Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Bu arada tca ile 15 e yakın seansta falan çıkarıolar ve her 15 günde bir yapıyorsunuz silme işlemini.. Buda yaklaşık 7-8 ay sürüyor.. Lemor bu süreyi biraz daha kısaltıyor ama belli bir süre sonra nedense dövmenin çıkma durumu azalıyor.. Bilginiz olsun istedim.

cicikız; ben hem tca hem de lemoru internetten aldım..

designian girl; teşekkür ediyoruum:) daha önceden lazer yaptırmam 7-8ayı azaltabilir mi acaba:KK43: bıktım artıkk.. lemordan da açıkçası korkuyorum, kokusu dayanılmaz ve zaten tca sağolsun hala pembe bi şekilde duruyo deri:KK43: betaz kedi nerede acaba ve ne kadara sildiklerini biliyo musun?

Arkadaşlar merhaba, lazeri bende denedim açıkçası çok güvenim kalmadı ama şunu söyleyebilirim özellikle lemor lazerle sildireceğiniz süreyi kısaltır çok iz de bırakmıyor ama tca daha fazla iz bırakıyor ama nedense biraz ara vererek kullanmak gerekiyor lemoru. Bu arada beyaz kedi 250 tl fiyat verdi kibrit kutusu kadar dövmeye tek seans için. Yeri de sadece istanbulda ama bazılarında gerçekten geri dönülmez izler bırakmış bazılarında da çok az bir izle iyi düşünmek gerek..

Senin sayende sildim çok iyi fikirmiş tesekkürler iz kaldı onlar ıcın tca kullanıcam kışın suanlık bıo oil ve proderm kullanıyorum cok etkılı sagol tekrar:):)

dropda ne yaptrdın sildirdin anlamadım ben 18 yaşındayım 16 yaşımda salak gibi annemlerden gizli aslan burcu simgesi yaptırdım koluma. kocaman. snra mezuniyetim vardı. böyle gidemem diyip mısır kedisiyle kapattırdım kocaman kap kara bişey oldu aşırı pişmanım lemoru alıp yakında başliycam. hayırlısıyla. burdan paylaşıcam her şeyi.

Bende senin gibiydi işte lemoru kullandım cikardim iz kaldi ama hafiflettim onlari kisa kadar daha hafifletip tca ile iz sorununu halledicem

Cnm benimde cok kotuydu hatta ben 2 krre kas yaptrdim ilk yaptrdgm kadin kirmizi yapmsti ustune baska yerde 3 seans yaptrdm kahve oldu snr boya atti tutmadi kasim kirmizi kahve gbi bsy oldu bnde 15 dk kasimi mac ve kryolan urunleriyle kapatip boyamaya calsyrm ama nafile. Ben 2 seans yaptm kasima acik gri oldu tamamen gececigini asla sanmiyorm ama tabi rengi baya gidiyor kastaki killara zarar vermedi dovme olmayan yerlerede akti kulak cubugyla temzledm ama gelsede bi sorun olmuyor kirmizi oluyor tabi 1-2 gun ustune bepantene merhem bolcana sureceksn gece oyle yatacaksn 2 gn o hem acisini aliyor hem kizarikligi 1 hafta icinde de soyuluyor ztn kasin ama 7-8 seans yapmak gerekiyor ve bu aylardada cok zor gunes gormemesi gerek. Ve ilk surdgnde kasin boyle bembeyaz oluyor korkma 2-3 dk beklet suyla yika. Bide benim annem 1 bucuk yilda lazer ve cesitli asitlerle kasini sildirdi ama asla ne gunese ckti ne makyaj yapabildi ztn kaslarini bantlamislardi su bile cok nadir degdiriyodu bi dunyada parasi gitti gecti sonunda ama malesef ben yapamiyorm onu hem acisisan hem parasndan hemde insan icine cikamiyor insan. Tcaya guvenyrm eylul ekim gbi tekrardan baslicam kesnlkle
tekrar kaşlaınıza tca yaptınızmı acaba bende yapmayı düşünüyorum da

aylar evvel internette gezerken görmüştüm bu başlığı, şaşırarak hayretler içinde okumuştum. Yani tca ile dövme silinebilir, ama bu nasır solüsyonu işini kim icat ediyor bilemiyorum, şaşkınım da. asetik asit ciddi anlamda zehirli bir asit kızlar. Şimdi size bir kaç alıntı yazacağım iyi okuyun bu tarz şeylere kalkışmadan önce.

