Anti-Aging Limon Suyu ve Sarımsak Mucizesi

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
ewet biliyorum 25 gün sonrasından bahsediyorum.. tansiyonumu ölçmedim ama migrenim tuttu onu biliyorum.. dikkat et. narenciy migrene gelmiyor..

Çok Enteresan bunu kullananlar herhangi bir migren sorunu yaşamamış ama dikkatli olmakta fayda var tabi teşekkürler.

ee canım sen kullanıyor musun şu an bi etkisini görüyor musun? Ben de zayıflamak için bunu yapmak istiyorum boyum 1.69 kilom 67-66 ayva göbeğim var ve kalçalarım buyuk birz kilo versem çok iyi olucak:KK3:

ee canım sen kullanıyor musun şu an bi etkisini görüyor musun? Ben de zayıflamak için bunu yapmak istiyorum boyum 1.69 kilom 67-66 ayva göbeğim var ve kalçalarım buyuk birz kilo versem çok iyi olucak:KK3:

Ayın 17 sinde başlayacağım süresi daha dolmadı canım :) bitince içmeye başlayacağım bir zararı olacağını sanmıyorum sarımsak faydalıdır :) tabi kullandıktan sonra yorumu yapacağım kilo verdiğim zamandada söyleyeceğim :)

Evet Bugun İlacın Son Günü Yarın Sabah İçmeye Başlayacağım Gördüğüm Faydaları Yazacağım Ayrıca Kilo Problemim Benimde Var Birazcık Bakalım Onada Faydası Olacakmı

bende dün akşam yaptım. 25 gün sonra açılacal sihirli, kutu:))) bakalım. yazarım o zaman.
ama herkes yazsın lütfen bu sayfa kapanmasın... kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bu kürü bir kaç kez yapmak mı gerekiyor? bir kere yapınca etkili mi?
pazardan limon aldığım adam bu konuda sürekli müşterileri olduğunu, mutlaka şifa bulacağımı söyledi.
Ama o aç karna değil kahvaltıdan bir süre sonra 1 su bardağına yakın dedi. kendi akrabası içmiş, 2 kalp damarı açılmış.
aç karna mideni deler abla dedi:))

offf harika bişi bende yapmak isterim çok severim böle babanne ilaçlarını ama benm zten tansiyonum düşük.bide midem çok hassastır .mideme zarar verir diye korkuyorum....

bu arada sarımsağı hap gibi içenler. ezilmeden içilen sarımsağın bir faydası yok.daha öncede duymuştum.tıpçı kuzenim söledi. hocaları sölemiş.

valla canım bende bi değişiklik varmı diyorsanız evet var cildimde bir parlama metobolizmamda hızlanma var daha 10 gün olmadı 3 kere içtim henüz :) aynı saatte ve aç karnına.

Limon satıcısının dediği tedirgin etti beni ya sonuçta limon asit yani harbiden mideyi delmesin korkuyorum :) canım sen sonuçlarını yazmaya devam et konuyu unutmuştum ben bugün aklıma geldi En Büyük TÜRKİYE

ağır gelenler belkide arkadaşımızın dediği gibi yemekten sonrada içebilir veya yarım çay bardağına su katıp içebilir ama ana malzeminin içine su koymayın tabi içeceğiniz kısıma dökün suyu :) ben bigün içiyorum bigün içmiyorum :) sivilce olayına iyi geliyor doğrudur . cildimde parlama var onun haricinde kesinlikle metebolizmam acayip hızlandı yani yer yemez wc de buluyorum kendimi .. ayrıca önceden çok halsizlik oluyordu bende ama şimdi öyle bir şey yok gözümü açar açmaz dikiliyorum yorgunluk v.s olmuyor. ayrıca geçenlerde adetim gecikmişti bunu ilk içtiğim günden 1 saat sonra adetimi söktü diyebilirim.Cildimde pullanma oluyordu artık oda yok nedense. Şuanlık aklıma başka gelen birşey yok.

