Ayça Kaya 4-3-3-3 Diyeti ile Zayıflayalım...

bu gün sabah 1 yumurta peynir ve 1 dilim ekmek yedim okulda beyaz leblebi tükettim az öncede bir tabak yeşil fasulye et almadım sabah et hakkımı tükettiğim için yanında yogurt tükettim ha birde okulda 1 tane ev yapımı küçük poça yedim
bu demek oluyor ki şu ana kadar 4 tahıl 2 et 2 süt ve 1 yağ hakkımı kulanmış oluyorum geriye kalan 1 süt 2 meyve ve 2 yağ hakkımıdaakşam kullanacağım birazdan sütlü kahve içerek çayın yanın da da kuru kayısı ve 2 ceviz falan yiyerek günü bitireceğim inş küçük kaçamaklar illaki oluyor ama abartmadan ben ne yiyeceğimi akşamdan kararlaştırıp ona göre tüketiyorum en başta akşam yemeğime göre kahvaltım ve öğle yemeğim şekil alıyor neleri nasıl tükettiğimizi yazar isek alternatif menüler ortaya çıkabilir yarın ki yiyeceklerimi şöyle bir kaba planlarsam akşam yemeğim gene aynı olacak yoğurt ve yeil fasulye buna göre öğlen lavaş içine peynir yeşilliklerle et ve tahıl hakkımı kullanmak istiyorum sabahta sütlü kahve tüketeceğim çünk kahvaltı menüm olan peynir ve yumurtayı yani et grubumu öğlen tüketmeyi tercih ediyorum bundan dolayı sabah öğlene kadar tok tutması için süt tercihim veyarından sonrada gr gr tartılıp kiloda paylaşacağım inş

merhabalar tekrar aranızdayım bence böyle devam et inşallah bende yakında 70 leri görebilicem.bu arada ben hergün sabahtan akşam ne yersem günlük şeklinde yazıyorum.sana da tavsiye ederim.hem ne yediğimi daha iyi görüyorum.hemde yazdığım için fazla kaçırmıyorum.ben başlayalı tam 1 ay 6 gün oldu 4,600 gr.verdim.

1 ayda çok güzel kilo vermişsin

salata sevmeyen ve yemeyen biri olarak başta biraz zor oldu ama alıştım.birde hiç kaçamak yapmıyorum çünkü yaparsam devamı geleceğini biliyorum.onun için hepsinden uzak duruyorum.tavsiyem azla birşey olmaz demeyin çünkü o azlar sonradan çoğa dönüşüyor.o yüzden uzak durmakta fazda var.

salata sevmeyen ve yemeyen biri olarak başta biraz zor oldu ama alıştım.birde hiç kaçamak yapmıyorum çünkü yaparsam devamı geleceğini biliyorum.onun için hepsinden uzak duruyorum.tavsiyem azla birşey olmaz demeyin çünkü o azlar sonradan çoğa dönüşüyor.o yüzden uzak durmakta fazda var.

bir günde neler tüketiyorsunuz yani yemekleri salata çeşitleri neyle neyi tüketiyorsunuz paylaşırsak alternatifler çoğalır

merhabalar tekrar aranızdayım bence böyle devam et inşallah bende yakında 70 leri görebilicem.bu arada ben hergün sabahtan akşam ne yersem günlük şeklinde yazıyorum.sana da tavsiye ederim.hem ne yediğimi daha iyi görüyorum.hemde yazdığım için fazla kaçırmıyorum.ben başlayalı tam 1 ay 6 gün oldu 4,600 gr.verdim.

tebrik ederim çok ii vermişsin maşallah diyeyim:)ben de hergün yazıyorum evet yazmak çok ii ne yediğini biliyorsun ve hesaplıyabiliyorsun evet aynen devam ediyoruz Allah yardımcımız olsun....

dün akşam 1 balık,2 dilim ekmek ve bol yeşillikli salata yedik.şimdi kahvaltı zamanı:)4 kaşık yulaf ezmesine 2 kaşık yoğurt 3 tane kayısı yiycem ara ögünde sütlü kahve

dün netten ayça kayayı izlemek istedim ama izleyemedim :KK43: bu sabah tartıldım 57.1 geldim bu gün sabah 1 yumurta 1dilim ekmek ve sütlü kahve içtim öğlen lavaş içinde lor peynir ve yeşillik akşamada inş bol yogurt ve yeşil fasulye yine çayın yanında 2 ceviz 6-7 tanede kayısı kurusu yersem bu günlük
4 tahıl yumurta ve peynirle 2 et,sütlü kahve ve yogurtla 3 süt ,kuru kayısı ile 2meyve,cevizle de yağ hakkımı kullanmış oluyorum.

ben genellikle yarın ki akşam yemeğime göre diğer öğünlerimi planlyorum yarın akşama fırın poşetinde tavuk yapacağım yanında salata ve ayran böylelikle et hakkımı akşam yemeğine sakladığım için sabah gene yumurta ve peynir tüketemeyeceğim yarın sabah kahvaltıya tahıl yerine geçen tarhana çorbamla başlayıp öğlen meyve ve beyaz leblebi ile tahıl hakkımı kullanıp akşamda et ve yopurt salata içindeki yağ ilede yağ hakkımı kullanmayı planlıyorum bir aksilik olmaz ise inşyarın sabah kaç kilo gösterecek tartı bakalım

ben iki kaşık loru bir et diye sayıyorum aşureyi ise bilmiyorum...

ayça hanımın dediğine göre öğlen öğününde ufak bir kase tüketilmesi ve ana yemek sayılması gerekiyormuş.

Evt genelde diyetisyenler bir öğün diyor ama içinde meyve ve kuruyemiş de var kaç meyve kaç tahıl sayıcaz merak ettim.çok seviyorum çünkü:)

bugün bir dilime yakın yaş pasta yedim onun için tahıl hakkımı neredeyse bitirdim sayılır ama seviyorum bu diyeti ne kadar yediğini hesaplamak güzel yasak yok bu ara da 70.0kg olmuşum mutluyum şımarmak yok yola devam akşama salata yoğurt var menümde......

kaç gündür dikkat ediyorum ama bir kaç gündür kilom hiç değişmiyor hep aynı ama pes etmek yok yola devam.şimdi bırakırsam bir daha toparlayamam.

X