Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dolce gabbana the one nasıl bır koku?

1. Konu Sahibi : eda #1
    Giriş tarihi
    Jul 2009

I love KK Dolce gabbana the one nasıl bır koku?

merhaba arkadaşlar,

dolca gabbana the one parfümünü satış görevlisi çocuk önerdi çok iddialı olduğunu söyledi. Üzerinizde deneyelim kokuyu dedi ama benim üstümdede başka bır parfüm olduğundan sıkmadım üzerime.yorumlarınızı istiyorum parfüm hakkında:)

2. Konu Sahibi : eda #2
    Giriş tarihi
    Nov 2011
    fresh bi koku değil
    ama kesinlikle çok şık ve asil olarak tanımlıyorum ben bu kokuyu
    ilk sıkınca çok ağır gelebilir ama durdukça güzelleşiyor

3. Konu Sahibi : eda #3
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    Alıntı EsmerKralice kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    fresh bi koku değil
    ama kesinlikle çok şık ve asil olarak tanımlıyorum ben bu kokuyu
    ilk sıkınca çok ağır gelebilir ama durdukça güzelleşiyor
    vanılya koktuğu söyleniyor doğrumu?

4. Konu Sahibi : eda #4
    Koku gerçekten hoş bir koku bende bileğime denemiştim watsons ta indirimdeydi bir ara. Ama orta yaşlı bayanlara yakıştırdığım bir koku.

5. Konu Sahibi : eda #5
    Giriş tarihi
    Nov 2011
    önce yoğun baharatla başlıyor ama beş, on dakika sonra baharat kalmıyor, meyveli bir kokuya dönüşüyor ama kesinlikle hafif değil ağırbaşlı bir koku. genç kızlara değil daha ziyade orta yaşa uygun. ama kendini farkettiren bir koku.

6. Konu Sahibi : eda #6
    Giriş tarihi
    Feb 2011
    Dolce Gabbana The One
    Neden herkesin bu kokuya bir türlü ölüp bittiğini anlayamıyorum, çok ağır bana kalırsa.
    Tütsü gibi kokuyor
    Yaz kış asla kullanmayacağım bir koku, ben de tavsiye üzerine gidip denemiştim hevesle.
    Bileğime sıktım, iğrenç, hadi dedim hafifler yarım saate.
    Doğru, hafifliyor, ilk andaki o yoğun koku yerini hafif bir kokuya bırakıyor. Ama yine de çok ağır, bana uygun bir koku değil.

7. Konu Sahibi : eda #7
    Giriş tarihi
    Jul 2009
    arkadaşlar vanılya kokusunu erkekler seviyormuş diye bıryerde okumuştum ama kişiye göre değişir bence.Mesela erkek kardeşime vanılya paketini aldım mutfaktan koklattım.
    her erkek sevmiyor vanılyayı.Kardeşimde beğenmedi vanılya kokusunu.Dediğim gibi genelleme yapmamak lazım.Erkeğe göre değişiyor zevkler.:))

8. Konu Sahibi : eda #8
    asla vazgecemeyecegım kokudur kendılerı bır dıgerı ıse ,hypnotic poison .

canım gercekten the one cok hos asil ayrıcalı ve kendını farkettıren bır kokusu var .

hıc tereddut etme derım .ama malesef fıyatı da bıraz ucuk

genel de kalıcı olmadıgını soylerler ama ,ben de tam tersı tum kıyafetlerım vanılyalı vanılyalı mıs gıbı kokar

erkek arkadasım da bu kokuya bayılır .

ben genel de hep S....a magazalarından alıyorum.

Düzenleyen: sashamia88 Düzenleme Tarihi : 06-05-2012 Düzenleme Saati :00:00

9. Konu Sahibi : eda #9
    ben geçen gün denedim çok güzeldi,hiç ağır değil bence,hatta çok fresh geldi

10. Konu Sahibi : eda #10
    Giriş tarihi
    Apr 2010
    benim beğendiğim kokular arasındadır the one. yalnız yaz için uygun değil.kış kokusu olarak nitelendirebiliriz. asil bir koku. yaşınız genç ise pek tercih etmeyin. 25 yaş üzeri bayanlar için önerebilirim

Sayfa: 1/2 12 SonSon