annemin, eşimin yanında patavatsızlığı

olaya bir de şöyle bakın,
siz eşinizi bu kadar kıymetlerken,eşiniz de annesini sizin yanınızda konuşması gereken konular için veya size davranış şekli için azarlıyor mu?
hiççç sanmıyorum.
valla benim kaynana çok fenadır, eşimi afedersiniz vc. ye giderken, mutfaga bişey almaya giderken yada başka odalara çekerek söyleyecegini söylüyor, yani benim yanımda eşimin ailesi herkes güllik gülistanlık bütün ilişkileri toz pembe...görümcemin biri diğeriyle cok fena bir kavgası oldu, acayip bir küslükleri vardı.. küstügünü biliyorum. ama ben varken gidip erkek arkadasıyla konuşupta odaya gelipte kız kardeşi x in herkese selamı var diye benim yanımda numara yapıyor. belkide ben eşimin ailesinin okadar sinsiliğine karşı bu kadar katıyımdır bu konuda..
yani görümcem bana neden numara yapıyor. sizce gerek varmı böyle bir yalan söylemeye... üstelik sormuyorum onların arasındaki meseleyi... neden üstüne bastırarak ben ardeşimle bak çok samimiyim havasına girdi anlamış değilim

bence sen yorum yaparken fazlasıyla haddini aşan bir kişisin... ben burda bana olumsuz yorum yapan kişilere tepki vermem sadece haddini aşan, işi hakarete düşüren kişilere tepki veririm, sende bunlardan birisin...seninle polemiğe girecek değilim..kendinle kal

Haddimi aşmak mı?Hakaret etmek mi?
Sen kendinde misin?
Dikkat ettiysen seviyenin bütün dalgalanmalarına rağmen ''siz''diye hitap ettim.
Ama bu yorumunla bunu bile haketmediğine inanıyorum.
Sen benimle polemiğe zaten giremezsin.
Ben ''annen''değilim.Her lafına cevap bulursun bende.
Buraya konu açıyorsan,olumsuz bile yorum yapılsa saygılı cevap vermek zorundasın.
Kaldı ki olumsuz yorumumda saygı sınırını aşan tek bir kelime-cümle yoktur.Sitenin kurallarını da,nerede duracağımıda iyi bilirim!
Kendimle kalayım:)kusura bakma kendimle kalacak kadar yalnız değilim ben!
Ama sen bu davranış bozukluklarıyla bol bol kendinle kalabilirsin tabi.

X