Maske Tarifleri Gözenek sıkıştıran nemli sivilcesiz bakımlı cilt için (Birebir hala kullanıyorum)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
en ama een kısa zamanda kremi ve e vitamınını alıp başlamalıyım.canım bişey sorcam sen bu yağ karışımınını ne zaman sürüyosün yüzüne.kremin üstüne sürülmez heralde :KK52::KK52:

en ama een kısa zamanda kremi ve e vitamınını alıp başlamalıyım.canım bişey sorcam sen bu yağ karışımınını ne zaman sürüyosün yüzüne.kremin üstüne sürülmez heralde :KK52::KK52:

Canım cildin ihtiyacına göre yağ karışınını ayarlayabilirsin ben haftada 4-5 gece sürüp yatıyorum.
Sürmediğim zaman gece yatarken e vitaminli nemlendiricimi sürüp yatıyorum.
Her sabah uyanıp yüzümü ''damla sakızlı, buğday özlü yada kükürtlü (uyandığım ruh halime göre seçiyorum sabunumu:KK1:) sabunumla'' yıkayıp nemlendiricimi sürüyorum:KK16:
Kısaca cildimizi nemsiz bırakmıyoruz ne yazın ne kışın:21:

Bunu bende denemek istiyorum ama burda malzemeleri bulmak zor.
Konuya abone aldim, yazin trde denerim insallah :KK16:

Memnun kalacağınıza eminim alacağınız sonuçları keyifle izleyeceğim:KK42::KK34:

Insallah canim beniim...
Gozenekler s.kilasinca zaten cildim daha purusszu gorunur kendimi daha iyi hissederim:KK16:

Canım peeling yapmalısın ek olarak ölü hücreler arındıkça cildin de bu 2 karışımla beslenecek zaten.
Aktardan toz kil alıp kil maskesi de yapmanı tavsiye ederim o da cildi sıkılaştıranlar arasında :KK16:
Tüm yazdıklarım tecrübemle sabit:KK12::KK55::KK1::KK42:

bunu gördüğüm iyi oldu mutlu oldum ama sanırım uzun bi süre yüzüme bişey süremiycem arkadaşlar mahvoldu çnkü yüzüm :KK43:

yaaa harikaymış buu ben de kara üzüm çekirdeği kremini nemlendirici olarak kullanıyorum onun içine katayım bari e vitaminini
göz altlarım kırışmaya başladı :KK43:
maskeleri de 1-2 defa yapıyorum sıkılıp bırakıyorum
bu iyi geldi çok teşekkürler paylaştığın için =)

Son düzenleme:
yaaa harikaymış buu ben de kara üzüm çekirdeği kremini nemlendirici olarak kullanıyorum onun içine katayım bari e vitaminini
göz altlarım kırışmaya başladı :KK43:
maskeleri de 1-2 defa yapıyorum sıkılıp bırakıyorum
bu iyi geldi çok teşekkürler paylaştığın için =)

Rica ederim keyifle paylaştım hemcinslerimi kozmetik yalanlarına emanet etmek istemiyorum:KK1:

Neden tatlım? Anlatırsan yardımcı olabilirim

canım benim cildim aşırı hassas nemlendirici sürmesem gerilir pul pul olur sürsem sivilce olur eczaneden noviderm aldım bayan önerdi memnun kalırsın dedi bu arada akne sorunum da yok dediğim gibi bişey sürersem yada tek tük bazı dönemlerde çıkar. siyah noktalarım var burnumun üstünde hafif de gözeneklerim var. boreade 12 , matlaştırıcı krem ve scrub verdi. matlaştırıcı krem sivilcelenme yaptı boreade 12 mahvetti. yüzüme sürdüğüm anda yanma kaşıntı oluyodu hemen yıkıyodum dayanamıyodum eczaneye gittim noviderm güzellik uzmanını telefonla aradılar o da normal olduğunu içinde aha bulunduğunu zamanla cildimin alışacağını söyledi . akşam eve geldim duşa girdim scrubla yıkadım çıktım boreade 12 sürdüm nasıl yanıyo yüzüm nasıl kaşınıyo anlatamam sonra terlemeye başladı bi baktım aynaya her yerim sinek ısırığı gibi kabarmış . bu gün doktora gittim alerji olmuş yüzüm ürünlerden advantan ve nutraplus diye iki krem verdi karıştırıldı kremler bide tablet verdi pazartesi de kontrole çağırdı çok üzgünüm mahvoldu yüzüm :KK58:

canım benim cildim aşırı hassas nemlendirici sürmesem gerilir pul pul olur sürsem sivilce olur eczaneden noviderm aldım bayan önerdi memnun kalırsın dedi bu arada akne sorunum da yok dediğim gibi bişey sürersem yada tek tük bazı dönemlerde çıkar. siyah noktalarım var burnumun üstünde hafif de gözeneklerim var. boreade 12 , matlaştırıcı krem ve scrub verdi. matlaştırıcı krem sivilcelenme yaptı boreade 12 mahvetti. yüzüme sürdüğüm anda yanma kaşıntı oluyodu hemen yıkıyodum dayanamıyodum eczaneye gittim noviderm güzellik uzmanını telefonla aradılar o da normal olduğunu içinde aha bulunduğunu zamanla cildimin alışacağını söyledi . akşam eve geldim duşa girdim scrubla yıkadım çıktım boreade 12 sürdüm nasıl yanıyo yüzüm nasıl kaşınıyo anlatamam sonra terlemeye başladı bi baktım aynaya her yerim sinek ısırığı gibi kabarmış . bu gün doktora gittim alerji olmuş yüzüm ürünlerden advantan ve nutraplus diye iki krem verdi karıştırıldı kremler bide tablet verdi pazartesi de kontrole çağırdı çok üzgünüm mahvoldu yüzüm :KK58:

Çok geçmiş olsun tatlım umarım biran önce toparlar cildin işte bu sebeplerden kozmetik ürünlere güvenmiyorum bende vichy ürünlerinde böyle sorunlar yaşadım.
Hem sağlığımız bozuluyor hemde avuç dolusu para döküyoruz:KK47:
Lütfen doktorunun yazdığı ilaçları düzenli kullan ve sonrasında benim gibi doğal ürünlere yönel.
Alerjin geçtikten sonra yağ karışımı ve yine benim yazdığım e vitaminli nemlendiricinin cildine sıkıntı yaratmadan besleyeceğini düşünüyorum cilt yapılarımız hassasiyet olarak aynı çünkü:KK34:

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun tatlım umarım biran önce toparlar cildin işte bu sebeplerden kozmetik ürünlere güvenmiyorum bende vichy ürünlerinde böyle sorunlar yaşadım.
Hem sağlığımız bozuluyor hemde avuç dolusu para döküyoruz:KK47:
Lütfen doktorunun yazdığı ilaçları düzenli kullan ve sonrasında benim gibi doğal ürünlere yönel.
Alerjin geçtikten sonra yağ karışımı ve yine benim yazdığım e vitaminli nemlendiricinin cildine sıkıntı yaratmadan besleyeceğini düşünüyorum cilt yapılarımız hassasiyet olarak aynı çünkü:KK34:

gerçekten mii canım seninde m bişey sürünce sivilcen çıkıyodu :))

gerçekten mii canım seninde m bişey sürünce sivilcen çıkıyodu :))

Yüzümdeki bir kaç siyah noktayı sıkıp sivilce oluşumuna sebep olmuştum eczanedeki sözde güzellik uzmanının ısrarıyla vichy kullanmak gibi bir hataya düştüm canım bende.
Meğer cildi beslemek gerekiyormuş sonradan anladım.:KK9:
Mesela cildim yağlıya dönük karma bu yüzden yağlı bakımlar sivilce siyah nokta yapar zannediyordum ki sıkı araştırma ve denemeler sonrası alakası olmadığını
cildimin bunları sünger gibi emdiğini canlandığını farkettim ve bu 2 formülü oluşturdum:KK34:
Diğer mesajlarımda da belirttiğim gibi peeling yapıp cildi ölü hücrelerden arındırmakta çok önemli:KK34:
(kese yapmayı kastetmiyorum! cildi hırpalamaya sebep oluyor)

Yüzümdeki bir kaç siyah noktayı sıkıp sivilce oluşumuna sebep olmuştum eczanedeki sözde güzellik uzmanının ısrarıyla vichy kullanmak gibi bir hataya düştüm canım bende.
Meğer cildi beslemek gerekiyormuş sonradan anladım.:KK9:
Mesela cildim yağlıya dönük karma bu yüzden yağlı bakımlar sivilce siyah nokta yapar zannediyordum ki sıkı araştırma ve denemeler sonrası alakası olmadığını
cildimin bunları sünger gibi emdiğini canlandığını farkettim ve bu 2 formülü oluşturdum:KK34:
Diğer mesajlarımda da belirttiğim gibi peeling yapıp cildi ölü hücrelerden arındırmakta çok önemli:KK34:
(kese yapmayı kastetmiyorum! cildi hırpalamaya sebep oluyor)

