Chloe love nasıl bır koku?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar bu parfüm hakkında yorum yaparsanız sevinirim.:)

arkadaşım kullanıyordu. tarif etmem gerekirse ; sevimli bir koku diyebilirim. seksi değil. yumuşatıcı kokusuna benzer pudramsı.

ben chloe nin küp şişede pembe sıvılı olanı sanırım adı intense diye geçiyor. onu daha çok beğeniyorum. iş kadını kokusu bana göre(sarı sıvılı olanı farklı mı bilmiyorum )
çiçek kokusu sevmem hele gülü hiç ama bu çok farklı bir koku. herkes beğenmez zaten bu kokuyu.

arkadaşlar bu parfüm hakkında yorum yaparsanız sevinirim.:)

avon soft musk' a benzettim..soft musk'a gül kokusu eklenmiş hali gibi pudra pudra kokuyor..soğuk havaların kokusu..güzel bir koku aslında ama benlik değil soft musk'un saf pudra hali benm daha çok hoşuma gidiyor mesela

Son düzenleme:
bence mü-kem-mel! dün arkadaşım almış sıkmış o kadar beğendim ki sordum gelip bana da sıktı dün akşam ve hala kokusu burnumda. inanılmaz bir koku

Pudra.Bu parfümü sadece pudrayla açıklayabilirim:) Ben pek beğenmiyorum ama dene belki sen beğenirsin tabi pudralı kokuları seviyorsan. :)

bana ağır geldi pudralı gıbı değil.sevemedim nedense.

senin begendiğin kokular hangileri?

benim beğendiğim kokular mıs gibi kokmalı yumuşak hafıf temiz öyle olmalı.Ağır kokulardan mıdem bulanıyor afedersin kusucak gıbı oluyorum baş ağrısı yapıyor.Ben bulgari blv, mıracle. bulgai crystal gibi kokulardan hoşlanıyorum.Erkek parfümlerindede temız ve şık ağır olmayan parfümler olmalı.

benim beğendiğim kokular mıs gibi kokmalı yumuşak hafıf temiz öyle olmalı.Ağır kokulardan mıdem bulanıyor afedersin kusucak gıbı oluyorum baş ağrısı yapıyor.Ben bulgari blv, mıracle. bulgai crystal gibi kokulardan hoşlanıyorum.Erkek parfümlerindede temız ve şık ağır olmayan parfümler olmalı.

geçen yazlarda şekerli kokular kullanabiliyordum ama bu yaz ben de aynıyım..temizlik hissi veren kokular arar oldum..bvlgari blv, omni crystalline, miracle gibi kokuları seviyorsan şunları deneyebilirsin ; içlerinden birisini seveceğini düşünüyorum denersen fikirlerini paylaş :KK39:

-Ange Ou Demon Le Secret Givenchy
-Acqua di Gioia Giorgio Armani (gio'sunu da deneyebilirsin ama bu daha hafif geldi bana gio'su daha keskin saf çiçek)
-Eclat d’Arpège Lanvin
-Bright Crystal Versace
-Gucci Eau de Parfum II (içi pembe olan şişe)
-Dior Addict 2
-Chance Eau Tendre
-Chance Eau Fraiche
-Omnia Green Jade Bvlgari (henüz deneyemedim ama temiz koktugunu duydum)
-The Beat Burberry
-Tommy Girl Tommy Hilfiger (t-girl değil) ben şuan bunu kullanıyorum temiz koktugunu düşünüyorum

X