Dövme Bakırköy beyaz kedi dövme salonu DÖVME SİLDİRME!

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

Jennifer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2009
3.671
2
Kızlar burada dövme sildiren varmı?
bikaç yorum gördüm silme konusunda lazerden bile daha iyi sonuç veriyormuş
burada dövme sildiren varsa bilgilerinizi esirgemeyin

bu konuyu ben de cok merak ediyorum internnetten okumuştum daha sonra aradım merkezle görüştüm enjekte edilen maddenin ne oldugunu sordum içerigini bilmediklerini söylediler benim de çeşitli bitkilere alerjim olduğundan cesaret edip de gidip yaptıramadım..

bu arada enjekte edilen madde meyve özlerinden oluşan tamamen bitkisel bir maddeymiş benim endişem de bundan dolayı :)

aa öylemiymiş acaba ne bitkisiymiş merak ettim doğrusu:26:

ben de merak ettim sordum kendilerine ama içeriğini bilmediklerini yurtdışından aldıklarını söylediler bana içeriğini bilmeden uygulama yapan bir yer pek güvenilir gelmedi doğrusu o yüzden bıraktım o işin peşini hala lazere devam mecbur..

ben bu yere yaptırmayı düşünüyordum ama kararsız kaldım bu yorumundan sonra.
sen lazere nereye gidiyorsun canım ve memnunmusun?

ben lazere besiktasta bir yere gidiyorum ama su an 3 ay oldu ara vereli toplam 5 seans gittim ve dövmem hafif soluklaştı o kadar tabiki ilk hali gibi değil ama beklediğim gibi de olmadı üstelik dövmem 5 yıllık bir dövme daha kolay silinir diye umuyordum ama evdeki hesap çarşıya uymadı... 1 seans daha gidicem bu ay tekrar bir gelişme göremezsem bırakıcam artık boşuna o kadar acıya katlanamam.. ayrıca son gittiğimde en yüksek seviyede verdiler ve acaip kanlı bir şekilde su topladı dövmem ödüm koptu iz kalıcak diye ve şu anda da hafif iz kalmışa benziyor :KK43: zaten en son seanstaki hüsranımdan sonra korktum açıkçası gitmeye kız geçtiği yerden bir daha bir daha geçti mahvetti kolumu hep kan topladı üstüne su topladı ama anormal bir şekilde oldu bu seferki.. şimdi gideceğim ama korkuyorum gittiğim yere gitmeye başka yerler araştırıyorum açıkçası lazeri yapan kişi de çok önemli arkadaşım buna da dikkat et lütfen benim başıma gelen kimsenin başına gelmesin.. benim başka yöntemler araştırma sebebim lazerden sonra kesinlikle kalıcı bir iz kalıcağını düşünmem artık eminim buna üstelik ben tertemiz baktım hiç ilacını bakımını kremini eksik etmedim.. kedi dövmedeki dövme sildirme işlemine gelirsem de keşke güvenebilsem de gitsem ama hiç sanmıyorum arkadaşım çünkü böyle önemli bir buluşsa sadece onlar kullanmazdı bence. içeriğini sorduğumdaysa bilmediklerini yurtdışından getirdiklerini söylediler.. bu kadar lazer merkezi var bu kadar dövmeci var bu kadar dövme sildirmek isteyen insan var sence de tuhaf değil mi tek bir yerin böyle bir işlem yapması üstelik garanti vermesi.. beni şüpheye düşüren tek şey bu yoksa 1 milyar da olsa gidip tek seansta dövmesinden kim kurtulmak istemez ki... bir bilen gören yaptıran da yokki canlı canlı örneğini görüp gitsek biz de.. bilemiyorum alerjik bir bümyem var bundan güvenip de gidemedim oraya da yoksa çoktan gitmiştim ama güven vermedi konuşmaları bana.. üstelik internete baktığımda böyle bir maddeyle ya da buluşla diyim bahsettiğimiz yerin dışında bir yerde karşılaşmadım.. bu arada sen nereden buldun bu yeri ben meşhur bir sözlükteki bir yorumdan okudum ve araştırmaya başladım daha sonra hangi arkadaşıma söylediysem viral reklam olabilceğinden bahsettiler iyice güvenim sarsıldı artık neye güveneceğiz ne yapacağız hiç bilmiyorum.. :)

