Ayrı olduğumuz dönemde sevgilimin attığı mail... :(

PammukSeker

Bütün dünyayı gezelim elele<3
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2010
3.377
1.268
Konumu okuyanlarınız varsa neler yaşadığımı az çok bilir. (http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz/520385-seviyorum-seviliyorum.html)
Şimdi maillerime bakıyordum da, tesadüfen sevgilimin ayrıldığımızda attığı mailleri gördüm, ve okuyunca göz yaşlarıma hakim olamadım.:KK14:
Allah kimseyi sevdiği kişiden ayırarak imtihan etmesin.:KK14:
Tekrar aynı şeyleri yaşamaktan o kadar korkuyorum ki...
Bize dua edin kızlar ne olur:KK14:

"Bak bunları sana gözlerimle yazıyorum o yüzden kızma kızarsan hiçbirşey yazma , sadece gözlerime baktığını düşün ve öyle oku...

Özledim seni güzel yüzlü ceylan gözlü sevdiğim çok özledim, o günden beri her gece rüyamda görüyorum o güzel yüzünü, buna da razıyım gerçi, şaşırıyorum nasıl her gece hem de istisnasız her gece rüyalarıma girebiliyorsun...

Ben "aşık olamam" diyen bir insandım, beni nasıl bu kadar bağlayabildin kendine nasıl aşık ettin sevgilim :)

Dün sabah İstanbul'a geldim trenden iner inmez herşey gözümün önüne geldi 2hafta önce beraber gelmiştik,

Düşününce şu İstanbul'u bana anlamlı kılan tek şeyin sen olduğunu anladım, mesela dün Avcılar'a gelirken metrobüsten dışarı bakıyodum,
Edirnekapı'dan öte neredeyse heryerde bi anı var biz varız, edirnekapı topkapı merter şirinevler yenibosna FLORYA:) ve avcılar.

Dün akbil için topkapı'ya gittim avcılar'dan dönüşte, sesin yankılanıyodu kulaklarımda, köprüye çıkarken inerken indikten sonra yürürken sanki biz ikimiz önden yürüyoruz arkadan da ben bizi takip ediyorum, fotoğraf çekildiğimiz yere bakıyorum ikimiz orada... Hatırlayınca ne kadar zor olsa da ne kadar hüzünlendirse de mükemmel günlerdi :)

İstanbula gelip seni göremeden gitmek ne kadar zor bilemezsin.

Herşeyimmm, bi yandan üzülüyo insan ama diğer yandan mutlu oluyo:) herşey nasip be sevgilim...

İstanbul sensiz, ıssız, soğuk ve çekilmezmiş, sadece İstanbul mu? tabiki hayır, artık Kocaeli de öyle...

Ama nerde olursam olayım hep aklımdasın saklımdasın, nerde uyursam uyuyayım gözümü seninle kapatıyorum ve nerde uyanırsam uyanayım sanki seninle uyumuşum gibi uyanıyorum sanki yanıbaşımdasın, seni tanıdıktan sonra sensiz hiçbir gecem hiçbir gündüzüm olmadı. Ne mutlu bana ki tarifini ve büyüklüğünü açıklayamadığım kadar çok seviyorum seni..
"eşşek" dediğin anları bile özler oldum,sen bana "eşşek" dediğinde "sıpa"yla karşılık vermeyi dahi özledim.

Şu an bunları yazarken o güzel gülüşün hep gözlerimin önünde..

Umarım bi sıkıntın bi rahatsızlığın yoktur. Beni üzen tek şey haberini alamamak nasıl olduğunu öğrenememek.
Yediklerine içtiklerine dikkat et, artık kola içme, 1bardak kolada 15 tane küp şeker kadar şeker varmış, burgerin bardağını düşününce bu sayı 45i rahat bulur :) bide artık şu çiğköfteyi de yeme, midenin rahatsız olmasına rağmen yiyosun sıpa!
Kendine iyi bak sevgilim...

bu arada dün burda olmama rağmen kardeşin(m)in doğum gününü bi msjla kutlayabildim ne yazıkki:KK43: ama eğer Allah nasip eder de fırsatım olursa kutlayamadığım her doğum gününün telafisini yapıcam, özellikle de senin...

