Anti-Aging Limon Suyu ve Sarımsak Mucizesi

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

Pudy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
176
20
MALZEME:2 litre limon suyu,40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak,ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım.

Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz,soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz,25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp hergün çalkalanacak,(sarımsaklar iyic erimiş olacak)25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içebiliyorsa bir çay badağı içiyoruz.kavanoz bitene kadar içilecek,kapağı hep kapalı olacak,kavanoza asla su,şeker v.b karıştırlmayacak .Ancak çay bardğına aldığınız kısmını dilersek sulandırarak içebiliyoruz.Bunu içtikten sonra en az yarım saat birşey yiyip içilmeyecek,yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak.Mümkünse her sabah aynı saatte içilecek.

% 100 KANITLANMIŞ YARARLARI

1-Tüm damar iltihapları(vaskulir)tedavi ediyor,tıkanan damarları açıyor,damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.
2-Kollestrol ve lipidi düşürüyor,zararlı yağların yakılmasını sağlıyor,kilo verdiriyor(bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştah açıyor.Bu dönamde diyete dikkat etmek gerekiyor)şekeri düşürüyor,pankreasın yenilemesini sağlıyor.
3-Böbrek ve safra taşlarını eritiyor.İdrar söktürüyor.Vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.
4-Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.
5-Tüm romatizmal iltihabı önleyip,her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor,kireçlenmeyi önlüyor,eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.
6-Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sğlıyor.Sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refkles hızını artırıyor,felçlere ve VERTİGO'da fayda veriyor.
7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerjiyi,özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor,kansere karşı tüm vücudu koruyor.

NOT:İlacı hazırlayannı babasının koroner by-pass ile üç damarı değişecekken bu ilaç sayesinde % 100 tıkalı damarları açılmış.
İlaç hazırlandıktan sonra sarımsaklar erir,koku etrafa yayılmaz.Kullanan üç kişi ile görüştüm,hep son derece memnun olduklarını,adeta gençlik iksiri olduğunu söylüyorlar.
Bunu ilk defa Rus doktorlar bulmuş ve uygulamışlar.Şimdi ABD'de uygulanmaya başlamış,tıpta devrim yaratacağı söyleniyor ve sarımsak limon karışımından oluşan maddelerin kimyasal yapısı çözülmeye çalışılıyor.

DR:SENCER TEPE
Sağlık Bakanlığı Daire Başkanı
-------------------------------------------------------

Bu yazıyı, yarım bıraktığım bilgisayar kursundaki hocamız söylemişti.Doktordan maille gelmiş kendisine.İsteyenlere verebileceğini söylemişti.Ben hemen almıştım.Ne mutlu ki paylaşabileceğim yer buldum.
Sarımsakla sağlık sözünü hep duymuşuzdur.Ben de kendi duyduğum ve test edip onayladığım bir uygulamayı aktarmak istiyorum.
3 ay boyunca aç karnına bir diş sarımsağı hap gibi iki bardak suyla içtiğimde beyazlayan saçlarımın simsiyah olduğunu gördüm.üstelik 1 ay sonra saçlarım uzadıkça beyazın dibinden siyahların geldiğini gördüm.Ben aynı saatte almayı alışkanlık yapmıştım.
Yalnız benim tansiyon gibi bir sorunum olmadığı için rahatlıkla uygulayabildim.Ezbere alınmaması gerektiğini düşünüyorum.Ayrıca siyah turp yendiğinde de saçların kendi renginde çıktığını okudum.Çok fazla yemedim.Ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum.Sadece her ikisindede hücre yenileyici etki olduğunu okudum.
Son dört aydır ne limon yiyebiliyorum ne de sarımsak...
Basur problemi yaşadığım için ,tetikleyici olabilir diye korkuyorum.(acı ve ekşi)
Basur problemimi de Rom ile yapılmış isveç iksiri ile çözdüm.Anında ağrı ve acı yok oluyor.

Size bir sağlık bombardımanı yaptım.
Herkese sağlıklı günler diliyorum.

ALINTIDIR.

