İşletme Lisans Kodu

tiwinky

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2009
296
1
38
Merhaba, ben dün başvurumu yaptım aöf lisans işletme mezunuyum. Ösym görevlisi bölüm kodu olarak İŞLETME-EKONOMİ / İŞLETME-İKTİSAT olan 6229 girdi. Normalde 3226 İŞLETME / İŞLETMECİLİK olması gerekmiyor mu? Bunu da söyledim ama benim bölümümün İŞLETME-EKONOMİ / İŞLETME-İKTİSAT olarak geçtiğini söyledi. Bugün son ne yapmam lazım bilemedim. :18:

bizde 3226 olarak girdik kodu bende burda bi arkadaşa danışmıştım o da 3226 dedi

O zaman yanlış oldu benimki :KK43: ama adam ısrarla bu doğru dedi. Gidip düzelttirsem mi? Kod yanlış olursa birşey olur mu? İKisi de işletme içeriyor.

Kodun 3226 olması gerekiyor. Şifrenle neden olmuyor acaba? Hemen gidip düzelttirmelisin...

4431İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İş İdaresi ve İktisat, İşletme-Ekonomi, İşletme-İktisat lisans programlarının birinden mezun olmak.

3226-İŞLETME / İŞLETMECİLİK

8207-İŞ İDARESİ

8208-İŞ İDARESİ VE İKTİSAT

4104-İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)

6229-İŞLETME-EKONOMİ / İŞLETME-İKTİSAT

Tüm bilgilerimi güncelleyebiliyorum ama o bölümde sadece diploma tarihini düzeltebiliyorum bölüm kısmı kısıtlı .

o zaman bi an önce gitmeye bak zaten saat 4 oluyor gecikme

Akşam gitim kodu düzelttirmek için. Ama ösym görevlisi değiştirmedi. Doğru olan bu arkadaşların yanlış yazmışlar dedi. Sonra okul müdürü geldi. O da aynı şeyi söyledi.

X