Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
onceki
фото 3(2).JPG

merhaba bu tca yı ne kadara ve nerden almıştın? işe yaradımı. kaşlarımı kalıcı kontür yaptırdım kötü oldu sildirmek istıyorum urun işe yaradıysa kaşımda kullanmak istiyorum

Merhaba çok acil yardımınız gerekiyor nolursunuz. Yeni yaptırdığım 2.5 cm uzunluğunda siyah ve çizgiden ibaret yelken dövmem var bileğimde. Ve 0.8 mm derinlikli yani sanırsam yüzeysel. Lemor kullanmak istiyorum işe yarar mı acaba ???

kolumdaki dovmemden cok sıkıldigim icin sildirmek istiyordum aylarca forumu takip edip yazilanlari inceledim..lazer cok pahali diye vucuduna asit icerikli maddeleri surenleri gercekten anlamiyorum..etinizi yakip kesip atmaktan enfeksiyon kapip doku kaybi yasamaktan baska bir ise yaramaz kizlar yazik gunah teninize..

ben istanbul beylikduzunde yasiyorum.beylikduzunde bir guzellik salonu buldum internetten arastirdim bu islemi surekli uyguladiklarina emin oldum ve bugun gittim.

elemanlari sahibi hepsi cok ilgili ve guler yuzluler..kolumdaki dovmem icin seans 250 istediler.dovmem cok iyi golgelerle dolu ve renkli.biraz pazarlik yapinca sirtimdaki dovmeyide soyleyince ikisi icin cok ama cok uygun bir fiyat verildi ve aninda silme islemini yaptirdim. 2 dovmem icin 300 tl oduycem ikiside cok zor silinecek tarzda renkli dovmeler yeterki silinsin dedim.

uygun fiyatli yerlerde var yeterki iyi arastiralim makinalari yeni son teknoloji canlarim..isteyenlere salonun irtibatini veririm.

aciyor mu diye soracak olursaniz.
yaptirirken yasadiginiz acinin oldukca fazlasini yasamaya hazir olun derim.
uyusmayi icin krem surduler ama zamanim yoktu beklemek istemedim ve regliydim yani acim normalinde fazlasiydi...
ilk atıslarda cok acidi bir kac atısdan sonra uyusuyor...asitle etinizi yakmaktan daha az acitacaktir eminim ayrica yanik gibi kotu bir izle yazamak zorunda olmayacaksiniz

aciyor mu diye soracak olursaniz.
yaptirirken yasadiginiz acinin oldukca fazlasini yasamaya hazir olun derim.
uyusmayi icin krem surduler ama zamanim yoktu beklemek istemedim ve regliydim yani acim normalinde fazlasiydi...
ilk atıslarda cok acidi bir kac atısdan sonra uyusuyor...asitle etinizi yakmaktan daha az acitacaktir eminim ayrica yanik gibi kotu bir izle yazamak zorunda olmayacaksiniz
Teşekkürler ece hanım ben de seansı 125 liradan anlaştık 2-3 seansa çıkması lazım dediler güvendim haftaya kontrole gideceğim bilgilendirme yaparım tekrar. (Dövmem 2,5 cm 0,8mm derinlik, siyah renk ve çizgiden ibaret bi yelken dövmesi)

Arkadaşlar boyunda yeni yapılmış çok büyük bir dövme nasıl geçer ? Dövme benim değil bir aile dostumuzun bir öfke anında yaptırdı ve pişman oldu tam deri altına işlemeden nasıl geçer yapılalı 24 saat oldu.

Çok teşekkür ederim lemor ucuz ama tehlikeli diğeri pahalı ama çıkarmıyor anladığım kadarıyla :) en iyisi kalsın napalım böyle gezmeye devam
Ben bir seans q switch laser yaptırdım,açık kahve olan kaş kontürüm koyu yeşil mavi siyah çok kötü ve çok koyu bir renk oldu,şimdi rengini ne ile açabilirim,doktorum 2. Seansta yapmak istemedi,fikir veren arkadaşlar olursa sevinirim ,sadece rengi açılsa yeter tamamen kaybolmasınıda beklemiyorum.