Seni çok seviyorum canım sevdiğim, canım sıpam :)

Dibi yosun tutan denizlerle ilgilenme,
Sen dağları seyret.
Yenik düşüyorsan özlemlerine aldırma.
Kalbindeki o uçsuz, bucaksız sevgiyi hisset.
Işıklar sönmüşse ve karanlıksa onada aldırma, ay ışığını seyret, SABRET...
...Sabret ki herşey hissettiğin kadar derin ve sonsuz olsun...
Sabret ki herşey gönlümüzce olsun...

Allah büyük. Hakkımızda herşeyin hayırlısı..
Allah'a emanet ol kainat güzelim :)"

:KK43::KK43::KK43:
bitirdi beni bunlar, çok çok benzerlerini duymuştum çünkü, anımsıyorum. ben eşek derdim, o sıpa
çiğköfte yeme demesi..
sadece rüyalarımda değil hayalimde de yaşıcam artık seni, koyduğumuz söz tarihinde ikimizin beğendiği yüzüklerden alıcam, kendikimi takıcam seninkini cüzdanımda taşıcam deyişi..
düğün tarihimizde istediğimiz otele gidip o gece hayalini yaşıcam deyişi..
:KK43:
ahh benimm canıımm farklı sebepten aynı şeyleri duydum, az çok anlıyorum seni
ama bak geçti gitti tatlım. bi daha da olmıcak emin ol. bu sizin için bi sınavdı diye düşün ve sınavı geçtiniz. bak şimdi o yanında, hem kalben hem fiziken
yaşınız büyüyor, engelleriniz git gide azalıcak, babanın görüşleri değişicek. o da bunun için çok emek harcıyor
bunun karşılığını alıcağınıza inanıyorum ben :KK34:

bitirdi beni bunlar, çok çok benzerlerini duymuştum çünkü, anımsıyorum. ben eşek derdim, o sıpa
çiğköfte yeme demesi..
sadece rüyalarımda değil hayalimde de yaşıcam artık seni, koyduğumuz söz tarihinde ikimizin beğendiği yüzüklerden alıcam, kendikimi takıcam seninkini cüzdanımda taşıcam deyişi..
ama bak geçti gitti tatlım. bi daha da olmıcak emin ol. bu sizin için bi sınavdı diye düşün ve sınavı geçtiniz. bak şimdi o yanında, hem kalben hem fiziken
yaşınız büyüyor, engelleriniz git gide azalıcak, babanın görüşleri değişicek. o da bunun için çok emek harcıyor

canım benimm, çok teşekkür ederim güzel yorumun ve dileklerin için.:KK16:
zaten sizin ilişkinizde bizimkine benzettiğim çok şey var.
bunları uzun süredir hiç açmadığım mail adresimdeki mesaj kutumu temizlerken denk geldim, iyiki silmemişim:KK14:, bunları okuyunca herşeyin değerini daha iyi anlıyorum:KK5:
biz bu engelleri birlikte, birbirimize destek olarak aşacağız, ben de inanıyorum artık buna kuzum.
sizin güzel ilişkinize de koca bir maşallah:nazar:
Allah sevdiklerimizi bize bağışlasın, hiç ayırmasın inşallah...

canım benimm, çok teşekkür ederim güzel yorumun ve dileklerin için.:KK16:
zaten sizin ilişkinizde bizimkine benzettiğim çok şey var.
bunları uzun süredir hiç açmadığım mail adresimdeki mesaj kutumu temizlerken denk geldim, iyiki silmemişim:KK14:, bunları okuyunca herşeyin değerini daha iyi anlıyorum:KK5:
biz bu engelleri birlikte, birbirimize destek olarak aşacağız, ben de inanıyorum artık buna kuzum.
sizin güzel ilişkinize de koca bir maşallah:nazar:
Allah sevdiklerimizi bize bağışlasın, hiç ayırmasın inşallah...

amin tatlım, evet silme bunlar değerli şeyler. ben çoğu mesajlarımızı, msndeki sohbet günlüklerimizi saklıyorum. kim bilir bunları ilerde çocuklarımıza torunlarımıza gösteririz belki :KK31:

amin tatlım, evet silme bunlar değerli şeyler. ben çoğu mesajlarımızı, msndeki sohbet günlüklerimizi saklıyorum. kim bilir bunları ilerde çocuklarımıza torunlarımıza gösteririz belki :KK31:

çok haklısın canım, ileride bu zorlukları atlatıp bunları daha büyük bir gururla okuyacağız inşallah...

