Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası bakıcılarımız neler yapıyor ve ne kadar ücret veriyorsunuz burda paylasalım

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

palmiyea

Guru
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2010
262
3
kızlar bakıcılarımız neler yapıyor,ne kadar ücret veriyoruz ve memnun muyuz burda paylasalım bi fikrimiz olur en azından
ben bi bakıcı buldum 650 istiyo sabah 8 aksam en gec 5-5buçukta giderim diyo.ben ihtiyacım olduğunda biraz daha gec gidebilmesini isterdim.cünkü iş cıkısı işlerimi halledebilirim ancak.5te cıkıyorum yarım saatte bişeyler yetiştirmem mümkün değil.bi de cumartesi de gelemem diyo.en fazla çok sıkısırsan,cok ihtiyacın olursa misafirin falan ayda 1-2 cumartesi yarım gün gelirim diyo ama beni ugrastırır gibi geliyo bu konuda.daha henüz hamile olduğum için simdilik sadece yarım gün geliyo ve tam istegim gibi çıkmadı.cünkü biraz gec kalıyor ve işi bitince erken de cıkıyo ve cocuktan önce tum temizliği yaparsın diye konuşmustuk ama sürekli mızmızlanarak yapıyor.kararsızım baska birini bulup bulmamakta.sizinkiler neler yapıyor ve nekadar veriyosunuz belki benim de bi fikrim olur

bence fıyT cıok ıyı canım normalde 1000 lıra alıyolar aynı saatlere ve sadece bebekle ılgılenıyolar veya sadece utu....benımde yardımcım var sadece uyurken bebekler utu yapıyo varsa ...hersey anlasmaya baglı bıde..valla kımı sadece bebek bakarıum dıyo bazıları herseyı apıyo ..amam ılk amac bebekler olmalı uyurken zatene bıseyler yapacaktır ama temızlık ısı cok baska bence ..bakıcının ısı degıl...ama yınede anlasma onemlı

kızlar bakıcılarımız neler yapıyor,ne kadar ücret veriyoruz ve memnun muyuz burda paylasalım bi fikrimiz olur en azından
ben bi bakıcı buldum 650 istiyo sabah 8 aksam en gec 5-5buçukta giderim diyo.ben ihtiyacım olduğunda biraz daha gec gidebilmesini isterdim.cünkü iş cıkısı işlerimi halledebilirim ancak.5te cıkıyorum yarım saatte bişeyler yetiştirmem mümkün değil.bi de cumartesi de gelemem diyo.en fazla çok sıkısırsan,cok ihtiyacın olursa misafirin falan ayda 1-2 cumartesi yarım gün gelirim diyo ama beni ugrastırır gibi geliyo bu konuda.daha henüz hamile olduğum için simdilik sadece yarım gün geliyo ve tam istegim gibi çıkmadı.cünkü biraz gec kalıyor ve işi bitince erken de cıkıyo ve cocuktan önce tum temizliği yaparsın diye konuşmustuk ama sürekli mızmızlanarak yapıyor.kararsızım baska birini bulup bulmamakta.sizinkiler neler yapıyor ve nekadar veriyosunuz belki benim de bi fikrim olur

tatlm semtten semte farkediyor... ama tatlm bu kırmızı yaptığım yeri okuyuncaya kadar çok normal diyordum gel gör ki bence çocuk doğmadan kendine bir yol çiz çıkış yolu ara başka kendine

kızlar hangi il için bu fiyatlar?

ben yeni bakıcı buldum, bebekle yalnızken hiç birşey yapmayacak, evde ben yada eşim varsa temizlik yapacak, yemeği ben yapıyorum ankara için fiyat 800 sizce çokmu az mı? birde benim ilk bakıcı deneyimim, yemek zor mu olur bebekle bilemedim, bebek yokken de zor yapıyordum bakalım

fiyat bence çok iyi, hafta sonu arada gelmesi bile çok iyi bence, bizimki gelmiyor, bizimki de ben evdeysem geç gelirim erken çıkarım dedi,ev işi konusunda ben hiç birşey demiyorum kafasına göre takılıyor, çok teferruata takılmamak lazım, bebeğe öncelik versin, sevsin yeter diye düşünüyorum

yeğenimin bakıcısı yemek yapıyor, evi derli toplu temiz tutuyor ve bebeğe bakıyor toplam 750 tl alıyor ankaradayız.. sabah 7.30da gelir akşam 6'ya doğru çıkar

