2013 Şubat Anneleri....

HANGI DOGUMU TERCIH EDERSINIZ

• normal dogum

OY: 67 56,8%
  • sezeryanla dogum

OY: 30 25,4%
  • basarili gectikten sonra farketmez

OY: 21 17,8%

• Ankete Katılan
    118
  • Anket Kapalı .
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini Doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 03-01-2013

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından ( tıklayın
) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Şubay ayında bir ben allah izin verirse doğum yapıcam sannırım...
Nisan ayında gebe kalan bir benim sanırım

Şubay ayında bir ben allah izin verirse doğum yapıcam sannırım...
Nisan ayında gebe kalan bir benim sanırım

merhaba 2012 şubat annesiyim bende
eminim süper dostluklar ve paylaşımlar olucak
çok heyecanlı bazende yorucu ve bi o kadarda güzel sürecinizi meleklerinizle sonlandıracaksınız
kendinizi çok özel hissedin kızlar güzel paylaşımlar şimdiden:KK9:

Merhaba arkadaşlar :)

Bende bügun hamile olduğumu öğrendim :)

Tahmini doğum tarihim 07/02/2013 :)

Allah hepimize hayırlı bir gebelik ve doğum nasip etsin:KK52::KK52::KK52::KK52:

Selam Dostlar,

Ben de 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim ancak henüz kese falan görülemedi tabi. Beta HCG değeri de düşük çıktı biraz. İlk gün 144 , 48 saat sonra 331 di. Son adet tarihim 17 Nisan , yani beta hcg 144 çıktığında adetim 9 gün gecikmişti.

Artış sağlıklı, rahimde de kalınlaşma var ama henüz hiçbirşey belli değil, dış gebelik de olabilir . Karnımın altında ,yumurtalıklarımda hiç geçmeyen , sanki her an regl olucakmışım gibi bir ağrı var. Telaşım da o yüzden zaten.

Cumartesi günü beta hcg 1200 civarında bekleniyor, ve keseyi görmeyi deneyecek doktor. Eğer görebilirse ve herşey yolundaysa ben de bir Şubat annesi olabilirim..

10 şubat 2011 de kavuştum paşama bende Rabbim hepinize sağlıkla hayırlı gebelikler nasip etsin ve dünyanın en güzel şeyi onu kucağınıza alıp kokladığınız günü sağlıkla nasip etsin inş

bende geldim :))

son adet tarihim 28 nisan ve dondurulmuş embriyo transferi ile hamile kaldım tüp bebek annesiyimm...bu 2 .hamileliğim ilkini 30 ocakta 4.ayın içindeyken turner sendromu nedeniyle sonlandırmak zorunda kalmıştım o da tüp bebekti ve kızım olacaktı ama kısmet olmadı inşallah bu sefer sağlıklı olacak bebeğim inanıyorum .....

bende cmt gittim dr.a kese görüldü ama kalp atışı henüz duyulmadı bu cmt.tekrar gidecm tüp bebek olduğu için malum zor elde edilen gebelikler biraz kıymetli oluyor bu hafta tekrar çağırdı dr...bakalım napacaz:))

Son düzenleme:
bende geldim son adet tarihim 28 nisan ve dondurulmuş embriyo transferi ile hamile kaldım tüp bebek anesiyimm.bu 2 hamileliğim ilkini 30 ocakta 4.ayın içindeyken turner sendromu nedeniyle sonlandırmak zorunda kalmıştım o da tüp bebekti ve kızım olacaktı ama kısmet olmadı inşallah bu sefer sağlıklı olacak bebeğim inanıyorum .....
bende cmt gittim dr.a kese görüldü ama kalp atışı henüz duyulmadı bu cmt.tekrar gidecm tüp bebek olduğu için malum zor elde edilen gebelikler biraz kıymetli oluyor bu hafta tekrar çağırdı dr...bakalım napacaz:))

transferime az kaldı bende geliyorummmm aranıza :KK55: 2011 şubat annesiyim kısmetse 2013 te de gözüm var

Selam Dostlar,

Ben de 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim ancak henüz kese falan görülemedi tabi. Beta HCG değeri de düşük çıktı biraz. İlk gün 144 , 48 saat sonra 331 di. Son adet tarihim 17 Nisan , yani beta hcg 144 çıktığında adetim 9 gün gecikmişti.

Artış sağlıklı, rahimde de kalınlaşma var ama henüz hiçbirşey belli değil, dış gebelik de olabilir . Karnımın altında ,yumurtalıklarımda hiç geçmeyen , sanki her an regl olucakmışım gibi bir ağrı var. Telaşım da o yüzden zaten.

Cumartesi günü beta hcg 1200 civarında bekleniyor, ve keseyi görmeyi deneyecek doktor. Eğer görebilirse ve herşey yolundaysa ben de bir Şubat annesi olabilirim..

Hayırlısı olsun canım inşallah herşey yolundadır..

Kızlar nerelerdesiniz
Gelişmeler ne alemde:)

Ben adetime 4 gün kala öğrendim.Hemde 5liralık gebelik testleriyle.Kan testi de yaptırdım sonra:KK49:

selam şubat anneleri bende varım, sat 1 mayıs 5.haftaya yeni başladım :nazar::nazar:
gebeliğimi regliye 4 gün varken kıytırık bi testte öğrendim bende :KK1::KK1:
doğumda 5 şubat görünüyo hayırlısı bakalım, dr.umuz haftaya çağırdı
bu arada benim kasıklarımda zaman zaman ağrılar oluyor böyle ağrısı olan varmı kızlar

X