FSH değeri,aslanpençesi,hayıt tohumu ve iğneler...vs vs..

nimesay00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2011
12
0
Kızlarrr lütfen lütfen lütfen yardım..
2 senelik evliyim..bir yılı geçti bebek için tedevi görüyorum ikinci doktorumdayım artık.klomen kullandım ikş ay şimdi ise çatlatma iğnesinin 4.günümdeyim.hormon testinde FSH değerim 33 çıktı.gebelik çok az sağlandığını söyleyerek moralimizi bozdu dr..peki bunu düşürmek için bunun ilacı ya da bitkisi yokmu??aslanpençesi kaynat iç dediler..birde hayıt tohumu bal ile karıştır dediler..bilgi ve tecrübe paylaşımında bunulunursanız çok sevinirim :KK43:

slm bende fsh yüzünden doktora gitmiştim ve bebeğin olmaz diyorlardı normal yolla ben yılmadım herşeye rağmen. aktardan hazır hayıt suyu var ben yaklaşık 3 ay kadar kullandım ve bir ay ara verdim daha sonra testeredişli aslanpenesi demleyip içtim 64 olan fsh değerimi 4 düşürdü . bunları uzun süre kullandım. sonra bunları içmeyi bıraktım ve bal tarçın ve çörekotunu(aktarda çektirdim ) her sabah ve akşam olmak üzere 1 tatlı kaşığı yedim hepsini karıştırmadım az çörek otu azcık tarçın ve bir kaşıkta balla sabah ve akşam olmak üzere yedim aç yada tok fark etmiyo ne zaman aklıma geldiyse o zaman yedim. bir aydan daha az sürede incir kürü kullandım sonra artık yeter ne ot içicem nede karışım yapıp yicem dedim. fsh ölçtürmeye gitmiyordum moralim bozulmasın diye :nazar::emir_bebek::KK49: en son aşılama için doktorumdan randevu aldık ve bu arada adetim bir ay gecikmişti (adet düzensizliğimde vardı bazen 3 ay olmadığı bile oluyordu) evde gebelik testi yaptım ve çift çizgi çıktı inanamadım ertesi günde randevum vardı doktor tahlil falan yapmadan hemen ultrasonla baktı ve kese görünüyor dedi o kadar mutlu oldum ki çok şükür allahıma bitkiler karışımlar bi vesile RABBİM isterse herşey olur sakın umutsuzluğa kapılma bende 1.5 yıllık evliyim 23 yaşındayım .

umut ışığı oldun desem yeridir..hayırlı uğurlu gelsin bebişin..ben daha hiç bir ota başlamadım...ama aldım evimde hepsi bu iğne olayı bitsin hemen başlıyorum içmeye..doktorlar böyle olumsuz umutsuz konuşunca içim cızz etti :KK43: ama bende ümidimi kesmeyeceğim hoş o kadar ağladıktan sonra ümitlerimi dolduruyorum yüreğime..
çok çok teşekkür ederim paylaşımın için.

rica ederim bende burdaki arkadaşlar sayesinde otlara başladım onların paylaşımları beni umutlandırdı ve umudumu hiç kaybetmedim ....

mrba kızlar hayırlı olsun ınls.hepımıs ıcın:)
bende adetıme 2 gun kala hayıtsuyu ıcmeye basladım sabah aksam 2 ogun ve adetım gecıktı gene yaa her aybır kac gun gecıkıyor kotu kokuyor ama olsun ısfa nıyetıne ınsl.faydası olur 21 de hasta olacaktım daha olmadımk kısmet varsa bılgılarınız paylasınn lutfennnn

kesin etki göstermesini istiyorsan eğer en az 3 ay en fazla 6 ay içmen gerekiyor. ama ben içtiğim ilk ayda hemen 21 günde adet oldum bunun yanında hayıtı içtikten bir kaç saat sonrada aslanpençesi içiyordum . fsh yüksekliğinden dolayı denemeni tavsiye ederim ama hiç aksatma sakın sabah ve akşam mutlaka iç hayıtı ben hiç bi gün bile geçirmedim unutmadım içmeyi...

kesin etki göstermesini istiyorsan eğer en az 3 ay en fazla 6 ay içmen gerekiyor. ama ben içtiğim ilk ayda hemen 21 günde adet oldum bunun yanında hayıtı içtikten bir kaç saat sonrada aslanpençesi içiyordum . fsh yüksekliğinden dolayı denemeni tavsiye ederim ama hiç aksatma sakın sabah ve akşam mutlaka iç hayıtı ben hiç bi gün bile geçirmedim unutmadım içmeyi...

hayırlı olsun sağlıkla doğsun bebeğin.burdan bir çok kişiye umut oluyosun.Allah razı olsun.aslanpençesinin suyu mu var yoksa otunu alıp kendin mi demledin cnm?

slm bende fsh yüzünden doktora gitmiştim ve bebeğin olmaz diyorlardı normal yolla ben yılmadım herşeye rağmen. aktardan hazır hayıt suyu var ben yaklaşık 3 ay kadar kullandım ve bir ay ara verdim daha sonra testeredişli aslanpenesi demleyip içtim 64 olan fsh değerimi 4 düşürdü . bunları uzun süre kullandım. sonra bunları içmeyi bıraktım ve bal tarçın ve çörekotunu(aktarda çektirdim ) her sabah ve akşam olmak üzere 1 tatlı kaşığı yedim hepsini karıştırmadım az çörek otu azcık tarçın ve bir kaşıkta balla sabah ve akşam olmak üzere yedim aç yada tok fark etmiyo ne zaman aklıma geldiyse o zaman yedim. bir aydan daha az sürede incir kürü kullandım sonra artık yeter ne ot içicem nede karışım yapıp yicem dedim. fsh ölçtürmeye gitmiyordum moralim bozulmasın diye :nazar::emir_bebek::KK49: en son aşılama için doktorumdan randevu aldık ve bu arada adetim bir ay gecikmişti (adet düzensizliğimde vardı bazen 3 ay olmadığı bile oluyordu) evde gebelik testi yaptım ve çift çizgi çıktı inanamadım ertesi günde randevum vardı doktor tahlil falan yapmadan hemen ultrasonla baktı ve kese görünüyor dedi o kadar mutlu oldum ki çok şükür allahıma bitkiler karışımlar bi vesile RABBİM isterse herşey olur sakın umutsuzluğa kapılma bende 1.5 yıllık evliyim 23 yaşındayım .

İyi aksamlar..arkadasim bana umut isigi oldun Allah bebeginizi size bagislasin Allahim isteyen herkesede nasip etsin

X