Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

sevdicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
666
8
Arkadaşlar merhaba ben internet üzerinden bu resimdeki tca %50'yi aldım.

$TCA-KIMYASAL-PEELING-TATOO-DOVME-SIGIL-50-ORAN__55127246_0.jpg

Nasıl kullanacağını tam anlamıyla bilen var mı ?
Bileğimdeki dövmeyi silmek için kullanacam.
Daha önceden 2 seans lazere gittim. İşe yarıyor fakat inanılmaz acısı var. Dayanamıyorum o kadar.
Burada da sizlere yardımcı olması açısından kullandıktan sonra resim çekip paylaşacağım aşamaları.
Siz de bana yardım ederseniz sevinirim. :KK34:

Arkadaşlar merhaba ben internet üzerinden bu resimdeki tca %50'yi aldım.

Eki Görüntüle 407053

Nasıl kullanacağını tam anlamıyla bilen var mı ?
Bileğimdeki dövmeyi silmek için kullanacam.
Daha önceden 2 seans lazere gittim. İşe yarıyor fakat inanılmaz acısı var. Dayanamıyorum o kadar.
Burada da sizlere yardımcı olması açısından kullandıktan sonra resim çekip paylaşacağım aşamaları.
Siz de bana yardım ederseniz sevinirim. :KK34:

benimde kaşlarımda kalıcı makyaj var.hayatımın en büyük hatasıydı bunu yaptırmak çok pişmanım.2 seans lazer yaptırdım fakat hem acılı hemde 2cm yer için 3 sene önce seans başına 350m tl para aldılar.hemde hafif rengi açıldı.peki bu tca işe yarıyormu.denedinmi arkadaşım.tavsiye edermisin

Umarım işe yarıyordur bende omuzumdakini sildirmek istiyorum ama lazeri göze alamıyorum fiyatı geçtim acısına dayanamam.Can tatlı.

benimde kaşlarımda kalıcı makyaj var.hayatımın en büyük hatasıydı bunu yaptırmak çok pişmanım.2 seans lazer yaptırdım fakat hem acılı hemde 2cm yer için 3 sene önce seans başına 350m tl para aldılar.hemde hafif rengi açıldı.peki bu tca işe yarıyormu.denedinmi arkadaşım.tavsiye edermisin

bu ürün çok güzel.zaten malum satış sitesindeki dövme ve siğiller için olan orjinal ve saf olan ürün bu.fiyatıda diğer tca lara göre oranı yüksek olduğu için daha pahalı.ama dikkat et arkadaşım.taşırmadan kullan.kahverengi lekeler kalmasın kendi cildinde.güneşten koru.bol bol bepanthen kullan..resimleri bekliyoruz.ben göz çevresi olduğu için cesaret edemedim.

Kızlar deneme yaptım.
$IMG_0788.jpg
Öncelikle yukarıda dövmem görünmekte.Aldığım tca ve bepahnten:-)
Dövmeme lazerle 2 seans uygulatmıştım bikaç sene önce. Ama inanılmaz ağrısı var ve ben dayanadım. Ki acı eşiğim yüksektir. Bu yüzden bölge bölge silindi.

Tcayı ilk kulak çubugu ile sürmeyi denedim. Ama pamuk emdiği için hiçbir işe yaramadı. Bende damla damla dökmeye karar verdim.
Birkaç dakika bekledim. (batma gibi yanma hissediyorsunuz.) bir anda,
$IMG_0789.jpg $IMG_0790.JPG
Gördüğünüz gibi beyaz beyaz oldu. O beyaz yerler krem fln değil derim kabardı ve beyaz oldu. Bende korktum. Bepahanten sürdüm hemen.
Şimdi dövme olmayan bölgeler kırmızı oldu. (Hassas deri yandığı için büyük ihtimal) dövme olan yerler üstü kabuk bağlamış gibi.
Sürekli kremliyorum. Bakalım ne olacak. Kabuk atacak mı atsa ne kadar atacak ama bir dahakine bunun sonucuna göre tcayı derimde daha fazla tutmayı düşünüyorum.

İleriki aşamaları da resimli olarak anlatacam kızlar.

sevdicek bu tca yı ne kadara ve nerden almıştın?
İnşallah işe yarar ve hiç iz kalmaz

gittigidiyor'dan canım 105 TL'ye aldım. İz kalsa da ne yazık ki şu durumda önemli değil benim için zaten bilek içi küçük birşey yeter ki geçsin yani :KK34:

Kızlar deneme yaptım.
Eki Görüntüle 417909
Öncelikle yukarıda dövmem görünmekte.Aldığım tca ve bepahnten:-)
Dövmeme lazerle 2 seans uygulatmıştım bikaç sene önce. Ama inanılmaz ağrısı var ve ben dayanadım. Ki acı eşiğim yüksektir. Bu yüzden bölge bölge silindi.