"İyi geceler inatçı eşşek sıpası :)

Evet gecenin bu vakti yine seni düşünüyorum her vakit olduğu gibi bu vakit de seni düşünüyorum.

Seni düşündüğümü kimse anlamasın diye istanbula döndüm, evde her an her dk biri seni soracak diye korkup durdum,

Ama annemle ne zaman yalnız kalsak konu hep sen oldun, öyle şeyler sordu ki içim yana yana cevaplar verdim, aranız nasıl napıyo dersleri nasıl, sana hediye aldığım yüzüğü değiştirdin mi verdin mi parmağına oldu mu beğendi mi...? Ne diyebilirim ben o kadına, diyemiyorumki annecim biz ayrıldık, eğer o anı sen yaşamış olsan gözlerin dolardı. Resmimizi görmek istedi içim yana yana gösterdim, kaç gündür nasıl anlatırım diye kara kara düşünürken neler oldu. Ben annemin üzülmesini istemiyorum, ben sevdiklerimi üzmek istemiyorum, özellikle de senin üzülmeni hiç istemiyorum. :KK43:

Geçen hafta babanın öğrendiği günün ertesi günü yanına gelmem bi hata evet kabul ediyorum ama verdiğin tepki çok ağırdı, eğer o gün zeytinburnunda olaylar çıkmamış olsaydı yemin ederim gelmezdim, o akşam hayatımın en kötü günlerinden biri oldu ve ilk kez birinin karşısında gözyaşı döktüm, söylediklerin beni o kadar etkiledi ki kendime hakim olamadım. Ama sen de haklıydın, herşey daha çok tazeyken beni karşında görünce başka nasıl tepki verebilirdin ki...

Sana öyle bağlandım ki senden başka kimseyi kendime eş olarak görmek istemiyorum, senden başka kimseden çocuğum olsun istemiyorum, tabiki Allah bilir kimin olacağını ama kalbim seni yanında görmek istiyor, seninle yaşamak, seninle senden olacak çocuklarımı büyütmek istiyor, seninle yaşlanmak istiyor.
Ben bütün hayallerimizi seninle yaşamak istiyorum, belki olmayacak bişey ama içimden geçenler bunlar ve sanki hep içimde kalacaklar..

Ben bütün duyguları sende tattım, şimdi gidip nasıl başkasını sevebilirim? Ya gözlerine baktığımda seni görürsem, ya elini tuttuğumda seni hayal edersem, öperken seni düşünürsem:KK43: nereye gidersem gideyim seni unutamayacağım buna eminim, sana baktığım gibi kimseye bakamam, bakarsam seni görürüm ve eğer bir başkası ile evlenirsem bil ki aşık olduğumdan değil gereklilik olduğu için olur.

Ben hep seni istedim seni diledim çünkü birbirimizi çok sevdik ve en güzel günleri de beraber yaşadık, daha güzel günlerin hayalini kurduk, ikimizde birbirimizi o kadar çok sevmişiz ki ikimizin tohumlarıyla bi bebek hayali kurmuşuz hemde bi kız bebek :) güzelliği, saçları ve o ceylan gözleri senden alsın. Bundan daha büyük bi mutluluk daha büyük bi gurur olabilir mi...
Ben bu hayallerin gerçek olması için herşeyi yaparım hem de herşeyi, Allah o günleri hayırlısıyla nasip etse de sana nasıl bi eş olabileceğimi nasıl bi baba olabileceğimi göstersem.
Belki şimdi baban yüzünden beni istemiyosun ama eğer alnımıza yazılmışsak bunu değiştiremeyiz, Allah büyük.

Babanın söyledikleri ne kadar canımı yaksa da senin o güzel gülen yüzün gözümün önüne gelince 'o gülen yüze herşey değer' diyorum, ben senin için her acıyı çekerim herşeyi yaparım, baban ne derse desin umrumda değil çünkü ben onun söylediği herşeyin üstesinden gelirim Allahın izniyle, elimden geleni yaptıktan sonra çıkıcam karşısına ve seni ne kadar sevdiğimi ıspatlayacağım, kimseye bişey ispatlamak zorunda değilim ama senin için herkese seni ne kadar çok sevdiğimi ispatlayacağım yemin ederim.