BEBEK VE ÇOCUK BAKMAK İSTİYORUM. Merabalar sevgili Anneler ve hanımlar sizin konunuzun dışında olacak ama bende bir bebek bakıcısıyım ve şu an iyi bir iş arıyorum ismim Ayşegül ve 45 yaşındayım sizleri çok iyi anlıyorum ortam kötü kimseye güvenilmiyor bu tabikide bizim içinde geçerli ama çok mükemmel bakıcılarda var onlarında hakkını yemeyelim lütfen. Yüce mevlam bebeklerinizi ve sizleri çok iyi ve dürüst içerisinde ALLAH korkusu taşıyan ve gerçekten bu işi severek ve layıki ile yapan bakıcılarla karşılaştırsın ve bebeklerinizi korusun. Ben 8 senedir severek bu işi yapmaktayım bebeklerini büyüttüğüm Doktor aileden referans verebilirim büyüttüğüm bebeklerim kucağıma doğdu sayılır evliyim eşim M.E.B.de memur 2 yetişkin çocuk annesiyim birde 7 aylık torunum var benim çalışmaya ihtiyacım olduğu için sağ olsun torunumada halası bakıyor. Ben çok temiz ve düzenli sevecen ve içerisinde ALLAH korkusu bulunan dürüst ve açık bir bayanım çok düzgün bir aileyiz inanınki gözünüz arkada kalmaz K.Örenin hemen girişinde lojmanlarda oturuyorum sitede daha detaylı ilanlarım var ve hafta içi 5 gün çalışmayı istiyorum. ( Birde çok acil ve istisnai ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda 1 ay içerisinde 2 veya 3 gün yatılıda kalabilirim ) tşkr:emir_bebek::KK16:

bence fıyT cıok ıyı canım normalde 1000 lıra alıyolar aynı saatlere ve sadece bebekle ılgılenıyolar veya sadece utu....benımde yardımcım var sadece uyurken bebekler utu yapıyo varsa ...hersey anlasmaya baglı bıde..valla kımı sadece bebek bakarıum dıyo bazıları herseyı apıyo ..amam ılk amac bebekler olmalı uyurken zatene bıseyler yapacaktır ama temızlık ısı cok baska bence ..bakıcının ısı degıl...ama yınede anlasma onemlı

evet canım. bebek olduktan sonra zaten ağır temizlik yapmazsın diye konuşmuştuk ama simdi daha bebek yokken yarım gün gelip iş yaparken de mızmızlanması sürekli ağırdan alması hoşuma gitmedi.bide daha da fazlasını istiyo diyoki bebek olduktan sonra da beni idare et yarım gün geliyim bi süre daha.aklımı iyice bulandırdı olmaz dedim ben de baska bakıcı arıyorum

tatlm semtten semte farkediyor... ama tatlm bu kırmızı yaptığım yeri okuyuncaya kadar çok normal diyordum gel gör ki bence çocuk doğmadan kendine bir yol çiz çıkış yolu ara başka kendine

evet canım zaten son günlerde iyice abarttı oyuzden güvenim de kalmadı acıkcası ben de yol verdim.bebek oluncaya kadar idare edip sonra gidecek heralde diye düşünmeye basladım.bi de zaten cevremde aynı parayı verip herseyi yaptıran da var ama bu bebek yokken yapmıyosa bebek olunca napar diye düşündüm.bi de cocuk olunca tam gün diye konuştuk daha simdiden çocuktan sonra sen evde olursun annen yanında olur o bakar, ben 1-2 ay daha yarım gün gelsen olur mu diyince sok oldum

fiyat bence çok iyi, hafta sonu arada gelmesi bile çok iyi bence, bizimki gelmiyor, bizimki de ben evdeysem geç gelirim erken çıkarım dedi,ev işi konusunda ben hiç birşey demiyorum kafasına göre takılıyor, çok teferruata takılmamak lazım, bebeğe öncelik versin, sevsin yeter diye düşünüyorum

