Saç Rengi ve Saç Boyama Kahve? Kumral? Bu renk nasıl elde edilir? (Yardım)

sweet_dee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2011
16
0
Arkadaşlar meraba. ben bu rengi nasıl elde edebilirim fikri olan var mı? bi keresinde kuaförde karamel diye boyatmıştım tıpkı bu renk gibi olmuştu ve acaip tatlı duruyodu. ama koleston 8/07 kullanmıştı sanırım ama içine başka şeyler de katmıştır muhtemelen.
Bunu nasıl elde edebileceğimi bilen var mı? :KK14:
$dakota-rose_311541.jpg $dakota-rose-human-doll-girl-8.jpg

Son düzenleme:
ah bilsem, saçımı açtıktan sonra loreal majirelin 7.1 yle 8.0 ı nı karıştırıp kullanmayı düşünüyorum. açık kumralla küllü kumralı karıştırcam yani bu rengin kahve oldugunu düşünmüyorum. inşallah tutar

ah bilsem, saçımı açtıktan sonra loreal majirelin 7.1 yle 8.0 ı nı karıştırıp kullanmayı düşünüyorum. açık kumralla küllü kumralı karıştırcam yani bu rengin kahve oldugunu düşünmüyorum. inşallah tutar

Bunun gibi bi renk mi düşünüyosun sen de?

Kesinlikle kahve değil bence de. Küllü kumral tonlarına bakmalısın.

Bakıyorum da bildiğimiz gibi kutunun üstündeki renkler hiç bi zaman tutmuyo. Bi de bu rengin tek bi renkle elde edildiğini sanmıyorum acaba hangi renkler karıştırılarak elde edilebilinir ya benim bunu bulmam lazıııımmm :KK14::KK14:

Bu renk doğal bir renk ama buna yakın bir rengi ancak kuaförde yaptırabilirsin , açık küllü kumral boyattıktan sonra doğal durması için uçlara 2 3 ton daha açık renk attıracaksın , düz kumral yaparsan yapay durur...

Renk çok tatlı ve beyaz tenlilerde çok hoş duruyor.İnanmayacaksınız ama benim doğal saç
rengim bu,herkes boya zannediyor.Hangi kuaföre boyattığımı falan soruyorlar,boya olmadığını
öğrenince çok şaşırıyorlar.

Bu renk doğal bir renk ama buna yakın bir rengi ancak kuaförde yaptırabilirsin , açık küllü kumral boyattıktan sonra doğal durması için uçlara 2 3 ton daha açık renk attıracaksın , düz kumral yaparsan yapay durur...
Ayrıca fotoğraftaki kız ne kadar ilginç ,cansız manken falan mı :)

yok canım doğal değil bu kızın saçları önceden sarıydı sonradan bu hale geldi ve bayıldım ben de bu haline :)
Gerçek Barbie filan diye tanınıyo bu hatun barbieye benziyomuş ağzı burnu filan ama tabi hep makyajla filan bu hale geliyo.

şu anki saç rengin nedir?bu renk açık küllü kumral 8.1 oluyor yani
Benim saçım şuan turuncu canım iki gün önce kuaförde boyattım ama iğrenç oldu dipler açık turuncu uçlar koyu bakır filan nefret ettim saçlarımdan. ben de iki hafta filan sonra böyle bi renk yapmak istiyorum o yüzden fellik fellik arıyorum bu rengi. Açma filan yaparım tabi boyamadan önce. 8.1 olabilir ama o şekilde tutar mı acaba :/

canım saçın turuncuysa açman lazım bu kadar açık bir renk kapatmıyor turunculuğu malesef.boya kataloğunda bu rengin karşılığı 8.1 ama saçın açıcıyla açılmış olacağı için 7.1 le boyayabilirsin çok çabuk akacak ve rengi açılacak çünkü bi de yeşermemesi için içine yarım tüp 8 ya da 7 koyman gerekebilir.sen saçını bi açıp resmini koy bakalım ne kadar açılacak ona göre karar vermene yardımcı oluruz

canım saçın turuncuysa açman lazım bu kadar açık bir renk kapatmıyor turunculuğu malesef.boya kataloğunda bu rengin karşılığı 8.1 ama saçın açıcıyla açılmış olacağı için 7.1 le boyayabilirsin çok çabuk akacak ve rengi açılacak çünkü bi de yeşermemesi için içine yarım tüp 8 ya da 7 koyman gerekebilir.sen saçını bi açıp resmini koy bakalım ne kadar açılacak ona göre karar vermene yardımcı oluruz

ben zaten iki hafta sonra filan boyicam o zaman kadar da turuncu zaten baya bi akmış olcak üstüne bi de ben açarım baya bi açılmış olur yani. dayanmaması sorun iil ya biliyorum zaten çabuk akıcanı renk tutsun önemli olan o. 7.1 bana da mantıklı geliyo hem çok açık olmamış olur. 8 ya da 7 dediğin de sadece kumral renk mi oluyo?

Arkadaşlar meraba. ben bu rengi nasıl elde edebilirim fikri olan var mı? bi keresinde kuaförde karamel diye boyatmıştım tıpkı bu renk gibi olmuştu ve acaip tatlı duruyodu. ama koleston 8/07 kullanmıştı sanırım ama içine başka şeyler de katmıştır muhtemelen.
Bunu nasıl elde edebileceğimi bilen var mı? :KK14:
Eki Görüntüle 402108 Eki Görüntüle 402109

bu renk için çok uğraşıyorum siz bulabildiniz mi

X