Sen kalbime güneşin yüzüme veremediği aydınlığı verdin, sen dünyanın bana veremeyeceği en büyük serveti en büyük değeri verdin, sen bana iki cihanda da mutluluğun kaynağını verdin, sen bana aşkı verdin sen bana can verdin cann sevgilim, sen herşeye değersin :)

Bu güne kadar yaptığım bütün yanlışlar ve eşşeklikler için çok özür dilerim özellikle sonuncusu için :KK43: o geceden sonra bir daha öyle bişeye asla kalkışamam kalkışırsam seni görmek nasip olmasın.

yazının başında gecenin bu saati demiştim ama saat 6buçuk oldu, yazmaya başladığımda saat 3tü:)

Sevgilim, bana son kez güvenmeni istiyorum. sana verdiğim değeri ve senin için neler yapabileceğimi görmeni istiyorum..
Seni çok seviyorum..."

ühüüüüüüüüü :KK43:
hıçkıra hıçkıra ağlıyorum şu an :KK14:
barıştıktan sonra söylediği 2 güzel kelimeyi de yaz da mutlu olayım canım ya mahvettin beni :KK5:

ama şu an mutlu son, baba engeline karşı hehe zafer sizin :KK19:
bunu düşündüm de rahatladım bak azcık :KK66:

ühüüüüüüüüü :KK43:
hıçkıra hıçkıra ağlıyorum şu an :KK14:
barıştıktan sonra söylediği 2 güzel kelimeyi de yaz da mutlu olayım canım ya mahvettin beni :KK5:

oyyy kuzuumm kıyamam ben sana yaa, valla şu an birlikte ağlıyoruz o zaman :KK5: ama artık ağlamak yok gülmek var tatlım.
hemen barıştıktan sonraki mailini de yazıyorum ki yüzümüz gülsün artık.:KK16:

"Nasıl yapsam nerden başlasam bilemiyorum hep ayrıyken böyle yazmıştım sana, ama barışmış olmamız sana mail atmamı engelleyemez :)

Bana o kadar çok şey kattın ki, hayatımı baştan sona değiştirdin..
Herşeyi o kadar net hatırlıyorum ki seni ilk gördüğüm anı ilk konuştuğumuz günü ilk sesini duyduğum günü,
ve aşka ilk başladığımız o karlı geceyi ve de 10 gün sonrasında o güzel yüzünü gördüğüm soğuk ve ıslak akşamı..

Hava soğuktu belki ama sen o kadar sıcak bakıyodun ki bana sesin o kadar huzur vericiydi ki, o gece hep gözümün önünde...
İlk elini tutma cesaretini gösterdiğim o an.. Ve senin de bana söylediğin kendine verdiğin söz olan o sözler hala kulağımda:
'elini ilk tutacağım erkek evleneceğim erkek olacak.'
sıpa ben o gün kararımı vermiştim zaten seni bırakır mıydım hiç:)

yalvar yakar bi fotoğraf çektik bi de senin dandik telefonunla :) 3saat sürdü belki ama hayatımda yaşadığım en güzel en özel saatlerdi
4 yıl önce nerden bilebilirdim ki kendine bu denli aşık edecek ve peşinden koşturacak kadar değerli olacak bi sevgiliyi tanıyacağımı..

Beni o kadar etkiledin ki, içime öylesine işledin ki sensiz her anım özlemle geçiyo çünkü sen canımın yarısısın, seni gördüğüm an sanki etrafta hiç kimse yok, sadece sen ve ben...

Seni tanımasaydım şu an ne yapardım ne halde olurdum tahmin bile edemiyorum ama şuna eminim çok sıradan bi hayatım olurdu, amaçsız, sebepsiz, sevgisiz, aşksız yaşıyor olurdum...
Hayatıma değer, yaşamıma renk kattın Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın bize mutlu mesut huzurlu bi yuva nasip etsin, aşkımızın meyvelerini görmeyi bize nasip etsin,
anne babalarımıza o meyveleri sevmeyi nasip etsin (AMİN) :)

Canımm sevgilim, CANN sevgilim Ben Seni o kadar çok özlüyorum ki ellerin ellerimden ayrılınca sen eve doğru giderken hep arkandan "gitme" diyesim geliyor,
Seni bırakmak o kadar zor ki... Ama yine hayalini kuruyor ve teselli buluyorum: Bir gün "evimize" birlikte gireceğimiz günler de gelecek.

