6 haftalık hamileler birlikte bebeklerimizi takip edelim.. :)

Merhaba kızlar,

Ben de 5 hafta + 6 günlük hamileyim,

Doktor kese var ama daha kalp atışı yok,olması lazımdı falan gibi olumsuz konuştu canımı sıktı,

Ama ultrasondaki kadın doktor haftaya duyulur kalp atışları dedi çok olumlu konuştu,

Hiç anlamıyolar bazı doktorlar ilk gebeliğimiz hassasız yani insan güzelce açıklar herşeyi değil mi?

ben 7 haftalık hamileyim benide alsanız aranıza olurmu 1 haftadan birşey olmaz herhalde:KK14: daha ne bebegimi görebildim ne kalp atişlarını duyabildim görunmuyo fasulyem bırde bende guatır cikti test sonucalrında sizdede varmi böyle birşey normalde 4 olmasi gerekiyormus bende 8 cıktı bebgin glişimini etkiliyormus hem ozelde hemn devlet hastanesinde yaptırdım aynı cıktı azartesi rekrardan gitcem test yapacaklar ve ulturasyondan bakacaklar

Merhaba kızlar,

Ben de 5 hafta + 6 günlük hamileyim,

Doktor kese var ama daha kalp atışı yok,olması lazımdı falan gibi olumsuz konuştu canımı sıktı,

Ama ultrasondaki kadın doktor haftaya duyulur kalp atışları dedi çok olumlu konuştu,

Hiç anlamıyolar bazı doktorlar ilk gebeliğimiz hassasız yani insan güzelce açıklar herşeyi değil mi?

canım kalp atışı duyulmayabilir bu dönemde merak etme
benım de ilk randevum çarşamba bakalım bebeğim iyi mi?:nazar::18:

canım kalp atışı duyulmayabilir bu dönemde merak etme
benım de ilk randevum çarşamba bakalım bebeğim iyi mi?:nazar::18:

Teşekkür ederim,yani doktor da böyle duyulmayabilir merak etme falan dese dert etmicem de sanki kesin hiç duyamacakmışız gibi

konuşunca insanı sinir ediyolar...

İnş. seninki de iyidir iyi geçer ilk randevun...
:nazar:

Merhabalar, bende hamileyim. Bugün ilk kontrolümü oldum. Doktorum 6.hafta içindesin (5 hafta 6 günlük) dedi. Kalp atışlarını duyamıyorum bebek yeterince gelişmemiş. bu yüzden 2 hafta sonra tekrar gel bakalım dedi. ilk hamilelik, heyecanlıyım :) tuhafım :) 27 yaşındayım ama tuhaf bir duygu. çok acemiyim galiba en ufak şeyden nem kapıyorum. biri diyor 6 haftayken bebeğin kalp atışlarını duyman lazım biri diyor erken kafam karıştı :) ama mutluyum inşallah bebeğimi sağlıkla elime alırım.

selamm 6+2 günlük hamileyimm düşük tehlikem vardı dün bebeimin kalp atışını duydum çok şükür iyi durumdaymışş mide bulantılarım başladı canım hiç bişey istemiyor sadece su çok fazla içiyorumm okadar..

meraba arkadaşlar ben de 6 hafta 2 günlük hamileyim. bebeğimn kesesini gördük çok şükür 2 hafta sonra da kalp atışı için çağırdı doktorumuz. 8. hafta geç değil değil mi bunun için??

merhaba ben de 5+ 2 haftalık hamileyım yanı altının içindeyiz
keseyi gördük ama kalp atışı için 10 gün sonra gideceğim ben de
inşallah hepimiz sağlıkla kucağımza alırız:nazar:

meraba arkadaşlar ben de 6 hafta 2 günlük hamileyim. bebeğimn kesesini gördük çok şükür 2 hafta sonra da kalp atışı için çağırdı doktorumuz. 8. hafta geç değil değil mi bunun için??

canım 8 hafta geç değil merak etme ben 6+1 iken gördüm kalp atışını daha küçük olduğu için zarar görebilirmiş o yüzden dinletmedi doktor hatta bende düşük riski vardı hiç duyamadan bebeimi kaybedebilirdim ama çok şükür benle kaldıı kalp atışını 5.haftada duyanlarda var 8.haftada endişelenme

canım 8 hafta geç değil merak etme ben 6+1 iken gördüm kalp atışını daha küçük olduğu için zarar görebilirmiş o yüzden dinletmedi doktor hatta bende düşük riski vardı hiç duyamadan bebeimi kaybedebilirdim ama çok şükür benle kaldıı kalp atışını 5.haftada duyanlarda var 8.haftada endişelenme

herkes erkenden duyduk diince merak ettim bn de. neyse ozaman iki hafta daha sabredeyim teşekkür ederimm

doktor 5+6 dedi. çalışmayı bırakıyorum. çünkü yeterince gelişmemiş. çok küçükmüş. beslenmeme ve dinlenmeme dikkat etmem gerekmiş. ben adliyede çalışyıroum. 3-4 gündür öğlenleri kahvaltımı yapabiliyordum. doktorda bırak işini dedi. ve işten ayrılıyorum bebeğim için. aslında hiç alışık değilim evde oturmaya ama bebeğim iyi olacaksa oturum evde artık