Kızlar sarımsak gerçekten binbir derde deva birde böylesi birşey varmış forumda daha önceden açıldımı konu bilemiyorum ama yeniden gündüme getirmek istedim , bugun pazardan 7 kilo limon alarak bu uygulamayı gerçekleştirmeye başladım 25 gün sonra içmeye başlayacağım açıkçası bundan çok umutluyum sevdiğiniz anneniz babanız herkese faydalı birşey bu sarımsak başlı başına bir devrim zaten kaldıki halen daha sarımsağın içerisindeki maddeler daha bilim adamları tarafından çözülememiş umarım faydası sizlerede dokunur bugun 1.günü 25 gün sonra içip sizlerede bildireceğim ayrıca kilo vermek isteyen hanımlarada gerçekten faydalı ha bu arada 7 kilo limon derken ben 4 lt yapıcam birisi abime :) vucuttaki ödemleri sökmeye birebirmiş kesinlikle kilo verdiriyormuş hemde çok sağlıklı bir biçimde sadece vucuttaki zararlı yağları yakmanızı sağlıyormuş kilo vermekten ziyade çok çok fazla faydası var. bir kaç kullanan deneyenlerin yorumlarınıda aşağıya not geçiyorum karar sizin hoşçakalın :p

hanimiş dedi ki...
Limonsuyu ve sarimsak olayini annem de duymus bir yerlerden yapsam mi diyordu gecen hafta.. dedigine gore tadi oyle sanilacagi gibi kotu de degilmis..

Ne kadar dogrudur bilemem ama bypass istenen bir hastada denemisler sonra kontrole gittiginde damarin acildigini gormusler. Boyle sehir efsaneleri var ama tabii bilemiyorum doğruluk payı nedir.

Aramızda bahsi yeni geçtiği için ben de bu yazının üzerine paylaşayım istedim.

Sndrfknella dedi ki...
İade-i ziyarete geldim efendim :))) Sanırım "sarımsak tentürü" diyorlar buna. Amcam da denemiş ve çok faydasını gördüğünü söylemişti. İsveç surubu ise bizim ailenin olmazsa olmazı. Kedisi olan bilir, arka pati tırnakları kör olduğu için derin yaralar açar deride. Geçenlerde omuzumda bahsettiğim şekilde Rıfkoş'umun açtığı 2 'çukur'u (yaklaşık 3 milim kadar açılmıştı) mucizevi bir şekilde 1 saatte yapıştırdı!!! Dikiş atılmış gibiydi. Ben yazmaya başladım mı duramıyorum galiba. Durdum!

Sevgiler :)

Işıl'ım
İnan sarımsak yuttuğum zaman daha dirençliydim.Ve hastalıklar daha çabuk atlatılabiliyor.9Ay önce eski iş arkadaşlarımdan birinin akciğer kanseri olduğunu duymuştum.Karısı 2 aylık bir ömrü kaldığını söylemişti.Alternatif tıbba başvurmadan ölümü kabullenme demiştim ona.Kadere sığınmadan çare aramalı.Nitekim arkadaşım hastalıktan kurtuldu.Ve aile neşe içinde.
Bence efsaneler gerçeğe dayanıyor.
Sağlıklar diliyorum.

Gül Çocuk dedi ki...
Sevgili Arkadaşlar
Ben; 05.12.2007 Tarihinde yapılan koroner anjiyografi sonucu bir damarda iki bölümde %30 darlık tespit edilen ve 10 yıllık şeker hastası, 22 yıllık sigara tiryakisi bir arkadaşınızım.
Limon sarmısak karışımını buradan okuyarak denedim. Tahlil sonuçlarım:
TCollestrol : 230
LDL Coll. : 135
HDL Coll. : 24
Trigliserid : 180

İlaç bittikten sonra 03.01.2008 Tarihinde yaptırdığım tahlillerde şu sonuçları aldım:
TColl : 129
LDL Col : 78
HDL Col : 35
Trigliserid : 110