Sana elimde büyüdün der dururum doğru ama eksik, çünkü sen de beni eğittin hayata bakışımı beklentimi değiştirdin ufkumu genişlettin ve en önemlisi nasıl sevilir nasıl aşık olunur sende öğrendim sende yaşadım, çok şükür ki "sende" yaşadım..
Keşke şu an gözümün önüne gelen sahneleri de buraya resim olarak koyabilseydim de sen de görseydin aşkın yansımasını :)

Benim gibi birine böylesine büyük bi aşkı tattırdığın için, beni kendine eş olarak seçtiğin için teşekkür ederim sevgilim...

Seni işte bu yüzden çok seviyorum sıpa,
Sen herşeyin en güzelini en özelini hakediyosun ve ben yaşamım boyunca hak ettiğin şeyler için elimden değil canımdan gelen herşeyi yapıcam söz veriyorum.
Gözlerimin içine tek bir bakışın için bile herşeyi yaparım... Bu cümleyi yazarken bile o melekler kadar masum bakışın gözümün önüne geliyo :)

Biz hiç ayrılmayalım, evlenelim, mutlu olalım, çocuklarımız olsun, onları sevelim büyütelim sonra evlendirelim, sonra yine başbaşa kalalım ömrümüzün yettiği müddetçe:)

Bu dünyada da öteki dünyada da sevgilim sensin. Ben cennette huri istemiyorum, herşeyim sen ol :)

Seni çooooookk ama çooooooooooooooo...kkkk Seviyorum Canımm Sevgilimmmm ve hep seveceğim inşaallah :) "

ama şu an mutlu son, baba engeline karşı hehe zafer sizin :KK19:
bunu düşündüm de rahatladım bak azcık :KK66:

Ayrıca gözlerinden yaş akmasına sebebiyet verdiğim için de özür dilerim kuzum.:KK5:

aynen dediğin gibi. şu an mutluyuz ve babamın rızasını alabilmek için elimizden geleni yapıyoruz,
bunlar mutlu olmamız için en güzel sebepler...:KK16:

Ayrıca gözlerinden yaş akmasına sebebiyet verdiğim için de özür dilerim kuzum.:KK5:

aynen dediğin gibi. şu an mutluyuz ve babamın rızasını alabilmek için elimizden geleni yapıyoruz,
bunlar mutlu olmamız için en güzel sebepler...:KK16:

yok kuzum o benim kendi duygusallığım, şaka diyorum..
inş hep mutlu kalın :KK16:

Konumu okuyanlarınız varsa neler yaşadığımı az çok bilir. (http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz/520385-seviyorum-seviliyorum.html)
Şimdi maillerime bakıyordum da, tesadüfen sevgilimin ayrıldığımızda attığı mailleri gördüm, ve okuyunca göz yaşlarıma hakim olamadım.:KK14:

"Bak bunları sana gözlerimle yazıyorum o yüzden kızma kızarsan hiçbirşey yazma , sadece gözlerime baktığını düşün ve öyle oku...

Özledim seni güzel yüzlü ceylan gözlü sevdiğim çok özledim, o günden beri her gece rüyamda görüyorum o güzel yüzünü, buna da razıyım gerçi, şaşırıyorum nasıl her gece hem de istisnasız her gece rüyalarıma girebiliyorsun...

Ben "aşık olamam" diyen bir insandım, beni nasıl bu kadar bağlayabildin kendine nasıl aşık ettin sevgilim :)

Dün sabah İstanbul'a geldim trenden iner inmez herşey gözümün önüne geldi 2hafta önce beraber gelmiştik,

Düşününce şu İstanbul'u bana anlamlı kılan tek şeyin sen olduğunu anladım, mesela dün Avcılar'a gelirken metrobüsten dışarı bakıyodum,
Edirnekapı'dan öte neredeyse heryerde bi anı var biz varız, edirnekapı topkapı merter şirinevler yenibosna FLORYA:) ve avcılar.

Dün akbil için topkapı'ya gittim avcılar'dan dönüşte, sesin yankılanıyodu kulaklarımda, köprüye çıkarken inerken indikten sonra yürürken sanki biz ikimiz önden yürüyoruz arkadan da ben bizi takip ediyorum, fotoğraf çekildiğimiz yere bakıyorum ikimiz orada... Hatırlayınca ne kadar zor olsa da ne kadar hüzünlendirse de mükemmel günlerdi :)

Herşeyimmm, bi yandan üzülüyo insan ama diğer yandan mutlu oluyo:) herşey nasip be sevgilim...

