Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
dediğim gibi önce vücudunun bir yerinde küçük bir nokta dene ve bekle yani en azından 20 gün geçsin ondan sonra vücüdun tepki vermesse iz kalmassa dövmene sürersin ben 3. seanstan sonrada resim koyarım buraya takip edersen yardımcı olurum

dediğim gibi önce vücudunun bir yerinde küçük bir nokta dene ve bekle yani en azından 20 gün geçsin ondan sonra vücüdun tepki vermesse iz kalmassa dövmene sürersin ben 3. seanstan sonrada resim koyarım buraya takip edersen yardımcı olurum
Teşekkür ederim takipte kalacağım

Merhabalar , bende Dövmemi silmek için TCA kullanıyordum, TCA Türkiye Resmi sitesinden alıyorum her yıl. Kapıda ödeme filan var , Set içerisinde Disk pamuklar, Uygulama fırçası gibi şeyler çıkıyor ve Onarıcı Krem çıkıyor Tca kullandıktan sonra onarıcı kremi her gün uyguluyorsunuz, Aşırı yanma yapmıyor dövme silmek için her mevsim kullanılabiliyor ancak Yüz bölgesi için sadece sonbahar ve kış aylarında..

ben yinede doa kimyadan şaşmam.Şu an yaz olduğundan ara verdim dövme kolumda ve güneş görmemesi gerekiyor işlem sırasında 4 seans yapabildim eylülde devam edicem.

Yüz bölgesi için peeling yazın yapılmıyor ancak diğer sorunlar için kalın deride yapılıyormuş, Dermotoloğa sormuştum.. Kişinin bünyesine göre değişen bir durum aslında

Kızlar internette araştırma yaparken şu site dikkatimi çekti. Yani böyle şeylere inanmam sonuçta dövme silmek bu kadar kolay olsaydı seanslarca maliyetli lazere gidilmezdi bu ucuz yöntemlerle kolayca silinirdi. Fakat sitede ki yorumlara baktım herkes güzel şeyler yazmış falan bana biraz inandırıcı geldi ancak o yorumlar site tarafından uydurulan yorumlar mı yoksa gerçek mi bilemedim. Aranızda bu siteyi yada ürünü duyan var mı ? Sizce almalı mıyım bu ürünü ? Yardımcı olursanız sevinirim... :)

Kızlar internette araştırma yaparken şu site dikkatimi çekti. Yani böyle şeylere inanmam sonuçta dövme silmek bu kadar kolay olsaydı seanslarca maliyetli lazere gidilmezdi bu ucuz yöntemlerle kolayca silinirdi. Fakat sitede ki yorumlara baktım herkes güzel şeyler yazmış falan bana biraz inandırıcı geldi ancak o yorumlar site tarafından uydurulan yorumlar mı yoksa gerçek mi bilemedim. Aranızda bu siteyi yada ürünü duyan var mı ? Sizce almalı mıyım bu ürünü ? Yardımcı olursanız sevinirim... :)
Linki vereyim

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım dövmeden kurtulmanın en basit ve acısız yöntemi bu. Dövme sildirme seansının acısını çok duymuştum da inanmamıştım. İlk seanstan sonra bıraktım ve ben de geçen ay şu siteden aldım tca peelingi. Benim dövmem küçük, harf var. Şimdi griye döndü rengi ve muhtemelen tamamen silinecek. Ne acı hissettim ne başka bir şey. Valla süper. Kesinlikle tavsiye ederim. Tam silinince resmini de koyarım buraya öncesi/sonrası olarak. Kızlar çektiğiniz acıya değmez lazer falan. Dövmesinden sıkılan varsa tca alsın kesinlikle.

arkadaşlar ben tca yi düzenli şekilde kullanıyorum şimdi 9. seansım resmi fırsat buldugumda atıcam ama kesinlikle siliyor sadece sabır ve zaman %75 kullanıyorum omzumda dövme için fazla bekletmiyorum sonra kremlerle bakım muhtemelen 2 yada 3 seans sonrası işlem tamam doa kimyadan aldım ben tca yi

Benimde kolumda var ufak ama korkuyorum acıdan dolayı TCA aldığımız da kullanım şekli vs yazıyor mu

