adetim 8 gün gecikti :((

mavisiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
12
0
adetim 8 gun gecikti hiçbir belirti sadece beyaz akıntı gelior. adet tarihimden 4 gün önce lekelenme tarzında koyu akıntı geldi sonra kesildi. test aldım negatif cıktı yarın kan tahlili yaptırıcam ama aklımdan da cıkmıyor acaba hamilemiyim sorusu. bebeğim olsun istiyorum rabbim inş. nasip eder..

benımde oyle olmustu hamıle kaldıgımda adetıme ıkı gun kala lekelenmem oldu ve kesıldı adetımı 4 gun gectıkten sonra ıdrar testı yaptım negatıftı bır gun sonra kan testı yaptım ve hamıleydım ınsallah senınde oyledır hamılesındır

anlattığın duruma bakılırsa büyük ihtimalle hamilesin canım,
inşallah öyledir,allahım kimseyi evlatsız bırakmasın,hayırlı evlatlar nasip etsin

3 aydır bebek olmasını planlıyoruz ilk ay sıradan adet gördüm ancak 2. ve bu ay 3. ay olmak üzere adet dönemime 14 gün kala sağ yumurtalığımda sanki adet olacakmışım gibi bir ağrı oluyor sizce nedeni ne olabilir_?

3 aydır bebek olmasını planlıyoruz ilk ay sıradan adet gördüm ancak 2. ve bu ay 3. ay olmak üzere adet dönemime 14 gün kala sağ yumurtalığımda sanki adet olacakmışım gibi bir ağrı oluyor sizce nedeni ne olabilir_?

Esra benim doktorum yumurtanın oluştuğunun ve atıldığının göstergesidir dedi,bir arkadaşımda bence atılamıyor o yüzden ağrıyordur dedi,muallakta kaldım.

Benim de 3 gün geçti.Ne hamileliğe ne de olmadığıma dair hiçbir belirti yok,idrarda az önce baktım,negatif çıktı,umudumda yok ama kırmızılarım da ,ben de mi test yaptırsam ki? Senin sonucunu bekliyoruzzz

anlattığın duruma bakılırsa büyük ihtimalle hamilesin canım,
inşallah öyledir,allahım kimseyi evlatsız bırakmasın,hayırlı evlatlar nasip etsin

amin inş.hiç bu kadar adet gecikmesi olmamıştı 1 yıldır bebek için uğraşıyoruz herşeyin hayırlısı...

Benim de 3 gün geçti.Ne hamileliğe ne de olmadığıma dair hiçbir belirti yok,idrarda az önce baktım,negatif çıktı,umudumda yok ama kırmızılarım da ,ben de mi test yaptırsam ki? Senin sonucunu bekliyoruzzz

benim bugün 9.günü yarın belli olacak sonuç paylaşırım burda sizinle

bende çok şey okuyorum o yüzden hep kafamdan yorumlar yapıyorum.Kendimi rahatlatmak için doktora gidicem umarım olumsuz durumlarla karşılaşmam...

X