Damarımdaki daralmalara ne gibi etkisi var bilemem ama bir ay gibi kısa sürede yukarıdaki gibi bir sonuç mükemmel ötesidir bence.
Kullananlara danışmak istediğim bir nokta: Tansiyon ilacı olarak TENSİNOR 100 Mg. Kullanıyorum. Kalp hızı aşırı yavaşladı. Göğüs ağrılarım arttı. Kullanırken diğer ilaçları kesmek yada azaltmak gerekiyor mu?
Kan aldırmaya aç karına ve bu iksiri içmiş olarak gittim. Yirmi yıllık hemşirenin tepkisi: Ben yirmi yıllık hemşireyim. Kolların ikisinden de girdim kan gelmedi. bilek damarındayım volüm yok. Üçüncü hemşire geldi. Sol elimin üzerinden şırınga ile kan aldı. İki üç dakika uğraştı, beni kıvrandırdı. Bu sayede mucize iksirin yan etkileri ile tanışmış olduk. (Keh keh)
Bizzat denemiş ve DM, Kollestrol, HT ve KD hastası olarak tavsiye ederim. Ancak özellikle tansiyon ilaçları ile etkileşimini doktora danışın. Doktorun tavsiyelerini de burada paylaşırsanız sevnirim.
Allah Herkese Dünyada ve Ahirette Sıhhat ve Afiyetler İhsan Etsin.

Adsız dedi ki...
selam...bitirdim kürü ve çok iyi geldi diyebirim.ödemlerimisöktürdü,şişlerim indi.ayrıca 5 kilo verdim 18 günde:)yaşasın 65 kilo:))idrar söktürücü özelliğe sahip olduğunu tansiyonu düzenlediği bağırsakları daha hızlı çalıştırdığı kanısındayım.benim gibi sigara içenlere duyurulur ciğerlerim açıldı sanki...SEVGİLİ TÜTÜCÜĞÜM İLGİNE VE TAVSİYELERİNE TEŞEKKÜR EDERİM.sarımsak limon kürünü yine yapacağım 1 kaç ay sonra:)))

s çatalbaş dedi ki...
ben 49 yaşımdayım inanmayacaksınız ama duydum ve uyguladım karışımı yapmadan önce kolesterol ve trigiliseritim tavan yapmıştı 20 gün sonra karışım bitti ve ben yine gidip değerlerimi ölçtürdüm 20 günde sonuç mükemmeldi ama ben kokar diye akşam yatarken içtim bir diğer özelliğide kilo verdirmesi zira yağ yakıyor kesinlikle denemelisiniz sağlıklı günler

Adsız dedi ki...
Ben de de venöz tromboz (beyin damar tıkanıklığı) teşhisi konuldu. Doktorum ana damarın tıkalı olduğunu açılma şansının olmadığını anjio yaptırmamın riskli olabileceğini söyledi. Her akşam kan sulandırıcı iğne yaptırıyorum. Ben de bu karışımı sabahları kullanıyorum. En son mr sonucunda ana damarımın tamamen açıldığı kılcal damarların da açılabileceğini doktorum hayretle söyledi. Bu karışımın mutlaka olumlu bir etkisi olduğunu düşünüyorum.Ve hala kullanıyorum. Ama kullananların dikkat etmesi gereken bir konu; limonun ve sarımsağında kanı inceltme özelliği olduğunu unutmamaları gerekiyor. Zaten ilaç kullanıldığı için bence alınan ilaçlar ile bu kürü kullananların en az 12 saat zaman aralığına dikkat etmeleri gerekiyor

rahmetli ananem yapardı bu ilacı çok faydalı.sadece sarımsak tansıyonu düşürdüğünden tansıyonu düşük kişiler kullanmasın.:KK34:

ben basladım deneyeceğim bakalım ne olacak sonuç :)

Limon ve sarımsak hem de aç karnına :KK53: Midesi rahatsız olanlar kullanmamalı asla..

bunu muhakkak denemek lazım.kaybedecek bir şeyim yok ne de olsa...