ağır gelenler belkide arkadaşımızın dediği gibi yemekten sonrada içebilir veya yarım çay bardağına su katıp içebilir ama ana malzeminin içine su koymayın tabi içeceğiniz kısıma dökün suyu :) ben bigün içiyorum bigün içmiyorum :) sivilce olayına iyi geliyor doğrudur . cildimde parlama var onun haricinde kesinlikle metebolizmam acayip hızlandı yani yer yemez wc de buluyorum kendimi .. ayrıca önceden çok halsizlik oluyordu bende ama şimdi öyle bir şey yok gözümü açar açmaz dikiliyorum yorgunluk v.s olmuyor. ayrıca geçenlerde adetim gecikmişti bunu ilk içtiğim günden 1 saat sonra adetimi söktü diyebilirim.Cildimde pullanma oluyordu artık oda yok nedense. Şuanlık aklıma başka gelen birşey yok.

bu dediklerin bile artıdır canım yaa... yapmam için sebeptir yani :) cumartesi pazardan alıyım şunları hemen başlaıyım ben de 25 gün nasıl gecicek of of? :KK70:

Lokman Hekim ölümsüzlüğün sırrını bulmuş,elinde bir kağıtla bi sandalda açılmış gidiyormuş.
Birden bir tufan yıkmış ortalığı.
Tabi Allah karşı gelmiş ve elindeki kağıt uçmuş gitmiş uzaklara...

Haftalar sonra kağıdın uçtuğu yere gitmişler ve ne görsünler;
Kağıdın düştüğü yerden sarımsak bitmiş...

Böyle bir hikaye duymuştum yıllar önce...

Yani sarımsak her derde devadır arkadaşlar.
Ama eşimin midesine dokunuyor diye eşim yiyemiyor e bende bayılırım ona kokmayayım diye yiyemiyorum.

Bilmiyorum ne olacak..Ayrıca bu karışımı duymuştum ve yapmayı çok isterim...

erkek arkadaşımın tansiyonu kilo ve stresten dolayı çok yüksek. kendisi diyete başladı. bende bu karışımı hazırlayıp ona içirmek istiyorum. tansiyonu yüksek olanlar için zararlı mı diye merak ettim. bu karışımla ilgili internette açıklama yok. limon ve sarımsağı ayrı ayrı araştırdım. limon tansiyon düşürmede en etkiliymiş. sarımsağın ise tansiyonu yükseltme yada düşürme gibi bi işlevi yokmuş. sağlık bilgim iyi değildir sağlıkçı biri varsa açıklama yapsın isterim :) ama yinede hazırlıcam hemen. o içemezse ben içerim :)

sadece kilo açısından düşünmemek gerek arkadaşlar. ama gerçekten bağırsaklarada farkedilebilecek derecede faydası var yani . metebolizmam uçuyor sivilceler v.s kalmadı daha dinç hissediyorum

Kızlar tam 10 gün oldu içmeye başlayalı. bağırsak hareketi arttı. sanki daha enerjiğim.
Ayrıca o yazanlar çok mu canları tatlı narinler ama... içilmeyecek gibi değil. sağlık için zehir bile içilir:))) tek yudumda içiyorum. her sabah aynı satte..ağzımın kokmadığını sorarak test ettim. öyle evin içi falan da kokmuyor. kapak kapalı zaten . bir bardak koy kapat.iç. bu yani Millet saçmalamış. yok ev koktu, yok apartman bile koktu yazmışlar...
çalışan birisiyim eşimde arkadaşlarımda nefesimin kokmadığını söyledi.
Ayrıca mideyi falanda delmiyor. Birde ben düşük tansiyonlu biriyim . o yüzden tedirgindim . Ama tansiyonumu da düşürmedi. her sabah "Şifa niyetine...Akllahım şifa ver " diyor içiyorum..
benim sorum:havalar ısındı. 25 gün oda sıcaklığınbda karanlıkta sakladık tamam da. açıldıktan sonra da mı oda sıcaklığı ve karanlık olacak. Ev çok sıcak. Buzdolabına koysak ne olur acaba...
Hiçbir sitede bundan söz edilmiyor. Fikri olan ????

merhaba. bende sarımsağın mucizesine inanıyorum. yurt dışındakiler zamanında türklerle çok dalga geçiyorlardı sarımsak yedikleri ve koktukalrı için şimdi sarımsak haplarını löp löp yutuyorlar. :KK1:
ayrıca yemekelrde vazgeçilmezlerimden biridir. acaba bu limonun asidi kavanozda beklerken azalıyormu? içenler bilir herhalde akşisi azalıyormu? onu merak ettimde bendede mide şikayeti olur diye içmeye çekiniyorum yoksa seve seve içerim.

