Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
lemor u bilmiyorum ama tca yaptığımda bende 2 gün sonra soyulmaya başlamıştı. https://doakimya.com burdan temin edebilirsiniz önemli olan tca da ciltte 1,5 dk fazla tutmamak ve en erken 1 ay sonra cilt iyileştikten sonra 2.kez yapmak.

Kızlar merhaba. Benim de kolumda ufak bir dövme var. Maddi açıdan sıkışık olduğum için lazere gidemiyorum. Dövme kolumda durdukça da erkek arkadaşımla sorun yaşıyorum. TCA ürününe baktım ama değişmiş sanırım. Peeling olarak falan geçiyor. Bna çok acil yardım edebilirseniz çok sevinirim.

lemor u bilmiyorum ama tca yaptığımda bende 2 gün sonra soyulmaya başlamıştı. https://doakimya.com burdan temin edebilirsiniz önemli olan tca da ciltte 1,5 dk fazla tutmamak ve en erken 1 ay sonra cilt iyileştikten sonra 2.kez yapmak.

Arkadaşında dediği gibi doa kimyadan temin edebilrisin bi şişe fazlasıyla yetecektir bilesin kulak çöpü veya makyaj temizleme oamuklarıyla sadece o bölegeye sür 1,5-2 dakka beklet ardından soguk suyla kompres yap ben bepanthen krem kullanıyorum kabuklar souyulup iyileşene kadar hemen silmez ayda bir yapmalısın cildini tahriş etme gerekirse 1,5 aya uzat dikkat et canım

Diğer sitelerde 100 burada 60 lira kızlar bir sıkıtı olmaz sanırım demi ? Bir de %100 çözüm getirir sanırım değil mi ? Ya çok teşekkür ederim yardımlarınız için :KK33:

ben bu siteden almıştım sıkıntı yaşamadım , belki diğerleri büyüktür burda 20 ml satılıyor küçük bir şişe ama zaten fazlasıyla yetiyor. ben dövme için 3 seans yaptım araya yaz girince güneşden dolayı bıraktım bu ay tekrar başlıycam dövmemin rengi açıldı epey henüz işlem bitmediği için kesin çözümmü söyleyemem daha önce resimde koymuştum buraya önceki yazışmalarda görebilirsin.
benim dövme 18 yıllık ve çok derin bana lazer olmaz dediler iz kalır çünkü derinin çok altında o nedenle tca deniyorum.

Bu arada kolumdaki B harfi. Neyle yapmak daha iyi olur kulak çöpüyle mi yapmalıyım ? B'nin ortasındaki boşluklar var cildim tahriş olur mu ?

kulak çöpüyle yapman daha kolay olur ama dövmesiz cildinede temas ederse korkma beyazlıyor soyulunca ama renk farkı geçiyor sonradan yani leke gibi kalmıyor.

Ben bu hafta yapacağım uygulamadan sonra resim koyarım görürsün canım 10. uygulama olacak benimki

hee ilk fotosunu bulmam lazım ama ben de zor olabilir :110:
omzumda var benim silik vaziyette şu an umarım yakında bitecek

Dövme silmek için % 70 Tca yerine % 50 Tca daha iyi olur hem daha ucuz hemde aşırı soyma işlemi yapmıyor

Daha önce kullanmadıysanız yüksek oranlı başlamayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar merhaba. Ben tcayo su anda ilk denedim ve uzerinde beyaz noktalar kaldı. Yıkadım ama hala var. Acisi yikadiktan sonra başlarda vardi ama gecti. Korkuyorum biraz. Yardım edebilir misiniz ?

Dovmemde bu.

Eklentiler

• 20161207_195938.jpg
    20161207_195938.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 516
Kızlar son durum vu eski haline döndü rengi. Ortasindaki boşlukların rengi biraz değişti. Ten rengimden biraz daha koyu oldu. 1 ay bekliyom mi sizce tekrar uygulama yapmak için ? Fazla değişiklik de yok acı da yok. Bir de ortdaki boşluktaki ten rengimin koyulaşması normal mi sizce ?

Eklentiler

• 20161207_230810.jpg
    20161207_230810.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 533
Kızlar son durum vu eski haline döndü rengi. Ortasindaki boşlukların rengi biraz değişti. Ten rengimden biraz daha koyu oldu. 1 ay bekliyom mi sizce tekrar uygulama yapmak için ? Fazla değişiklik de yok acı da yok. Bir de ortdaki boşluktaki ten rengimin koyulaşması normal mi sizce ?
ben tca kullanmadim ama merak ediyordum sizde asamalari yazarsaniz cok sevinirim ben lemor kullandim diger dövmem icin tca dusunuyordum

pek yanmamış görünüyor ama hangi tca yı kullandın

X