Ece34 merhaba lar lazerle dövme silme hakkında bilgi vermişsiniz peki dövmeniz Şuan da ne durumda herhangi bi iz söz konusu mu ? Merak ediyorum aynı sıkıntıdan bende muzdaripim çünkü .

merhaba , ben tca ile dövmemi çıkarmaya çalışıyorum 2 kez yaptım 3 yü haftasonu yapıcam ,benim dövmem kolumda 2 seansta rengi açıldı sadece,ama sonuna kadar gidicem çünkü zararı ve acısı yok . ayrıca lazer epilasyona gidiyorum ordaki uzman dövmemin derinin çok altında olduğunu söyledi ve lazer yapma sakın bu dövmene iz kalır dedi ona tca ile denediğimi söyledim 10-12 seans arası ancak çıkar ama sonuç alırsın dedi (ayda bir kez yapılıyor tca), sabırlıyım çıkana kadar tca devam..

merhaba , ben tca ile dövmemi çıkarmaya çalışıyorum 2 kez yaptım 3 yü haftasonu yapıcam ,benim dövmem kolumda 2 seansta rengi açıldı sadece,ama sonuna kadar gidicem çünkü zararı ve acısı yok . ayrıca lazer epilasyona gidiyorum ordaki uzman dövmemin derinin çok altında olduğunu söyledi ve lazer yapma sakın bu dövmene iz kalır dedi ona tca ile denediğimi söyledim 10-12 seans arası ancak çıkar ama sonuç alırsın dedi (ayda bir kez yapılıyor tca), sabırlıyım çıkana kadar tca devam..
Ebuci rica etsem resim atar mısın ?

önceki hali resmi yok şu an ama içi koyu kırmızıydı ikikez üstünden geçilmişti zamanında dövmenin bu arada yaptıralı 18 yıl oldu , ben umutluyum silineceğini düşünüyorum :)

Eklentiler

• 20160427_115022.jpg
    20160427_115022.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 521
önceki hali resmi yok şu an ama içi koyu kırmızıydı ikikez üstünden geçilmişti zamanında dövmenin bu arada yaptıralı 18 yıl oldu , ben umutluyum silineceğini düşünüyorum :)
Bende de var dövme ve bende silmek istiyorum ama tca ya cesaret edemiyorum lazer e de çok fazla ücret istiyorlar tca satan bir yerle görüştüm 45 günde hepsi siliniyor dedi sen neden ayda bir yapıyorsun

bende öncesinde araştırdım; öncelikle yaptıktan bikaçgün sonra kabuklanıp soyulmaya başlıyor soyulup iyileşmesi zaman alıyor , sonuçta asit kullanıyorsun istesende yara halindeyken tca tekrar süremessin zaten zaten en az 21 gün ama ideali 1 ay sonra tekrarlamak işlemi ben acele etmiyorum iyileşmesini bekliyorum 1 ay riske girmeye gerek diye

bende öncesinde araştırdım; öncelikle yaptıktan bikaçgün sonra kabuklanıp soyulmaya başlıyor soyulup iyileşmesi zaman alıyor , sonuçta asit kullanıyorsun istesende yara halindeyken tca tekrar süremessin zaten zaten en az 21 gün ama ideali 1 ay sonra tekrarlamak işlemi ben acele etmiyorum iyileşmesini bekliyorum 1 ay riske girmeye gerek diye
Peki tca yı dövmenin üzerinde kaç dk tutuyorsun ve yikadiktan sonra üzerine ne uyguluyorsun.

2 dk tutuyorum , yıkadıktan sonra bepanthen krem ve çinko oksit krem karıştırıp sürüyorum . 3. denememde 3 dakika tutucam çünkü öncekilerden cildim ters bir reaksiyon göstermedi , bu yüzden bu kez biraz daha uzun tutucam daha alt tabakaya ulaşırım belki , ben ilk denemeyi kolumda küçük bir bölgeye yapmıştım iz kalırmı yada can yakarmı bilemediğim için deneme yaptım bence önce sende aynı şekilde deneme yap sonuçta herkesin cildi farklı

2 dk tutuyorum , yıkadıktan sonra bepanthen krem ve çinko oksit krem karıştırıp sürüyorum . 3. denememde 3 dakika tutucam çünkü öncekilerden cildim ters bir reaksiyon göstermedi , bu yüzden bu kez biraz daha uzun tutucam daha alt tabakaya ulaşırım belki , ben ilk denemeyi kolumda küçük bir bölgeye yapmıştım iz kalırmı yada can yakarmı bilemediğim için deneme yaptım bence önce sende aynı şekilde deneme yap sonuçta herkesin cildi farklı
Aynen ama iz kalır mı acaba deneme yaptığın yerde iz kaldı mı peki

kalmadı ilk başta bi beyazlık vardı ama geçti sonra , baktım sorun yok ondan sonra dövmeye uyguladım tca yı ,

X