Beğendiğim koltuk takımına yemek odası bulalım lütfen

Nazife2

paşam
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2008
171
8
AGİROS SOFA KARMEN Bunuda beğeninize sunuyorum.:)
AGİROS SOFA
Agiros Sofanın Paris koltuk takımını beğendim.Sade,şık ve kullanışlı geldi bana.Ama bir türlü yemek odası beğenemiyorum ona yakışan.Ayrıca siteden resmi kopyalayamadım:KK14: yardımsever ve zevkli arkadaşlarımın agiros sofadan parisin resmine bakıp bana fikir vermesini istiyorum. Lütfennnn

Son düzenleme:
$kk.jpg $bolivya-yemek-odasi-04.jpg Böyle birşey olabilir. Bellona- Bolivya yemek odası takımı

AGİROS SOFA
Agiros Sofanın Paris koltuk takımını beğendim.Sade,şık ve kullanışlı geldi bana.Ama bir türlü yemek odası beğenemiyorum ona yakışan.Ayrıca siteden resmi kopyalayamadım:KK14: yardımsever ve zevkli arkadaşlarımın agiros sofadan parisin resmine bakıp bana fikir vermesini istiyorum. Lütfennnn

koltuk takımı çok şık canım ben şahsen çok beğendim

Benzemiyor mu renkleri :) Resimde benziyo gibi de o yüzden öyle birşey sundum :KK1:

Senin seçtiğin Doğtaş - Aragon gayet güzel.Bence uyar.

Bellona - Bolivya yı ben de beğenmiştim.Renkler uyuyor gibi geldi.
Hatta ileride koltuk kumaşını değişirsen yemek takımı uymaz diye düşünmüştüm :)
Koltuklar sütlü kahve/vizon rengi değil mi ?

Benzemiyor mu renkleri :) Resimde benziyo gibi de o yüzden öyle birşey sundum :KK1:

canımsın...ben zaten o koltukların rengiyle oynayacam. vizon krem yapıcam.kırlentlerde turkuaz,krem ,kahve, olucak. Yani bolivya önerin süper tatlım.:KK9:İlgine teşekkürler..:KK16:

Senin seçtiğin Doğtaş - Aragon gayet güzel.Bence uyar.

Bellona - Bolivya yı ben de beğenmiştim.Renkler uyuyor gibi geldi.
Hatta ileride koltuk kumaşını değişirsen yemek takımı uymaz diye düşünmüştüm :)
Koltuklar sütlü kahve/vizon rengi değil mi ?

şimdilik krem vizon değil ama ben o renklerde yapıcam

bende bellona bolivya takımının hepsini koltuk takımı yemek takımı yatak takımı cok hosuma gıdıyorrr

X