fistik yesili koltuklara uygun renkler nedir?

yaylaguzeli

Zeynep B.
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
901
2
selam kizlarkoltuklarimi esim begendi ve aldi.ben olsam bu rengi almazdim ama.neyse simdi beni dusunduren bu renge uyan bir hali ve aksesuarlar .sizce hangi renkler yar yesile

Turuncu ve yeşil birlikte çok tatlı duruyorlar arkadaşlarımın evindede var öyle karışık bir halı alabilirsin bence.

Ben olsam yeşili sadece koltukta bırakırdım
Duvarları krem rengi yapardım.
Halıyı da düz krem rengi seçerdim.

Kırlentler pembe (fuşyaya yakın) krem ve fıstık yeşili/fuşya/krem desenli olabilirdi.Mesela yeşil yapraklı pembe çiçek deseni...

Aksesuarda fazla yeşil kullanmazdım.
Yeşili biraz bitkilerle desteklerdim.Yeşil yapraklı saksı bitkisi ve yeşil yapraklı pembe yapay güller veya beyaz güller olabilir.

canım hiç üzülme yeşil doğanın rengi ve bir çok renkle uyum sağlar .sen galiba biraz daha ağır olsun istedin .o zaman kahverenginin her tonu yeşile uyum sağlar.kahveli bir halı kahverengi fon perde kahverengi minik kırlentlerle harika olur.ya da turuncuda hoş oluyor,aynı konsepti turuncuyla da yapabilirsin

selam kizlarkoltuklarimi esim begendi ve aldi.ben olsam bu rengi almazdim ama.neyse simdi beni dusunduren bu renge uyan bir hali ve aksesuarlar .sizce hangi renkler yar yesile

yeşille turkuaz acayip yakışırya da turuncu. bence ama salonsa eğer salon cddiyetini yitirebilir çnkü bazı renkler doğru kullanılmadığında güzel mekanları kötü bir hale getirebiliyor. eğer ağır bir ortam oluşsun istiyorsanız vizon ya da kahve olabilir araya da krem serpiştirilebilir :) bu tazr yeşil kombinlerinden esinlenerek güzl bir renk kombini oluşturabilirsin cnm :)

$halı.jpg $halı2.jpg $yeşil5.jpg

$yeşil 4.jpg $yeşil odalar2.jpg $yeşil odalar3.jpg

Size okadar tesekkur ederimki anlatamam.ben hic anlamam dekorasyon islerinden malesef.mor ve
kahverengi aklima yatti.kahve perdem vardi onu kullanmiyorum.cok parcali birsey
ondan kirlrntler yapabilirim:KK6:hatta loltuk sali bile olur.cok sagolun arkadadaslar.eger baska fikirleriniz varsa
paylasin lutfen.

YEŞİLE PEMBE EN GÜZEL UYAN RENKTİR DİYEBİLİRİM YEŞİL ÜZERİNE PEMBE RENKLERİN SERPİŞTİRİLMİŞ HALİNE BAYILIYORUM KOLTUKLARINIZ YEŞİL İSE KIRLENTLERİNİZİ PEMBE YAPABİLİRSİNİZ VE YİNE AKSESUARLARINIZI PEMBEDEN YANA KULLANABİLİRSİNİZ BENCE SÜPER OLUREn Büyük KK

X