İstanbul sensiz, ıssız, soğuk ve çekilmezmiş, sadece İstanbul mu? tabiki hayır, artık Kocaeli de öyle...

Ama nerde olursam olayım hep aklımdasın saklımdasın, nerde uyursam uyuyayım gözümü seninle kapatıyorum ve nerde uyanırsam uyanayım sanki seninle uyumuşum gibi uyanıyorum sanki yanıbaşımdasın, seni tanıdıktan sonra sensiz hiçbir gecem hiçbir gündüzüm olmadı. Ne mutlu bana ki tarifini ve büyüklüğünü açıklayamadığım kadar çok seviyorum seni..
"eşşek" dediğin anları bile özler oldum,sen bana "eşşek" dediğinde "sıpa"yla karşılık vermeyi dahi özledim.

Umarım bi sıkıntın bi rahatsızlığın yoktur. Beni üzen tek şey haberini alamamak nasıl olduğunu öğrenememek.
Yediklerine içtiklerine dikkat et, artık kola içme, 1bardak kolada 15 tane küp şeker kadar şeker varmış, burgerin bardağını düşününce bu sayı 45i rahat bulur :) bide artık şu çiğköfteyi de yeme, midenin rahatsız olmasına rağmen yiyosun sıpa!

bu arada dün burda olmama rağmen kardeşin(m)in doğum gününü bi msjla kutlayabildim ne yazıkki:KK43: ama eğer Allah nasip eder de fırsatım olursa kutlayamadığım her doğum gününün telafisini yapıcam, özellikle de senin...

Sen dağları seyret.

çiğköfte yeme demesi..

kızlar maşallah ne kadar mükemmel sevgilileriniz ne kadar güzel aşklarınız var.
çok imrendim gerçekten. ben 2yıllık ilişkimde hiç böyle cümleler duymadım.
okurken içim gitti valla :KK43:
ammavelakin konunu da okudum şimdi. allah kavuştursun inşallah, sevgilin gibi bir insanla olduğun için çok şanslısın. başkası olsa babana kin ve nefret duyar, seni de bi daha aramazdı:s

ammavelakin konunu da okudum şimdi. allah kavuştursun inşallah, sevgilin gibi bir insanla olduğun için çok şanslısın. başkası olsa babana kin ve nefret duyar, seni de bi daha aramazdı:s

çook teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için.:KK16:
keşke hiç ayrılmasaydık da bunları duymasaydım.:KK14:
mutlu bir birlikteliğiniz varsa ve ciddi sorunlarınız yoksa hiç birşeyi kafanıza takmayın gerçekten:KK31:

ayy kuzum ağlattın benı yaaaa :KK14: ne güzel sözler bunlar böyle,nekadar şanslısınn sevdiğinin kıymetini billl dilerim her zorluğu aşarsınızz sizde bu sevgi varken aşmamanız imkansız :KK16:

Sen dağları seyret.

canım tek bişe sakın bırakmaaaaaaaaa

Sen dağları seyret.

canım tek bişe sakın bırakmaaaaaaaaa hiç bırakmayın birbirinizi çok güzel yazmıs gerçektenhakkınızda hayırlısıı

canım kesinLikle herşeye rağmen bırakmayın birbirinizii hep svein

çok teşekkürler canım :KK16:
bazı erkekler de bunları hissederler ama hepsi söze dökemezler
aşkından eminsen hiç kafana takma :KK34:

vayyyy be milletin sevgilisi ayrıldıkları her dk yı kaleme alıp aşk dolu msjlar atar benim sevgilim beni bir mesaj la terkeder bi çırpıda
vayyy anladım ki şuan ben hiç sevilmemişim hiç hemde
senin sevgilin ayrıldığınızda ki acılarla ders alır ve bir daha yapmamaya söz verir benim sevgilim benim doğum günümü bile kutlamaz
ben bu kadar değersizmiyim acaba
gözyaşlarına boğuldum şuan
hiç aşık olmasaydım keşke:KK14::KK14::KK14:
bu arada canım ALLAH bozmasın sevdiğinin kıymetini bil:KK14::KK14::KK14:

X