Tcayı ilk kulak çubugu ile sürmeyi denedim. Ama pamuk emdiği için hiçbir işe yaramadı. Bende damla damla dökmeye karar verdim.
Birkaç dakika bekledim. (batma gibi yanma hissediyorsunuz.) bir anda,
Eki Görüntüle 417910 Eki Görüntüle 417911
Gördüğünüz gibi beyaz beyaz oldu. O beyaz yerler krem fln değil derim kabardı ve beyaz oldu. Bende korktum. Bepahanten sürdüm hemen.
Şimdi dövme olmayan bölgeler kırmızı oldu. (Hassas deri yandığı için büyük ihtimal) dövme olan yerler üstü kabuk bağlamış gibi.
Sürekli kremliyorum. Bakalım ne olacak. Kabuk atacak mı atsa ne kadar atacak ama bir dahakine bunun sonucuna göre tcayı derimde daha fazla tutmayı düşünüyorum.

İleriki aşamaları da resimli olarak anlatacam kızlar.

geçmiş olsun arkadaşım.inşallah biranönce kurtulursun bu dertten.güneşten çok iyi koru

Evet kabardı kızlar ama kabarma geçti yalnız ben çok taşırmışım şimdi bazı yerler kızardı :18: $AtFHEKpCIAAbgbm.jpg
Yukarıda bulunan bugün son hali hiç oynamamaya ve sürekli kremlemeye çalışıyorum.
Tekrar sonuçları yazarım. En azından dövme silmek isteyen varsa sonuçlarını görür :KK34:

kızlar lazer dışında kedi dövme stüdyosunda garantili silme yapıyorlarmış arayıp görüştüm dövme yapar gibi içerdeki deriyi siliyoruz ve 2 4 arası seansta iz kalmadan kesin sonuç diyorlar yaptıkları resimleride gördüm silme işleminden sonra oldukça başarlıydı gerçekten bunu düşünen yada yaptıran varmı?

Son düzenleme:
Ben 8 seans vucudmdaki dovmelere lazer yaptirdim hala gecmedi rengi gri oldu sadece okdr. 30 tca yi kaşıma surdum bembeyaz oldu arkadasimizinki gibi hatta dedim gitti kas yaktim dedim bepanten merhemledim sabahina iyilesmisti rengi 1 ton atti snr soyuldu. Smdi 50 tca istedim o gelince onu yapicam cnku 30 luk tca vucuttaki dovmeye hic fayda etmiyor.

Ben 8 seans vucudmdaki dovmelere lazer yaptirdim hala gecmedi rengi gri oldu sadece okdr. 30 tca yi kaşıma surdum bembeyaz oldu arkadasimizinki gibi hatta dedim gitti kas yaktim dedim bepanten merhemledim sabahina iyilesmisti rengi 1 ton atti snr soyuldu. Smdi 50 tca istedim o gelince onu yapicam cnku 30 luk tca vucuttaki dovmeye hic fayda etmiyor.
arkadaşım benimde kaşlarımda kalıcı makyaj var.2 seans lazer yaptırdım benimde geçmedi rengi grileşti.nefret ediyorum ya.bide ben şekil verdirmiştim.alttan kendi kaşlarım çıkıyor,üstte kalıcı makyaj çizgisi.makyaj yaparken bir dert.10dk sadece prof.makyaj ürünlerle kamuflaj ürünlerle çizgiyi kapatmaya çalışıyorum olmuyor sinir oluyorum.bende bu tca konusunu araştırıyorum hep.sende kaşına kullanmışsın.bana bilgi verirmisin.öncelikle kıl köklerine zarar verdimi.dövme izini geçirirmi ümit vadediyormu.dövmesiz vücut dokuna taştığında herhangibir iz kaldımı.yani vereceğin her bilgiye ihtiacım var.ona göre bende bu yöntemi uygulamak istiyorum.yeterki şu dövmelerden kurtulup doğal kaşlarıma kavuşayım.mahfettim kendimi.ne güzel kaşlarım vardı