Lemor asetik asit içerir nasır solüsyonu ile dövme silmeye kalkmayın. Bu asetik asitle ilgili bir alıntı

Yoğun asetik asit cildi yakar, göze kalıcı zarar verir ve ciltte kabarcıklar oluşmasına neden olur. Etkileri birkaç saat sonra hissedilir. Bu etkilerden korunmak için nitril koruma eldivenleri giyilir (lateks eldivenler koruma sağlamaz). Asetik asit 39 °C üzerinde tutuşabilir, havayla patlayıcı karışımlar oluşturabilir.

%25'den daha yoğun asetik asit, keskin kokusu ve yakıcı buharlarından dolayı laboratuvarlarda kullanılması zordur, çekerocak altında kullanılmalıdır. Seyreltik asetik asit (sirke gibi) zararsızdır, ama daha kuvvetli çözeltileri insan ve hayvanlar için zararlıdır. Sindirim sistemine ciddi hasar verebilir ve kan asitliğini ölümcül oranda değiştirebilir.

Kaynak: Asetik asit - Vikipedi

Bu dövme silme ile ilgili bir alıntı.

Domates Suyu Dövme Siler Mi

Domates suyuyla dövme silmek gibi bir yöntem oldukça tuhafıma gitti internette araştırdım, yanık merhemi ve domates suyuyla silinebileceğini düşünen insanlar var, tamamen saçma ve uydurma birşey. Muhtemelen a vitamini veya retinoik asit içeren aşındırıcı kremlerle dövme silmeye çalışıyorlar ve bu 5-6 sene boyunca her gün uygularsanız mümkün. Yani çok uzun vadede yanık kremi ile sonuç alabilirsiniz, muhtemelen domates suyunda da a vitamini var diye düşünen aklı evvelin birisi ortaya atmış bunu, ama yüzbinde bir olan bir şey dövme silemez. Yani boş bir hayal

Nasıl Solüsyonu Dövme Silme

Nasır solüsyonu diye bir şeyle dövme silmeye çalışanlara denk geldim bahsedilen solüsyon asetik asitten oluşuyor, kısa vadede etki eder ama uzun vadeli asetik asit kullanırsanız dövmenizin yerine orda yanmış bir deri parçanız olur, ayrıca asetik asitin %5 ve üzeri konsantrasyonları sağlık için zararlıdır. Yani kanınıza karışırsa ciddii anlamda telafisi güç şeyler yaşarsınız. Hatta asetik asit için biraz internet araştırması yaptığınızda tehlikelerini görebilirsiniz. Bu yüzden böyle başka isimlerle satılan örneğin sirke ruhu gibi, nasır solüsyonu gibi, şeylerle dövme silmeye, nasır sökmeye, siğil geçirmeye falan kalkmayın.

Sıcak Ekmek Dövme Silme

Sıcak ekmek bas, pişmiş hamur bas diyenler var, bunlar deride yaradan başka bir şey yapmaz. Zaten derinizi yara yaparsanız gene tca ile geçirmek zorunda kalırsınız. Ayrıca kazıma, zımparalama gibi metodlar okuduk gerçekten bu tarz yöntemler işe yarar ancak .çok uzun vadede hafif hafif yapılırsa yani sabırla 5 sene boyunca mikro olarak zımparalarsanız dövme silinir silinmez değil ancak bunda da hassas olmak zorundasınız.

Dövme Silme Kremi

Bu madde ise uyanık girişimcilerin millete satmaya çalıştıkları bir şey. Özellikle amerikada glikolik asit ile imal edilmiş formları var evet 1-2 sene civarı düzenli kullanımda dövmeler üzerinde etki edebilir ancak onu da 1-2 sene her gün sürmeniz lazım. Gelelim türkiyede üretilmiş olduğu söylenene, sitesinde asitle bütün dövme silme yöntemleri zararlı bir bu krem faydalı gibi yazılar var, asitle dövme silme de zararlı demiş ama bu aklı evvel sonrasında içeriğine %40 tricloroacetic acid yazmış, yani asitle dövme silme benim kremle dövme sil ama benim kremde zaten asitten yapılıyor.