benim dövmem çok küçük olduğundan ve bulunduğum şehirde lazer sildirme merkezi olmadığından 2 3 seansta biticek bi yöntem araştırdım o nedenle burası aklıma yattı ama kullandıkları maddeyide gerçekten merak ediyorum kaş yaparken göz çıkarmayalım:) bu arada lazerdende birçok olumsuz yorum gördüm tam geçirmiyo iz kalıyor vs gibi birde benim dikkatimi çeken ünlüler lazerle sildiriyorsa nasıl iz kalmadan geçebiliyor mesela hadise sinan akçılla olan dövmesini ayrılır ayrılmaz sildirdi ve nere görsem dövme yerine bakıyorum hiç iz yok gibi acaba kedi dövme stüdyosu tarzı biyeremi yaptırıyolar bilemiyorum merak ediyorum açıkcası:26:

Ben çanakkalede yetiştim. hostes olmak için istanbulda akrabalarımın yanına geldim Form almak için x..... hava yolları şirketine gittim kısa kol buluzum vardı üzerimde dövme kolumda görülüyordu formu veren yetkili dövmenle mulakata gelme dedi Dövmeli personel çalıştırmıyorlar haberin olsun dedi. Benim O an umutlarım yerle bir oldu fakat formu veren yetkili daha önceden bir kaç hostes geldi dövmelerini sildirmişler Beyaz kedi estetik sanat merkezinde sildirdiklerini duymuştum dedi ve tekrar umudum doğdu Formu veren yetkili Dövme sildirmemiş fakat bana internette beyaz kedi estetik sanat merkezini ararsan onlar dövmeyi 1 seansta siliyorlarmış dedi içimden geçende tam buydu onca zaman dövme silinmez biliyordum fakat şimdi bunu araştırmak için sabırsızlandım geçtim internet başına dövme silme ile ilgili birçok şeylere rastladım lazerle silme çok pahalı ve uzun süren seansları var. Zımpara yöntemi varmış birde.fırından yeni çıkmış ekmekle siliniyormuş . hepsine göz attım sigara paketi büyüklüğünde bir dövme silme 2.000.tl ile 2.500.tl arasında beyaz kedi estetik silme merkezinin yazılarını inceledim yaptıranların resim görsellerini gördüm ve beyaz kedi sanat merkezine tel açtım bana bilgi veren ilacla sildiklerini söylediler ve ilcın içeriğinin bitki özlerinden olduğunu söylediler yüzde kalıcı makyajı ve dövmeyi %100 garantili sildiklerini idda ettiler silinmeyen dövmelerde ücret iade ediyoruz dediler. 7 yıldan beri bu yöntemle dövme sildiklerini ve sildirenlerin memnun kaldıklarını söylediler ne yalan söleyeyim endişe duyarak gittim Hostes olmak için birşeyler yapmam gerekliydi ve dövme sildirmek için beyaz kedi estetik sanat merkezini ziyaret ettim ikna oldum ve dövmemi 2. seansını sabırsızlıkla bekliyorum sildiler yarısını hemen yarısını 21 gün sonra silecekler şimdi hosteslik sınavlarına hazırlanıyorum dövmeden kutuldum ve çokta cabuk cildim toparlandı yavaş yavaş iyeleşiyor. Alerjisi olan arkadaş Bitkiye karşı alerjin olabilir fakat bu silme yöntemi gerçekten denemeye değer . Vucudunda taşıdığın Dövmenin boyasıda bitkisel alerji olacak olsaydı dövme boyasında alerji yapardı . Alerjisi olan arkadaş güvenilir olup olmadığını sorguluyor ve birçok kişi beyez kedi sanat merkezini arayıp ilacın içeriğini soruyormuş bu ilacın yurt dışından geldiğini banada söylediler . fakat şunuda belirttiler rakipleri bu silme yöntemini öğrenmek istiyorlar bu yüzden telefonda ilaç hakkında bilgi alanları samimi bulmadıklarını söylediler. Silme yöntemini gideceksiniz kendiniz bilgi alacaksınız dövme sildirme ciddi iştir ve insanın sosyal hayatını istikbalini, piskolojisini olumsuz etkiliyor