Arkadasım korkmana gerek yok bence tca yi aldığında kullanım şekli yazmaz sen netteki nasıl kullanılır sayfalarından bakabilirsin kullanımı için ben kulak cubugu yardımıyla sadece o bolegeye uygulayıp 2 dakka bekleyip sadece burda canın acıyo bıraz arkasından soguk havlu ıle kompres yapıp bepanthen plus suruyorum her gun de kremı tekrarlıyorum sabah aksam kabuklanıp dokuluyo ztn sabır sadece farkı goruceksın

arkadaşlar ben tca yi düzenli şekilde kullanıyorum şimdi 9. seansım resmi fırsat buldugumda atıcam ama kesinlikle siliyor sadece sabır ve zaman %75 kullanıyorum omzumda dövme için fazla bekletmiyorum sonra kremlerle bakım muhtemelen 2 yada 3 seans sonrası işlem tamam doa kimyadan aldım ben tca yi
merhaba ben de omzumdaki dövme icin tca kullanmak istiyorum nereden temin ettiniz acaba?siz memnun kaldıysanız ben de oradan alıyım

kalmadı ilk başta bi beyazlık vardı ama geçti sonra , baktım sorun yok ondan sonra dövmeye uyguladım tca yı ,
merhaba tca yı nereden sipariş Ettiniz acaba ben de omzumdaki dövme icin alıcam oyüzden güvenilir olsun istiyorum madem siz kullandınız ben de oradan alıyım tesekkürler

ben yinede doa kimyadan şaşmam.Şu an yaz olduğundan ara verdim dövme kolumda ve güneş görmemesi gerekiyor işlem sırasında 4 seans yapabildim eylülde devam edicem.

Sanırım dövmeden kurtulmanın en basit ve acısız yöntemi bu. Dövme sildirme seansının acısını çok duymuştum da inanmamıştım. İlk seanstan sonra bıraktım ve ben de geçen ay şu siteden aldım tca peelingi. Benim dövmem küçük, harf var. Şimdi griye döndü rengi ve muhtemelen tamamen silinecek. Ne acı hissettim ne başka bir şey. Valla süper. Kesinlikle tavsiye ederim. Tam silinince resmini de koyarım buraya öncesi/sonrası olarak. Kızlar çektiğiniz acıya değmez lazer falan. Dövmesinden sıkılan varsa tca alsın kesinlikle.

bir de kızlar omzumdaki tek renk siyah(griye dönmüş)dövme icin % kaclık tca kullanmalıyım?%70 uygun mudur?

Canım ben DOA kımyadan aldım netten kargo ile geldi %75 lik kullanıyorum omzumda var benım de

Canım ben DOA kımyadan aldım netten kargo ile geldi %75 lik kullanıyorum omzumda var benım de
ozaman ben de 75 lik alayım Can'ım benim de omzumda insallah kurtuluruz tamamen incir sütüyle de cıkıyo falan demişler ama mümkün değildir heralde öyle bisey yinede babama toplattım olmamıs incir denicem bugün:)

Kizlar merhaba ben lemor u dovmemin tamamina surdum zaten kucuk bir dovme omzumda.3 kere ust uste surdum bugun ama hic soyulma olmadi sadece kabardi baska hicbir sey olmadi.Bu ne zaman soyulacak ya da biraz daha mi uygulamam lazim acaba kaldi bu sekilde dovme.Yaptirali da 6 7 yil olmustur.Ne yapmam lazim biri yardim edebilir mi:110:
20160801_181811.jpg

Canım dövmen ne durumda acaba? Bende de benzer bir durum var 2 seans lazere gittim ama hem çok acıyor hem de maliyeti yüksek üstelik hiçbir değişim de olmadı, tca düşünüyorum tavsiye eder misin?

Kızlar merhaba. Benim de kolumda ufak bir dövme var. Maddi açıdan sıkışık olduğum için lazere gidemiyorum. Dövme kolumda durdukça da erkek arkadaşımla sorun yaşıyorum. TCA ürününe baktım ama değişmiş sanırım. Peeling olarak falan geçiyor. Bna çok acil yardım edebilirseniz çok sevinirim.

X