Cnm benimde cok kotuydu hatta ben 2 krre kas yaptrdim ilk yaptrdgm kadin kirmizi yapmsti ustune baska yerde 3 seans yaptrdm kahve oldu snr boya atti tutmadi kasim kirmizi kahve gbi bsy oldu bnde 15 dk kasimi mac ve kryolan urunleriyle kapatip boyamaya calsyrm ama nafile. Ben 2 seans yaptm kasima acik gri oldu tamamen gececigini asla sanmiyorm ama tabi rengi baya gidiyor kastaki killara zarar vermedi dovme olmayan yerlerede akti kulak cubugyla temzledm ama gelsede bi sorun olmuyor kirmizi oluyor tabi 1-2 gun ustune bepantene merhem bolcana sureceksn gece oyle yatacaksn 2 gn o hem acisini aliyor hem kizarikligi 1 hafta icinde de soyuluyor ztn kasin ama 7-8 seans yapmak gerekiyor ve bu aylardada cok zor gunes gormemesi gerek. Ve ilk surdgnde kasin boyle bembeyaz oluyor korkma 2-3 dk beklet suyla yika. Bide benim annem 1 bucuk yilda lazer ve cesitli asitlerle kasini sildirdi ama asla ne gunese ckti ne makyaj yapabildi ztn kaslarini bantlamislardi su bile cok nadir degdiriyodu bi dunyada parasi gitti gecti sonunda ama malesef ben yapamiyorm onu hem acisisan hem parasndan hemde insan icine cikamiyor insan. Tcaya guvenyrm eylul ekim gbi tekrardan baslicam kesnlkle

Cnm benimde cok kotuydu hatta ben 2 krre kas yaptrdim ilk yaptrdgm kadin kirmizi yapmsti ustune baska yerde 3 seans yaptrdm kahve oldu snr boya atti tutmadi kasim kirmizi kahve gbi bsy oldu bnde 15 dk kasimi mac ve kryolan urunleriyle kapatip boyamaya calsyrm ama nafile. Ben 2 seans yaptm kasima acik gri oldu tamamen gececigini asla sanmiyorm ama tabi rengi baya gidiyor kastaki killara zarar vermedi dovme olmayan yerlerede akti kulak cubugyla temzledm ama gelsede bi sorun olmuyor kirmizi oluyor tabi 1-2 gun ustune bepantene merhem bolcana sureceksn gece oyle yatacaksn 2 gn o hem acisini aliyor hem kizarikligi 1 hafta icinde de soyuluyor ztn kasin ama 7-8 seans yapmak gerekiyor ve bu aylardada cok zor gunes gormemesi gerek. Ve ilk surdgnde kasin boyle bembeyaz oluyor korkma 2-3 dk beklet suyla yika. Bide benim annem 1 bucuk yilda lazer ve cesitli asitlerle kasini sildirdi ama asla ne gunese ckti ne makyaj yapabildi ztn kaslarini bantlamislardi su bile cok nadir degdiriyodu bi dunyada parasi gitti gecti sonunda ama malesef ben yapamiyorm onu hem acisisan hem parasndan hemde insan icine cikamiyor insan. Tcaya guvenyrm eylul ekim gbi tekrardan baslicam kesnlkle

arkadaşım çok sağol.inan aynı dertten muzdarip birinden bu tecrübeleri duymak bana çok yardımcı oluyor.o zaman bende eylül ekim gibi 30 luk tca kullanmaya başlayım.en azından yavaş yavaş rengi açarım.o bile yeter.zaten açık mavi gri gibi rengi şuan.belki çabuk sonuç alırım.tca nın kıl köklerine zarar vermemesinede çok sevindim.BENDEN HERKEZE UYARI SAKIN AMA SAKIN KAŞLARINIZA KALICI MAKYAJ UGULATMAYIN.hem hiç doğal durmuyor,yaparken yaptığın masrafın 10 katını sildirmek için yapıyosun.çıksa gam yemecem.bir dünya acı.lazer yaptırdığımda resmen kanlar akıyordu kaşlarımdan.hemde bağdat caddesinde çok ünlü bir dermatoloğa gitmiştim.dr güneş ertürk.MD dermotoloji.kadının aklı çıktı.eşimde receptionda beni bekliyordu.ay hanfendi gazlı bez kapatalım eşiniz siZe çok düşkün belli görmesin diyordu korkuyla.ben ağrı kesici kullanmıştım bikaçgün önce o yüzden kananmam oldu kaşımda.neyse çok acıı.hemde görüntü kötü.aman diyorum kimse yaptırmasın.şunladan bir kurtulsam başka bişey istemem.arkadaşım sanada çok teşekkür ederim paylaşımların için.inşallah sende kurtulursun...

Bnde dovme sildirmelerimi dilek avsar da yaptirmaya calistim hem gecmedi hemde skarlar
Olustu vucudmda yaniklar oldu o yzdn herkese aman diyorum!! Cnm ne demek eylule kdr bi cozum bulursam sana soylerim yeniden :) Snde bsyyaparsan sole catlarim valla :KK66:

Bnde dovme sildirmelerimi dilek avsar da yaptirmaya calistim hem gecmedi hemde skarlar
Olustu vucudmda yaniklar oldu o yzdn herkese aman diyorum!! Cnm ne demek eylule kdr bi cozum bulursam sana soylerim yeniden :) Snde bsyyaparsan sole catlarim valla :KK66:
tamam arkadaşım bişey yapar çözüm bulursam bir saniye beklemem valla herkez öğrensin kurtulsun bu dertten:)))

X