende öyle yaptım insallah bu sefer kesin cözüme ulasacagım

En iyisi iyi bir doktora gitmek bende öyle yaptım insallah bu sefer kesin cözüme ulasacagım

Ne tedavi Verdi doktor canım? Ben ilac kullanmak istemiyorum gidersem büyük ihtimalle ilaç verecek hem yuzumdekiler yavaş yavaş geçiyor ama ben bi daha cikmamasini istiyorum bi de vucudum da gecsin istiyorum:S

canım valla hic sorma bir sürü test istedi yaptırıcam 2 tanede krem verdi test sonuclarına göre ilaca baslayacagım moralim cooook bozuk:KK43:

canım valla hic sorma bir sürü test istedi yaptırıcam 2 tanede krem verdi test sonuclarına göre ilaca baslayacagım moralim cooook bozuk:KK43:

Ben ilaç içmek istemiyorum o yüzden gitmiyorum:KK43: Allah yardimcin olssun geçer insallah ama keske sende en son çare ilac kullansaydin bitkilerden falan faydalanıp

İlac kullanmaktan nefret ediyorum ama ne yapayım artık gecsin istiyorum denedim bir cok bitkisel yol ama tam sonuc alamadım malesef =(((((((((((

İlac kullanmaktan nefret ediyorum ama ne yapayım artık gecsin istiyorum denedim bir cok bitkisel yol ama tam sonuc alamadım malesef =(((((((((((

Ben şimdi yeşil çay ve enginar kabuğu kaynayıp içerek baslicam bakalım artik hayırlısı. Bi ara sogan suyu ictim ama düzensiz yaptım fayda görmedim şimdi bunları günde birer bardak yapicam bakalım fayda edecek mi canım sen neler ictin

Canım ben cay olarak icmedim ama bir sürü dogal maske denedim zamanında keske dokunmasaydım sivilcelerime simdi 4 5 tane kücük iz kaldı ugrastırıp duruyor beni tek tesellim eskisi kadar sivilce cıkmıyor artık yüzümde azaldılar.

Canım ben cay olarak icmedim ama bir sürü dogal maske denedim zamanında keske dokunmasaydım sivilcelerime simdi 4 5 tane kücük iz kaldı ugrastırıp duruyor beni tek tesellim eskisi kadar sivilce cıkmıyor artık yüzümde azaldılar.

Canım içilen caylardan denemeden ilaç kullanmasan keşke. Ilaçların yaptığı etkiyi organlarına zarar vermeden yapan bitkiler varmış ama bunları bulmak mesele. Hem bak sivilcen az çıkıyormus artık o 4 5 iz de ellemesen se kalirdi zaten sen bi de benim yüzümu gor:)

Canım içilen caylardan denemeden ilaç kullanmasan keşke. Ilaçların yaptığı etkiyi organlarına zarar vermeden yapan bitkiler varmış ama bunları bulmak mesele. Hem bak sivilcen az çıkıyormus artık o 4 5 iz de ellemesen se kalirdi zaten sen bi de benim yüzümu gor:)

canım bana önerebilecegin caylar var mı bir denemek istiyorum.

canım bana önerebilecegin caylar var mı bir denemek istiyorum.

Canım ışte lavanta kuru diyolar onu içip iyileşenler varmış maydonozla karıştırıp icen varmış soğan kuru yapan varmış yeşil çay iyi gelir diyolar enginar kabuğu diyolar hayit tohumu diyolar benim de aklim Cok karisik tam olarak onun için açtım bu konuyu zaten hangisinden basliyim ne kadar sure içiçem ne zaman icicem falan bi suru forum var hepsini arastiramadim malesef

Canım ışte lavanta kuru diyolar onu içip iyileşenler varmış maydonozla karıştırıp icen varmış soğan kuru yapan varmış yeşil çay iyi gelir diyolar enginar kabuğu diyolar hayit tohumu diyolar benim de aklim Cok karisik tam olarak onun için açtım bu konuyu zaten hangisinden basliyim ne kadar sure içiçem ne zaman icicem falan bi suru forum var hepsini arastiramadim malesef

tamam canım yardımcı oldugun icin cok sagol yesil cay icmekle baslayacagım .

İlaç içmeyi sevip sevmemeniz önemli değil adı üstünde ilaç işte.. Bence doktora gidin.

Evet ama tekrar çıkarma ihtimali varmış ve iç organlara Cok xarar veriyomus yani. Kesin çözüm olmayan bisey icin neden sağlam yerlwrimi de hasar vereyim ki. Hem benim ilaç içecek kadar asiri degil olanlardan kurtulmak istiyorum sadece

X