kornişe takılan zebra perde aparatı

axsxina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
1.133
18
arkadaşlar balkonumuz girintili çıkıntılı ve stor perdeye uygun değil, zebra perde araştırırken internette kornişe takılan aparatla kolayca kendiniz de monte edebilirsiniz yazıyor, böyle birşey gören ya da duyan var mı?

arkadaşlar balkonumuz girintili çıkıntılı ve stor perdeye uygun değil, zebra perde araştırırken internette kornişe takılan aparatla kolayca kendiniz de monte edebilirsiniz yazıyor, böyle birşey gören ya da duyan var mı?

Bütün aparatları içinde oluyor ve siz oraya vdalıyorsunuz,çok basit.Sadece bir matkapa ihtiyacınız var.

bende kullanıyorum zebra perde kornişu sabitlenen vidaları sökülüyor ve arasına zebra perde için olan aparatı yerleştiriliyor sonra klik mekanizmalı bişey zaten kolayca takılıyor yani ayrıca vidalamaya gerek yok çok bait ben kendim yaptım

arkadaşlar nerden aldınız peki bu sistemi, ben ankara da iki yere sordum bilmiyorlar böyle birşey...

kornişe takılan aparat derken mekanizmaya gerek kalmadan mevcut kornişte zebra pardeyi kullanabiliyormuyuz?biraz açıklarmısınız lütfen

zaten zebra perde (ben daha yeni takdırdım) komple geliyor. matkapla 3 delik o üç deliğe bir şey takıyor sonra perdeyi tık diye oturtup aşağıya çekiyor bu kadarrr..

peki matkapla delik nereye açılıyor kornişemi duvaramı?Siz nereden aldınız nasıl memnunmusunuz?Işığı kırıyormu?

peki matkapla delik nereye açılıyor kornişemi duvaramı?Siz nereden aldınız nasıl memnunmusunuz?Işığı kırıyormu?

delik direk kornişe açılıyor evet ışığı çok iyi kırıyor açıkçası gece aralardan görülür mü falan diyordum ama gayet iyi çıktı.

arkadaşlar bu aparat delik delinmemesi için kullanılıyor. lütfen zebra stor perdenin metal klipsleri ile karıştırmayalım. bu plastik aparatları korneje geçiriyoruz ve zebra perdenin metal klipsini bu plastik aparatlarla vidalıyoruz. işlem bu kadar basit. aşağidaki video dan izleyerek bilgi sahibi olabilir siniz.

https://www.youtube.com/watch?v=n20y0oihVuI

X