Güzel reklam yapmışssın arkadaşım ama kusura bakma "alerjin olsa bile bu işlemi denemeye değer" dediğini görmemezlikten geliyorum sanırım.. Alerjinin ciddi bir hastalık olduğunu sen bilmiyorsan ben hatırlatayım! Üstelik bilmediğim bir maddeyi de vücuduma enjekte ettirirken sorgulamalıyım elbetteki. He şunu da belirteyim ben sonuca dair net bir fotoğraf göremedim madem 7 senedir bu yöntemi kullanıyorlar 7 senedir hiç mi sonuç alınamamış merak ettim doğrusu? İşlem uygulandıktan sonraki fotoğrafların hepsi de kıpkırmızı bir dövme görüntüsü olarak kalmış. Şimdi sen 8 sene diyince bir kez daha güvenim azaldı bu yere çünkü 7 senedir bu yöntem oldukça fazla duyulurdu bence sonuçta bu kadar insan bir sürü yöntem arıyor dövmesini sildirmek için!

Ben çanakkalede yetiştim. hostes olmak için istanbulda akrabalarımın yanına geldim Form almak için x..... hava yolları şirketine gittim kısa kol buluzum vardı üzerimde dövme kolumda görülüyordu formu veren yetkili dövmenle mulakata gelme dedi Dövmeli personel çalıştırmıyorlar haberin olsun dedi. Benim O an umutlarım yerle bir oldu fakat formu veren yetkili daha önceden bir kaç hostes geldi dövmelerini sildirmişler Beyaz kedi estetik sanat merkezinde sildirdiklerini duymuştum dedi ve tekrar umudum doğdu Formu veren yetkili Dövme sildirmemiş fakat bana internette beyaz kedi estetik sanat merkezini ararsan onlar dövmeyi 1 seansta siliyorlarmış dedi içimden geçende tam buydu onca zaman dövme silinmez biliyordum fakat şimdi bunu araştırmak için sabırsızlandım geçtim internet başına dövme silme ile ilgili birçok şeylere rastladım lazerle silme çok pahalı ve uzun süren seansları var. Zımpara yöntemi varmış birde.fırından yeni çıkmış ekmekle siliniyormuş . hepsine göz attım sigara paketi büyüklüğünde bir dövme silme 2.000.tl ile 2.500.tl arasında beyaz kedi estetik silme merkezinin yazılarını inceledim yaptıranların resim görsellerini gördüm ve beyaz kedi sanat merkezine tel açtım bana bilgi veren ilacla sildiklerini söylediler ve ilcın içeriğinin bitki özlerinden olduğunu söylediler yüzde kalıcı makyajı ve dövmeyi %100 garantili sildiklerini idda ettiler silinmeyen dövmelerde ücret iade ediyoruz dediler. 7 yıldan beri bu yöntemle dövme sildiklerini ve sildirenlerin memnun kaldıklarını söylediler ne yalan söleyeyim endişe duyarak gittim Hostes olmak için birşeyler yapmam gerekliydi ve dövme sildirmek için beyaz kedi estetik sanat merkezini ziyaret ettim ikna oldum ve dövmemi 2. seansını sabırsızlıkla bekliyorum sildiler yarısını hemen yarısını 21 gün sonra silecekler şimdi hosteslik sınavlarına hazırlanıyorum dövmeden kutuldum ve çokta cabuk cildim toparlandı yavaş yavaş iyeleşiyor. Alerjisi olan arkadaş Bitkiye karşı alerjin olabilir fakat bu silme yöntemi gerçekten denemeye değer . Vucudunda taşıdığın Dövmenin boyasıda bitkisel alerji olacak olsaydı dövme boyasında alerji yapardı . Alerjisi olan arkadaş güvenilir olup olmadığını sorguluyor ve birçok kişi beyez kedi sanat merkezini arayıp ilacın içeriğini soruyormuş bu ilacın yurt dışından geldiğini banada söylediler . fakat şunuda belirttiler rakipleri bu silme yöntemini öğrenmek istiyorlar bu yüzden telefonda ilaç hakkında bilgi alanları samimi bulmadıklarını söylediler. Silme yöntemini gideceksiniz kendiniz bilgi alacaksınız dövme sildirme ciddi iştir ve insanın sosyal hayatını istikbalini, piskolojisini olumsuz etkiliyor

