Hidrosalpenks sebebiyle laparoskopik ameliyat olanlar?

merhaba bugun doktora gittim arkadaslar kistim buyumus 8.5cm ve icinde bi kist daha var 4.5cm lik .
sol overda da yumurtam catlamamis 20mm olarak kalmis o yuzden adet olamadim simdi tarnusal icicem adet olayim bitsin tekrar ameliyat olucam laporoskopi ile
medicana camlica hastanesinden esra rahime cabuk hanimla konustum kisti omce aspire edicek sonra dis kapsulunu alicakmis sol tupumede bakicak tabi ameliyat esnasinda ona gore hemen gebelik icin tedaviye baslicam .
5.500tl fiyati
bana istanbul anadolu yakasindan baska onerebileceginiz doktor varmidir?

Arkadaslar bende kartal umut hastanesinde haftaya laparoskopi olucam sag tüp alinacak maalesef cok korkuyorum

arkadaşlar benim tek tüpüm kapatıldı sonrasında hamile,kaldım,ancak,zaman zaman kapatılan tarafımda sızlamalar oluyor siz de böyle durum yaşadınız mı

Çok geçmiş yıllarda yazmıssınız ama görünce hemen yazmak istedim 1senelk evliyim 5aylık evliyken idrar yolu enfeksiyonu sebebiyle doktora gittim cocuk düsünmezken ve hsg şstedi doktorum iki tüoümde tıkalı cıktı ve biz sonra olur diye denemelere basladk gecen ay tekrar hsg cekildim birinci yılımda evliliğimn hidrosalpenks cıktı iki tüpümdede Amlyt olmam gerek benmde ama alıncak mı baglancak mı bunu nekadar önce yapıyorlar. Ben ameliyattan korkmuyorum 22yasındaym daha cok zarar görmektense korkuyorum nelere dikkat etmem lazım biliçsizce ameliyatagirmek istemiyorm ve benm gibi olupcocugunu kucagına alan oldumu lütfenyardımcı olun

Çok geçmiş yıllarda yazmıssınız ama görünce hemen yazmak istedim 1senelk evliyim 5aylık evliyken idrar yolu enfeksiyonu sebebiyle doktora gittim cocuk düsünmezken ve hsg şstedi doktorum iki tüoümde tıkalı cıktı ve biz sonra olur diye denemelere basladk gecen ay tekrar hsg cekildim birinci yılımda evliliğimn hidrosalpenks cıktı iki tüpümdede Amlyt olmam gerek benmde ama alıncak mı baglancak mı bunu nekadar önce yapıyorlar. Ben ameliyattan korkmuyorum 22yasındaym daha cok zarar görmektense korkuyorum nelere dikkat etmem lazım biliçsizce ameliyatagirmek istemiyorm ve benm gibi olupcocugunu kucagına alan oldumu lütfenyardımcı olun
Çok geçmiş olsun öncelikle Allah şifa versin Kısa zamanda
Ben 2016 yılında tek tüpümü hidrosalpenks yüzünden aldırdım. Benim doktorum işe yaramayan bi dokunun bağlanıp içerde kalmasının hiç mantıklı olmadığını söyleyerek aldı tüpümü. Çok basit bir ameliyat laparoskopiyle yapıldığı için iyileşme hızlı oluyor 1hafta da nerdeyse tamamen düZeldim
Ağır bişiler kaldırmadım üşütmemeye özen gösterdim yavaş hareket ettim. Başka da bişi yapmadım

Çok geçmiş olsun öncelikle Allah şifa versin Kısa zamanda
Ben 2016 yılında tek tüpümü hidrosalpenks yüzünden aldırdım. Benim doktorum işe yaramayan bi dokunun bağlanıp içerde kalmasının hiç mantıklı olmadığını söyleyerek aldı tüpümü. Çok basit bir ameliyat laparoskopiyle yapıldığı için iyileşme hızlı oluyor 1hafta da nerdeyse tamamen düZeldim
Ağır bişiler kaldırmadım üşütmemeye özen gösterdim yavaş hareket ettim. Başka da bişi yapmadım
U
tüpün durumuna bakıp ona göre karar verirler. Ameliyat sırasında canım epey iki tüpün de alınırsa tek çaren tüp bebek başka bir yolu yok. Ben tek tüple 3.gebeliğimi yaşayıp ilk çoçuğumu kucağıma aldım şimdi 14 aylık. Tüpümün zarar görmesinin sebebi daha önceki düşüklerdi ne yazık ki

U

tüpün durumuna bakıp ona göre karar verirler. Ameliyat sırasında canım epey iki tüpün de alınırsa tek çaren tüp bebek başka bir yolu yok. Ben tek tüple 3.gebeliğimi yaşayıp ilk çoçuğumu kucağıma aldım şimdi 14 aylık. Tüpümün zarar görmesinin sebebi daha önceki düşüklerdi ne yazık ki
Tüp bebekle mi hamile kaldın acaba canım. Birde amşytran nekadae sonra haöile kaldın. Ben doktorlar görüştüm 2tüpümde alınacak bir aysonra transfee he men dedi ama korkıhorum erken degılmı hemen amlyt sonrası yani

Tüp bebekle mi hamile kaldın acaba canım. Birde amşytran nekadae sonra haöile kaldın. Ben doktorlar görüştüm 2tüpümde alınacak bir aysonra transfee he men dedi ama korkıhorum erken degılmı hemen amlyt sonrası yani
Allah bağıslasın buarada canım sevşndim senin adına

Allah bağıslasın buarada canım sevşndim senin adına
Çok tşkr ederim Allah sana da nasip etsin çok gençsin yumurtaların da sıkıntı yoksa inş hemen tutar inş. Tek tüpüm var benim ameliyattan 4 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım

Merhaba kizlar,
Benimde tuplerimi aldirmam gerekiyor laparoskopik, istanbulda bana tavsiye edebileceginiz iyi bir doktor varmi, siz kime ameliyat oldunuz?

U

Merhaba benimde 4 gebelik kaybim var. Sol tupum dis gebelikten dolayi eylul de alindi. Simdi de sag tupte sivi olmasindan supheleniliyor. Doktor sag tupu kapatip tup bebek yapmaliyiz dedi. Zaten su an maddi durumum yok bu islem icin. Gecmisteki dusuklerimin tupe zarar verdigini ilk kez duydum su an. Ameliyat olmazsamda tekrar dis gebelik riskim var. Su an dogal yolla 14 yumurtam var. Bu sekilde dogal yolla hamile kalmamalisin dedi doktor. Sag tupude aldirip tup bebege mecbur kalmak istemiyorum ama tek carem bu gozukuyor.

bende afyondayım tüp bebeği antalyada düşünüyorum.mayıs ya da haziran gibi denemeyi düşünüyorum allah izin verirse.haftaya ön görüşme için gideceğiz.gelişmelerden haberdar ederim.bakalım tüp bebek doktoru ne diyecek tüpler hakkında.okyanus inşallah tez zamanda amelıyatını olursun sağlıklı sıhhatlı.bende yanlışı yapıyorum tüpleri aldırmamakta onuda bılmıyorum.hayırlsı olsun.görüşmek üzre
Merhaba Geçmiş olsun öncelikle.tedavi için Antalya ya geldiniz mi acaba

X