Pilatesin hangi dvd'si en iyi ? yardım lütfen

nightmarenights

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2011
1.238
15
Kızlar platese başlamaya karar verdim, bugun D&R da dvdlere baktım EBRU ŞALLI SÜPER KARIN, EBRU ŞALLI SELÜLİT SAVAR ve PİLATES PROGRAMLARI (GALA YAPIMCILIK) vardı içinde 3 dvd vardı. ebru şallının 2 çeşidi mi var sadece ? hem karın hem bacak düzgünleştirmek istiyorum. ebru şallı nın dvdleri 15 erdi, gala yayınlık kampnayadaymış 25 tlydi. kafam karıştı biri yardım etsin:21:

Kızlar platese başlamaya karar verdim, bugun D&R da dvdlere baktım EBRU ŞALLI SÜPER KARIN, EBRU ŞALLI SELÜLİT SAVAR ve PİLATES PROGRAMLARI (GALA YAPIMCILIK) vardı içinde 3 dvd vardı. ebru şallının 2 çeşidi mi var sadece ? hem karın hem bacak düzgünleştirmek istiyorum. ebru şallı nın dvdleri 15 erdi, gala yayınlık kampnayadaymış 25 tlydi. kafam karıştı biri yardım etsin:21:

canım biraz önce baska bi arkadasa da yazdım, tekrar gibi olacak:)

hiç başlamadıysan ebru sallı ile pilates diye bir dvdsi var ebrunun. o en temelden alıyor ondan baslayabilirsin. ardından ebru sallı ile pilates2 var o işini görür bence.

süper karın biraz agır bir dvd bence, gala yapımcılıgınkini ise hiç bilmiyorum. umarım yardımcı olmusumdur..

X