Merhaba Kızlar Uzun Zamandır Yoktum Ortalıklarda Bir Ricam Olucak Mesaj Sayım Yeterli Olmadığından Özelden Gelen Mesajlara Cevapta Veremiyorum :) LÜTFEN PM ATABİLEN BİRİSİ Bİ ZAHMET YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM.PM DEĞİLDE KONU İÇERİSİNE YAZMASINI RİCA EDİYORUM.

medne .!.:
Damarımdaki daralmalara ne gibi etkisi var bilemem ama bir ay gibi kısa sürede yukarıdaki gibi bir sonuç mükemmel ötesidir bence.
Kullananlara danışmak istediğim bir nokta: Tansiyon ilacı olarak TENSİNOR 100 Mg. Kullanıyorum. Kalp hızı aşırı yavaşladı. Göğüs ağrılarım arttı. Kullanırken diğer ilaçları kesmek yada azaltmak gerekiyor mu?
Kan aldırmaya aç karına ve bu iksiri içmiş olarak gittim. Yirmi yıllık hemşirenin tepkisi: Ben yirmi yıllık hemşireyim. Kolların ikisinden de girdim kan gelmedi. bilek damarındayım volüm yok. Üçüncü hemşire geldi. Sol elimin üzerinden şırınga ile kan aldı. İki üç dakika uğraştı, beni kıvrandırdı. Bu sayede mucize iksirin yan etkileri ile tanışmış olduk. (Keh keh)
Bizzat denemiş ve DM, Kollestrol, HT ve KD hastası olarak tavsiye ederim. Ancak özellikle tansiyon ilaçları ile etkileşimini doktora danışın. Doktorun tavsiyelerini de burada paylaşırsanız sevnirim.
Allah Herkese Dünyada ve Ahirette Sıhhat ve Afiyetler İhsan Etsin.

Bu yazıyı okuyunca kafam karıştı... annem e yapmayı düşünüyorum ama annem yüksek tansiyon hastası ve ilaç kullanıyor. acaba yan bi etki eder mi ilaçla beraber kullanırsa... acil cevap yazarmısın bana canım....

Medne : Canım Söylenilenlere Göre Annene Zararı Olabilir Bende Tansiyon Sorunu Olmadığı İçin Etkisini Görmedim Tabiki Faydası Çok. Bayanın Söylediği Gibi Doktora Danışman Daha Mantıklı Bence Bişey Derim Farklı Etki Eder Sağlık Bu En Güzeli Doktora Danışman.

Şimdi Gelelim Gördüğüm Faydalarına Tabiki Kilo Verdim , Ama Sağlıklı Bir Biçimde , Kendimi Daha Dinç Daha Zinde Hissediyorum , + Metebolizma Uçuyor Diyebilirim.Cildimde Bi Parıltı Bir Güzellik Var Kan Değerlerimi Bilmiyorum Ama , Galiba İyi Geldi Çok Çok Fazla Üşürdüm Yazları Estiğinde Bile Ama Şimdi Üşüme Sorunumda Ortadan Kalktı Ne alaka Bilmiyorum Ama Gerçekten Felaket Üşüyen biriydim.Ama Şu Kesin Kesinlikle Cildim e Çok İyi Geldi. Bundan Eminim.Tırnaklarım 2 günde uzuyor normalde 2 haftada bile uzamazlar zar zor yani.Saçlarım Dökülüyordu Tek Tük Onlarda Gitti Sivilcemi Onlarda Ney :) Bebek Gibi Oldum Kızlar Reql Döneminde Cıkan Sivilce Tarzı Şeylerin Ömrü en fazla 2 gün izden eser yok :) Ayrıca Bu Uygulamayı yapmadan evvel adet sancılarım çok şiddettli ağrılı sancılı oluyordu Onlardada hafifleme var hatta hiç yok Ben bunu uygulamaya içmeye devam edeceğim. Ağız kokusu yok , Ay oram koktu ay buram koktu bırakın artık bunları sağlık herşeyden önemli..!

X