merhabalar bende yaptım yeni 3-4 gün içmeye başladım ama maalesef başımı ağrıttı. migrenim var aceba onu mu tetikliyor kullananlar yorum yazarsa sevinirim çünkü emek zahmet yaptım içemiyorum

arkadaşlar migreni olup kullanan kimse yok mu yaa benim ağrıdı ya da normal migreni olmayanlarda da yapıyor diyecek kullansam mı kullanmasam mı?

merhabalar bende yaptım yeni 3-4 gün içmeye başladım ama maalesef başımı ağrıttı. migrenim var aceba onu mu tetikliyor kullananlar yorum yazarsa sevinirim çünkü emek zahmet yaptım içemiyorum

ne çabuk yaptınız , 20 gün boyunca bekletmeniz hergün çalkalamanız gerekiyordu :)

arkadaşlar migreni olup kullanan kimse yok mu yaa benim ağrıdı ya da normal migreni olmayanlarda da yapıyor diyecek kullansam mı kullanmasam mı?

MALZEME:2 litre limon suyu,40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsak,ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoz lazım.

Limonların suyunu iyice sıkıp kavanoza doldurunuz,soyulmuş 40 diş orta boy sarımsağı yıkamadan ve ezerek limonun içine atıp kavanozun kapağını kapatıyoruz,25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp hergün çalkalanacak,(sarımsaklar iyic erimiş olacak)25 gün sonra kavanozu açıp her sabah aç karnına yarım veya içebiliyorsa bir çay badağı içiyoruz

tarifi iyi okuyunuz yeni yaptım demişsiniz sanırım öyle hemencecik yapıp içmiyruz 25 gün boyunca bekleyecek ve 25 gün boyunca kavonoz çalkalanacak.

paylaşımın için teşekürler. iyi güzel ama içince koku yapmıyor mu? çalışanlar var. ve sarımsak kokusu kolay kolay geçmiyor malum...

güzel paylaşım, ben de yapmayı çok istiyordum ama benim tansiyonum düşmeye meyilli biraz, normali de düşüktür zaten hep.
bunu da içersem bayılır kalırım herhalde :KK31:

canım bende uygulamak istiyorum ama senin yazından sonra korktum biraz, bende de migren var. Acaba tansiyonun düştüğü için mi başın ağrıdı? içtiğin günlerde tansiyonuna baktın mı? Birde şu aklıma geldi acaba tedavi mi ediyor beyinde bir yerleri, hani migren ağrısı o yüzden mi yaptı? yani beyindeki damarları açtığı için mi? bilemedim.

kızlar benimde saçlarımda beyazlar var ben 3-4 ay boyunca bir fiil aç karnına sarımsak yuttum hap gibi ama beyazlarım hala beyaz..
yok yani olmayanında olmuyor herhalde..
saçlarım dışında kışı hastalanmadan geçirdim, kilo verdirici özelliği var..
sarımsak iyi güzel :)
de o su nasıl içilir yaa..
bi an kürü yapmayı düşündüm ama
kokudan öğkk..

Arkadaşlar tarifi iyi okursanız sarımsakların o kavonozun içinde 25 gün sarılı örtülü halde bekletilip hergün bir defa kavonoz sallanarak çalkalanıyor 25 gün sonra sarımsaklar zaten erimiş oluyor , içilemeyecek bir tadının olmadığı aynı zamandada koku yapmadığı belirtiliyor , lütfen dikkatlice okuyunuz. Hemen yapıp ertesi gün içmeye kalkarsanız sağlığınızdanda olursunuz migreninizde tutar.O yüzden Dikkatlice okuyunuz.

pardon ya dikkatli okumamışım. erkek arkadaşıma bahsettim bundan onunda haberi varmış. doğru mu diye sordum evet dedi. annesi hemşire ondan sordum. sarımsağın mucizeside maşallah yani allahtan seviyorum :)

ewet biliyorum 25 gün sonrasından bahsediyorum.. tansiyonumu ölçmedim ama migrenim tuttu onu biliyorum.. dikkat et. narenciy migrene gelmiyor..

X