Nikah İzmir Nikah Şekeri Malzemesi Satan Yerler

mutlukiraz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
46
5
Merhaba Arkadaşlar;

Haziran sonundaki düğünümüz için nikah şekeri malzemesi satan yerler arıyorum. Bol çeşit olan bir yer (kemeraltı civarı özellikle) tercihim.

Ben Kemeraltında İmaj Ambalajı biliyorum ama tül ve aplik konusunda pek çeşit yok. Şekerleri de Ümit Şeker'e baktım.
Eminim aranızda benim gibi şeker yapmayı düşünenler ya da yapmış olanlar vardır. Hepimize fikir kazandıracak bir konu olacağını düşünüyorum.

Merhaba Arkadaşlar;

Haziran sonundaki düğünümüz için nikah şekeri malzemesi satan yerler arıyorum. Bol çeşit olan bir yer (kemeraltı civarı özellikle) tercihim.

Ben Kemeraltında İmaj Ambalajı biliyorum ama tül ve aplik konusunda pek çeşit yok. Şekerleri de Ümit Şeker'e baktım.
Eminim aranızda benim gibi şeker yapmayı düşünenler ya da yapmış olanlar vardır. Hepimize fikir kazandıracak bir konu olacağını düşünüyorum.

merhabalarr kemeraltına kızlarağası tarafından girince sıra sıra davetiyeci ve nişah şekerciler var tek bi yer değil birçok dükkandan fikir alabilirsinn,alıcı gözüyle pek bakmadım ama yakında benimde hazırlıklara başlamam gerekicek sanırım :) hayırlısı olsun

X