çok teşekkür ederim deniycem canım ama dedim ya benm cildim herseye sivilcce yapıyo paptya yağı sivilcelere iyi gelirken bana sivilce yapmıştı bebk ürünleri kullanmam gerekiyomş :))

çok teşekkür ederim deniycem canım ama dedim ya benm cildim herseye sivilcce yapıyo paptya yağı sivilcelere iyi gelirken bana sivilce yapmıştı bebk ürünleri kullanmam gerekiyomş :))

Canım güzel bir noktayı işaret ettin farketmeden, en büyük sıkıntılardan biri aldığımız yağların katkısız olması.
Kullandığın yağın saf olduğunu sanmıyorum yoksa sivilce yapmaz.
Aktarım eski komşumuz çıktı meğer ellerinde büyümüşüm ve ''karden'' markadan başka yağ vermiyor bana diğerlerinin karışım olduğunu söylüyor aklınızda olsun dikkat edin:KK76:

ya ben anlayamadım:KK70: sadce nemlendiricinin içine e vitamini koyuyoruz dimi:S peki diğer yağları ne yapıyoruz:S bide cildim kuru gibi uygun olurmu ki:S

ya ben anlayamadım:KK70: sadce nemlendiricinin içine e vitamini koyuyoruz dimi:S peki diğer yağları ne yapıyoruz:S bide cildim kuru gibi uygun olurmu ki:S

:KK1: tatlım istersen cilt yapına uygun kullandığın nemlendiricinin içine evigen koyuyorsun istersende benim aldığım kremlerden alıp içine yine evigen koyup içeriğini bildiğin bir nemlendirici sahibi oluyorsun.
Diğer yağları bir şişede yazdığım oranda birleştirip bakım amaçlı kullanıyoruz benim cildim karmadan yağlıya dönük sorun yaşamıyorum ki kuru ciltlerin bu tarz bakımlara daha çok ihtiyacı var sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum:KK34:

Canım güzel bir noktayı işaret ettin farketmeden, en büyük sıkıntılardan biri aldığımız yağların katkısız olması.
Kullandığın yağın saf olduğunu sanmıyorum yoksa sivilce yapmaz.
Aktarım eski komşumuz çıktı meğer ellerinde büyümüşüm ve ''karden'' markadan başka yağ vermiyor bana diğerlerinin karışım olduğunu söylüyor aklınızda olsun dikkat edin:KK76:

çok saol canım sen şimdi ne öneririsin benim cildime :)

bilgiler için çok tşk ederim:KK16:

bemiks ampul var şuan elimde, evigen yerine kullanabilirmiyim bunu?

birde garnier karma ciltler için olan bi krem var, onun içine katsam olurmu ki?

pek kozmetik kullanmıyorum artık,içim rahat etmez biliyorumda :KK9:

bepanthen krem var yada onun içinemi koysam :KK12: :KK9:

bende yıllarca kozametiğe bir ton para döküp hiç faydasını görmeyen biriyim. şimdilerde kantaron yağı, bepanthen krem, madecassol krem kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum. gözenek sıkılaştırıcı bu yöntemde hoşuma gitti:KK52::KK52:

çok saol canım sen şimdi ne öneririsin benim cildime :)

Canım yazdıklarımı uygulayabilirsin :KK34:

bilgiler için çok tşk ederim:KK16:

bemiks ampul var şuan elimde, evigen yerine kullanabilirmiyim bunu?

birde garnier karma ciltler için olan bi krem var, onun içine katsam olurmu ki?

pek kozmetik kullanmıyorum artık,içim rahat etmez biliyorumda :KK9:

bepanthen krem var yada onun içinemi koysam :KK12: :KK9:

bende yıllarca kozametiğe bir ton para döküp hiç faydasını görmeyen biriyim. şimdilerde kantaron yağı, bepanthen krem, madecassol krem kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum. gözenek sıkılaştırıcı bu yöntemde hoşuma gitti:KK52::KK52:

Bemix b vitamini bizim evigene yani cilt yenileyici ve besleyici e vitaminine ihtiyacımız var ki bemix sinameki deneyimlerimizden biliyoruz çok fena kokuyor:KK9: kremin içindeki hali ve ciltteki kokusunu düşünmek bile istemiyorum:KK9:

Benim aktardan alıp kullandığım kara üzüm çekirdeği (ciltte sıkılaştırıcı etkisi var) ve kayısı çekirdeği kremini (cildi besleyip nemlendirme etkisi var) alıp eski nemlendirici kabına eşit oranda koyup 1-2 ampul evigen ilave ederek kullanabilirsin
Bepanthen ile deneyen bir arkadaşımız da var yazdığında onun deneyimlerinden faydalanabiliriz:KK34:

Son düzenleme:
X