Saç Şekillendiriciler Saç düzleştiricisi ve maşa tavsiyesi istiyorum

clkkklm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2012
48
0
KIzlar ben yeni saç düzleştirici maşa filan almak istiyorum şimdiki kullandığım almanyadan pek memnun değilim açıkçası...Aynı zamanda çeyizime koymak istiyorum şöyle her işime yarayan bi şey olsun...düğünden sonra kullanırım diye...Sizce set mi alayım yoksa tek tek mi ? Bi de bana şöyle harika ürün marka + model tavsiyelerinde bulunursanız çok sevinirim :) Resim ekleyebilirseniz öylede çok iyi olur..şimdiden çok teşekkürler

KIzlar ben yeni saç düzleştirici maşa filan almak istiyorum şimdiki kullandığım almanyadan pek memnun değilim açıkçası...Aynı zamanda çeyizime koymak istiyorum şöyle her işime yarayan bi şey olsun...düğünden sonra kullanırım diye...Sizce set mi alayım yoksa tek tek mi ? Bi de bana şöyle harika ürün marka + model tavsiyelerinde bulunursanız çok sevinirim :) Resim ekleyebilirseniz öylede çok iyi olur..şimdiden çok teşekkürler

ben braun kullanıyorum en son cıkan urunu ve cok memnunum aynı zaman da maşa da yapabılıyorum Braun Satin Hair saç düzleştiriciler - Braun

Braun ve Philips tavsiye ederim canım fakat önemli olan önce ihtiyacına göre almak..

Mesela ince plaka mı kalın plaka mı ihtiyacın..Bunu belirle..

Eğer saçlarını hızla yapıp evden çıkıyorsan kalın plaka al derim ve kıvırcıksa..

Ben de ikisi de var insan alışıyor zaten ..

Ayrıca sadece düzleştiririm, dalga yapmam diyorsan kalın plakalılardan al canım..

Remington u tavsiye ederim pişman olacagını sanmıyorum. Bende yeni aldım gayet memnunum. bendeki modeli s9500 inci kaplamalı seramik plaka sacları yumusak ve parlak yapıyo 10 sn.de ısınıyo makina 235 dereceye kadar ısınıyor. Dijital gösterge 3 metre salon uzunlugunda kablosu. Makina acık kalırsa uyarısı var.Dalgalı da yapabiliyosun masa niyetine de kullanılıyor.Ayrıca çok hoş bi cantasıda var ısıya dayanıklı. Bi yere giderken al cantayı cık kablolar karısmadan. ben internetten aldım piyasa fiyatından cok daha ucuza geldi çokta mutluyum.Sormak istedigin olursa sorabilirsin canım.

düzleştırıcım remıngton 9500... maşam bablıss 2319 cok memnunum.....

ben ARZUM sac duzlestirici almistim bundan yillar once
hala kullaniyorum ve cok memnunum hic sorun cikarmadi.
$27228-106238468489.jpg $27228-106238468489.jpg

canı aldın mı bilmiyorum ama düzleştirici olarak remington pearl'ı tavsiye ederim kesinlikle ben çok mennunum inci özleri gibi bişey varmış plakalarında gerçektende düzleştirirken saçlarından akıyo gidiyo
maşa olarakta Braun Ec 1 Saç Maşasını kullanıyorum çok doğal duruyor herkes çok beğeniyor :KK3:

braun s 2 aldım ama hiç memnun değilim tamam saçı çok yıpratmıyor ama düzleştirmiyorda saçım dalgalı bir saç ve 1saatte geri bozuluyor daha önceki düzleştiricim phılıps ti bozulunca braun aldım ama memnun değilim tekrar phılıps alıcam kalın plakalı olanından

X