Elektrikli Süpürgeler Homend hangi ülkenin firması? Ürünleri nerede üretiliyor?

sinemisar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2012
112
1
-- Öncelikle başlık açma sebebimi yazayım; bunu bir mesaja cevap olarak yazacaktım ama sonra Google'da bu sorunun cevabını arayan herkesin 1. ağızdan cevabı almalarının ve forumumuza gelmelerinin daha iyi olacağını düşündüm --

Bir mesajda "Homend Alman malı" yazıyordu. Bense bir sitede Türk firması olan İndex firmasının markası olduğunu okumuştum. ( Bilişimci olduğum için sektörde İndex'in çok büyük bir firma olduğunu biliyorum )

Sitelerinde bilgi ararken "online destek" bölümü gördüm, yazdım anında cevapladılar. Ve benim bildiğim gibi olduğunu teyit ettiler.
Homend Türk firmasıymış ve ürünlerinin bir kısmı burada bir kısmı uzakdoğuda üretiliyormuş.

Sitede yazdığına göre bazı ürünlerinde Alman ve İngiliz firmalarla çalışıyorlar.

Aşağıda online destek'ten yaptığım görüşme var. Görüşmeyi yayınlama izni aldım ama temsilcinin ismini sildim.

$homend-turk-malı.jpg

Sinem hanım Blender seti alacağım için bende sizin gibi merak edip homend hangi ülkenin malı diye arastırmıstım fakat bulamamıştım sayenizde öğrenmiş oldum bu konuda bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim...:emir_bebek:

Sinem hanım Blender seti alacağım için bende sizin gibi merak edip homend hangi ülkenin malı diye arastırmıstım fakat bulamamıştım sayenizde öğrenmiş oldum bu konuda bizi aydınlattığınız için teşekkür ederim...:emir_bebek:

Teşekkür ederim.. Çok mutlu oldum.
Alacağınız ürünü paylaşığ memnuniyet durumunuzu da berlirtirseniz bizi de yönlendirmiş olursunuz...

evet arkadaşlar homend türk firması daha önceden bende çok araştırmıştım. çeyiz alışverişi zamanları :)

Homendin cay makinesi ve mutfak robot takıımını kullanıyorum çok memnunum çaycım su kaynağında haber veriyr :KK50:

X