şu mesajdan sona oraya yaptırıp yaptırmamak arasında kararsız kalmış bulunuyorum:26:

arkadaşlar konuyu açalı baya zaman oldu bu zamanda hiç bu yerede dövme sildiren memnun kalan yada kalmayan lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

hadise aklıma gelmemişti gerçekten ünlüler nasıl tamamen yok ediyo ya ?:26:
bolu çevre illerde sildiren varsa yazsınnnn :KK9::KK9:

Omzumdakinde sorun yok da, sırtımdaki çok büyük çok dikkat çekiyor. Azıcık açık bir şey giysem gelen geçen sırtıma bakıyor :KK37:

Hımm ben sadece kediyi hatırlıyorum hatta konun bile vardı:) ama eğer kötü işçilik yoksa sevgili adı vs gibi bir anlam taşımıyorsa dursun bence gelen geçen baksa ne olacak :KK1: kısacası güzelse dursun bence :KK1:

kızlar perşembe günü işlemi yaptırdım. şu an yara. yarın fotoğrafını çeker eklerim. ben daha önce tca ve lazer denedim. ama azıcık bi solma dışında bi etkisi olmadı. beyaz kediye gittim işlem dövme yaptırırken ne kadar acıyorsa o kadar acıtıyor. ama lazer kadar kısa sürmüyor. dövme makinası ile yapılıyor yine iğneler batıyor yani. şu anda dövmem içine çökmüş durumda. yanları biraz morluk ve kızarıklık var. dövmenin üstü ince bi kabuk halinde ama kalın bi kabuk bağlayacağını dökülünce pembelik olucağını söylediler. krem sürüyorum iyi bakarsam 5-6 ay içinde iz de tamamen geçer umarım.

Son düzenleme:
kızlar perşembe günü işlemi yaptırdım. şu an yara. yarın fotoğrafını çeker eklerim. ben daha önce tca ve lazer denedim. ama azıcık bi solma dışında bi etkisi olmadı. beyaz kediye gittim işlem dövme yaptırırken ne kadar acıyorsa o kadar acıtıyor. ama lazer kadar kısa sürmüyor. dövme makinası ile yapılıyor yine iğneler batıyor yani. şu anda dövmem içine çökmüş durumda. yanları biraz morluk ve kızarıklık var. dövmenin üstü ince bi kabuk halinde ama kalın bi kabuk bağlayacağını dökülünce pembelik olucağını söylediler. krem sürüyorum iyi bakarsam 5-6 ay içinde iz de tamamen geçer umarım.

canım dövmenin büyüklüğü nasıldı?resim eklermisin çok merak ediyorum 1 seansta bittimi peki?

canım dövmenin büyüklüğü nasıldı?resim eklermisin çok merak ediyorum 1 seansta bittimi peki?

dövmem küçük, kibrit kutusu kadar. 1 seansta bitip bitmeyeceğini kabuk bağlayıp düştükten sonra anlayabilirim ancak. henüz kalın bi kabuk bağlamadı. ama en fazla 2 seans sürüyo. ve silinmediğini hiç görmedik dediler. umarım öyledir. birazdan fotoğraf ekleyeceğim.

X