Dolce gabbana the one nasıl bır koku?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
merhaba arkadaşlar,

dolca gabbana the one parfümünü satış görevlisi çocuk önerdi çok iddialı olduğunu söyledi. Üzerinizde deneyelim kokuyu dedi ama benim üstümdede başka bır parfüm olduğundan sıkmadım üzerime.yorumlarınızı istiyorum parfüm hakkında:)

fresh bi koku değil
ama kesinlikle çok şık ve asil olarak tanımlıyorum ben bu kokuyu
ilk sıkınca çok ağır gelebilir ama durdukça güzelleşiyor

Koku gerçekten hoş bir koku bende bileğime denemiştim watsons ta indirimdeydi bir ara. Ama orta yaşlı bayanlara yakıştırdığım bir koku.

önce yoğun baharatla başlıyor ama beş, on dakika sonra baharat kalmıyor, meyveli bir kokuya dönüşüyor ama kesinlikle hafif değil ağırbaşlı bir koku. genç kızlara değil daha ziyade orta yaşa uygun. ama kendini farkettiren bir koku.

Dolce Gabbana The One
Neden herkesin bu kokuya bir türlü ölüp bittiğini anlayamıyorum, çok ağır bana kalırsa.
Tütsü gibi kokuyor :KK1:
Yaz kış asla kullanmayacağım bir koku, ben de tavsiye üzerine gidip denemiştim hevesle.
Bileğime sıktım, iğrenç, hadi dedim hafifler yarım saate.
Doğru, hafifliyor, ilk andaki o yoğun koku yerini hafif bir kokuya bırakıyor. Ama yine de çok ağır, bana uygun bir koku değil.

arkadaşlar vanılya kokusunu erkekler seviyormuş diye bıryerde okumuştum ama kişiye göre değişir bence.Mesela erkek kardeşime vanılya paketini aldım mutfaktan koklattım.:KK9:
her erkek sevmiyor vanılyayı.Kardeşimde beğenmedi vanılya kokusunu.Dediğim gibi genelleme yapmamak lazım.Erkeğe göre değişiyor zevkler.:))

asla vazgecemeyecegım kokudur kendılerı bır dıgerı ıse ,hypnotic poison .

canım gercekten the one cok hos asil ayrıcalı ve kendını farkettıren bır kokusu var .

hıc tereddut etme derım .ama malesef fıyatı da bıraz ucuk :KK5:

genel de kalıcı olmadıgını soylerler ama ,ben de tam tersı tum kıyafetlerım vanılyalı vanılyalı mıs gıbı kokar:KK12:

erkek arkadasım da bu kokuya bayılır .

ben genel de hep S....a magazalarından alıyorum.

Son düzenleme:
ben geçen gün denedim çok güzeldi,hiç ağır değil bence,hatta çok fresh geldi :KK31:

benim beğendiğim kokular arasındadır the one. yalnız yaz için uygun değil.kış kokusu olarak nitelendirebiliriz. asil bir koku. yaşınız genç ise pek tercih etmeyin. 25 yaş üzeri bayanlar için önerebilirim

hayatımın parfümü diyebilirim :KK69:
o kadar parfüm denedim kullandım ama bu kokuya aşığım :KK69:
ne tatlı ne baharatımsı bir koku.

parfümü deneyemedim hala:KK43: testerlerı bıtmıştı.

2006 da ilk çıktığında denemiştim o gün bugündür vazgeçilmezlerim arasında.
arada parfüm değiştirsemde hep geri dönüş yaptığım tek parfümüm.

Harika cok asil bi koku , ilk sıktığında şeftali ve mandalina kokusunu alıyorsun, keskin geliyor ama biraz bekle 5 dk sonra yasemin kokusu geliyor, parfüm tam yerleştiğinde misk ve vanilyanin o asil kokusu kalıyor

merhaba arkadaşlar,

dolca gabbana the one parfümünü satış görevlisi çocuk önerdi çok iddialı olduğunu söyledi. Üzerinizde deneyelim kokuyu dedi ama benim üstümdede başka bır parfüm olduğundan sıkmadım üzerime.yorumlarınızı istiyorum parfüm hakkında:)
kalıcı ve etkileyici bir koku tende vanilya kokusu çok hissediliyor olgun bayanlar için daha ideal sanki ayrıca içinde bergamut ve yasemin kokusu var bunlar da kokuya ayrı bir güzellik katıyor

merhaba arkadaşlar,

ben denedim böyle başta ekşimsi gibi tatlı bi koku

X