Ayrıca o krem formuna baktığımda o miktarda asit içermesi mümkün değil, zaten biraz işi bilen birisi tca'nın her türlü yağı ve diğer ürünlerle reaksiyona girip bozacağını bilir, ama bizim aklı evvel yazmış ha yazmış, jojoba yağı, argan yağı, e vitamini, c vitamini diye ama tca bunlarla reaksiyona girer. Geçtim bunları %40 bir tca'yı plastik kapta bekletin plastikle bile reaksiyona girer ve kabı zamanla eritir, yani o maddelerle bahsettikleri gibi bir krem olmaz. Bu kremi kullanarak sonuç alamazsınız, alacağınız tek sonuç sağa sola şikayet yazmak olur.

Kısaca tca nın cam şişede olması ve saf kullanılması bir zorunluluk, tca yı başka şeylerle karıştıramazsınız tepkimeye girer ve bozar. Zaten doktorların 50 senedir bu asiti kullanma sebebi de budur, alt tabakalara zarar vermeden üst deriyi eritmek.

kaynak: ..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhaba dövmeleriniz ne durumda :) ben yaz boyu güneşe çıktığım için hiçbi uygulama yapmadım en son paylaştığım şekilde. ama kız kardeşimin dövmesinin bi kısmını komple sildi :) bende bu aralar başlamayı düşünüorum. sizi haberdar edicem :) bu arada az önce internete gezinirken gördüm

dovmecikarma.blogspot. com.tr

sitesi, bu sitede bana ait resimleri kullanıp dr. bio isimli kremin reklamını yapmış. dövme çıkarma garantili diye. sahibini aradım resimlerimi kullandığını söyledim bana inanmadığını söyledi bide üstüne hakaret edip kapattı. yasal işlem başlatmayı düşünüyorum. bu konuda nasıl bi işlem yapıcm bilginiz var mı ?

kızlar merhaba :) dövmemin büyük bir kısmı lemor ile silindi. :KK47: kalan az yerleri de galiba derinin biraz altında :KK43: tca ile devam etmeyi düşünüyorum ama bu konuda lady betonun tavsiyesini almam lazım :) lady beto bu arada nasılsın ?? neler olmuş okudum kesinlikle hakkını ara yanındayız. böyle sahtekarlara prim verme :KK62:

Merhaba arkadaşlar dövme niz geçtim i? Bende de ufak var düşünüyorum bu tca yi ise yaradımı?

Kızlar Merhaba bende ocak 2de lemor kullandım şuanda hala kabuğu düşmedi ama baya bi etkisi olmuş gibi gözüküyor boyayı baya kaldırdı fakat sonuç ne cıkacak bilemiyorum :) kabuk düştükten sonra adım adım resimlerinide yükleyecegim

dövme silme kremi iz bırakmadan siliyor en küçüğü 100 ml. kutuda ciltte yakma yapmıyor

arkadaşlar merhaba,

dövmeleriniz konusunda ne yaptınız? var mı bir gelişme? ben şu an farklı bir durumdan dolayı devam edemedim ama lemor ve tca ile baya bi çıktı dövme. çok hafif izler var ama beyazkedinin yaptığı kadar değil klasik yanık izleri gibi şu anda da çok hafifledi dövmede de yer yer çıktı çıkmayan yerler de soluk. benim dövme kolumda ve tam kas bölgesinde olduğu için vücudumun baya bi belirgin bölümünde. zaten biraz da var olan izlerin geçmesi açısından şu an mecburi olarak beklemek iyi oldu :) ama daha sonra kalan kısmı için ne önerirsiniz? dermabrazyon yöntemi nası? yada lazerle mi devam etmeliyim??

arkadaşlar merhaba,

dövmeleriniz konusunda ne yaptınız? var mı bir gelişme? ben şu an farklı bir durumdan dolayı devam edemedim ama lemor ve tca ile baya bi çıktı dövme. çok hafif izler var ama beyazkedinin yaptığı kadar değil klasik yanık izleri gibi şu anda da çok hafifledi dövmede de yer yer çıktı çıkmayan yerler de soluk. benim dövme kolumda ve tam kas bölgesinde olduğu için vücudumun baya bi belirgin bölümünde. zaten biraz da var olan izlerin geçmesi açısından şu an mecburi olarak beklemek iyi oldu :) ama daha sonra kalan kısmı için ne önerirsiniz? dermabrazyon yöntemi nası? yada lazerle mi devam etmeliyim??
canım hamileysen nasıl tca veya lazer yapacaksın?

X