kızlar merhaba ben çarşamba günü doktora gideğim geçen hafta gititim daha rahime düşmemiş dedi doktor şimdi çok da endişeliyim ne bilim okuyorum ole rahime yerleşme sırasında kanama oluyormuş o olmadı doktor %90 normal herşey dedi ama bakalım ne olucak arada sırada kasık ağrılarım oluyor ama şittetli değil hafifi

doktor 5+6 dedi. çalışmayı bırakıyorum. çünkü yeterince gelişmemiş. çok küçükmüş. beslenmeme ve dinlenmeme dikkat etmem gerekmiş. ben adliyede çalışyıroum. 3-4 gündür öğlenleri kahvaltımı yapabiliyordum. doktorda bırak işini dedi. ve işten ayrılıyorum bebeğim için. aslında hiç alışık değilim evde oturmaya ama bebeğim iyi olacaksa oturum evde artık

bence de bırak cnm iş bulunur sağlığına bak sen

ben de 7+1im doktor ev istirahati verdi ultrasonda kanama görüldü keseye yakın biyerde.Çok korkuyorum kızlar.Dışarı gelen bi kanama yok ama doktor yine de tedbir almak gerek dedi inş. bişey olmaz.Bi de kalp atışlarını geçen hafta duydum.Dünyanın en güzel duygusu..Allah tamamına erdirir hepimiz kucağımıza alırız inş.

merhaba kızlar bende 6+5 haftalık hamileyim. 2 ay önce konizasyon işlemi geçirmiştim. (rahim ağzı koterizasyon) smer testimde cin3 çıkmıştı çok zor günler geçirdim Allah kimseye yaşatmasın. en son smer testim temiz çıktı ve hemen hamile kaldım.çok mutluyum.ayın 30 unda kalp atışları için tekrar gidicem doktoruma. çok heyecanlıyız.4 haftalıkken gitmiştim kese gözüküyordu sadece. birde rahmim ters dönmüş karnımdan göremedi alttan baktı ultrasonla ozaman gözüktü.ayın sonunda gel kalp atışını duyalım dedi.ozaman 8 haftalık oluyo:)
ben 1 ay önce başlamıştım folik asit ve vitamin kullanmaya doktorum başlatmıştı. hala devam ediyorum. benim kasıklarım çok ağrıyo sanki adet olucakmışım gibi bazen gidip kontrol bile ediyorum. belim ve sırtım da çok ağrıyor. işyerinde çok da yorulmuyorum aslında ama normal dedi dr. bazı gebeliklerde oluyormuş.çok ağrın olursa minoset yada parol içebilirsin dedi. ama çok ağrısa da içemiyorum daha çok küçük ya bişey olur diye çok korkuyorum.

Allah hepimizin yardımcısı olsun. inş bebişlerimizi kucağımıza alırız.

1 senedir evlıyım evlendıgım gunden berı çocuk istiyorum.6ay once düşük yaptım çok korkmustum ama allahıma şukurler olsunki geçen gün hamile oldugumu öğrendım idarda ikinci çizgi silinik çıkınca kan verdim 241 çıktı 28.de doktra gıdıcem 241 çıkan varmı sonucu kaç haftalık hamıle oluyorum yaa çok heyecanlıyım zaman nasıl geçıcek bılemıorum :)) RABBİM BEBİŞ İSTEYEN HERKEZE NASİP ETSİN İNSALLAH.:KK49:

1 senedir evlıyım evlendıgım gunden berı çocuk istiyorum.6ay once düşük yaptım çok korkmustum ama allahıma şukurler olsunki geçen gün hamile oldugumu öğrendım idarda ikinci çizgi silinik çıkınca kan verdim 241 çıktı 28.de doktra gıdıcem 241 çıkan varmı sonucu kaç haftalık hamıle oluyorum yaa çok heyecanlıyım zaman nasıl geçıcek bılemıorum :)) RABBİM BEBİŞ İSTEYEN HERKEZE NASİP ETSİN İNSALLAH.:KK49:

Allah tamamına erdirsin canım. ben ilk öğrendiğimde 262 ydi ve 4 haftalıktım. yani bebişin çok küçük daha :KK70: sen de aşağı yukarı 4 haftalık olmalısın.
:KK49:

Kızlar bende bu salı öğrendim 437 idi değer doktora gittim ultrasonda göremedi dr çok erken dedi ama benim değerim yüksek gibi mi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar merhabageven hafta hamile olduğumu öğrendim ve hemen doktordan randevu aldım.5 gün sonra randevum var.Tahminimce 6 haftalık hamileyim ve ilk hamileliğim.Yalnız bi problemim var arada bi hafif şekilde sanki adet görücekmişim gibi ağrı ve sancım oluyo bu zamanda bu gibi ağrılar normalmi.Doktor henüz görmediği için tedirginim:KK43: ama telefonda söylemiştim hafif ağrım olduğunu eğer artarsa gel dedi ama şükür artmadı inşallah bi sorunum yoktur.Herkese iyi akşamlar:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X