sen daha iyi bilirsin canım ama bence biraz fazla sımarık.800 az bi para değil bence gerci ank. için piyasa nedir bilmiyorum ama sana sen evdeyken gec gelirim erken cıkarım diye pazarlık yapması doğru değil bunu söylememesi bile lazım bence.en azından yemek yapıp ortalığı düzgün tutabilir temizlik yapmasa bile.haklısın bebeğe öncelik versin en önemlisi bu ama bebeğe öncelik verip bukadar sorun cıkarmayanlar da var.

yeğenimin bakıcısı yemek yapıyor, evi derli toplu temiz tutuyor ve bebeğe bakıyor toplam 750 tl alıyor ankaradayız.. sabah 7.30da gelir akşam 6'ya doğru çıkar

ank.da fiyat konusunda bi bilgim yok ama calışma saatleri gayet iyi bence.benimki şimdiden hergün bi bahaneyle gec gelip coğu zaman istediğim işleri yapmadan gidip bide vaktim kalmadı diye yapmadım diyo.zaten evde 2kişiyiz yapılacak da pek bişey yok ama o simdiden sallıyo beni bebek olunca da böyle devam eder diye korktum

ank.da fiyat konusunda bi bilgim yok ama calışma saatleri gayet iyi bence.benimki şimdiden hergün bi bahaneyle gec gelip coğu zaman istediğim işleri yapmadan gidip bide vaktim kalmadı diye yapmadım diyo.zaten evde 2kişiyiz yapılacak da pek bişey yok ama o simdiden sallıyo beni bebek olunca da böyle devam eder diye korktum

Bakıcılar konusunda sunu anladım sen onlara iyi davrandıkta islerisavsaklamaya başlıyorlar hamada haftada 3 gün 9.30 17.00 arası geliyor genel temizlik bide ben dışarı çıkınca en fazla 2 saat cocuklara bakıyor 460 tl veriyorum ankaradayim baslarda daha iyiydi şimdi söylenerek yapıyor pzt Çarşamba cuma geliyor geçenlerde cumaya hastane randevusu almış ben Ogün gelme ısını hallet Cumartesi yara pazar gel dedim yok bana iki is olur cuma gelir erken çıkarım diyor gecen ay sadece 3 gün geldi diğer 3 haft ben yoktum gelmedi maaşını verdim ama gelmediği günlere gelirim demiyor çünkü biz her ay en az 1 hafta biyeere gidiyoruz.cok samimi olduk o bana ismie hitap ediyor ben ona ayse hanim diye tamam samimiyiz ama hitap sekli önemli.

kızlar ben istanbulda oturuyorum bir kız çocuğum var ve evime destek olmak için bakıcılık yapmak istiyorum fakat kendi evimde bakıcam bebek veya çocuk fark etmez fakat 6 ay ve 2 yaşında olması beim açımdanda bebeğin açısındanda iyi olur bence geç alışmayız daha önce bir tecrübem yok açıkçası ama tecrübesi olanlarıda görüyoruz(sözüm meclisten dışarı) allahıma şükürler olsun melek gibi bir kız yetiştirdim kendime güvenim sonsuz...bu arada kızım 2 yaşında kardeşte düşünmüyorum şuan ona iyi bi gelecek hazırrlamak istiyoruz eşimle istanbul esenlerde oturuyorum:KK55::KK55::KK55:

Bakıcılar konusunda sunu anladım sen onlara iyi davrandıkta islerisavsaklamaya başlıyorlar hamada haftada 3 gün 9.30 17.00 arası geliyor genel temizlik bide ben dışarı çıkınca en fazla 2 saat cocuklara bakıyor 460 tl veriyorum ankaradayim baslarda daha iyiydi şimdi söylenerek yapıyor pzt Çarşamba cuma geliyor geçenlerde cumaya hastane randevusu almış ben Ogün gelme ısını hallet Cumartesi yara pazar gel dedim yok bana iki is olur cuma gelir erken çıkarım diyor gecen ay sadece 3 gün geldi diğer 3 haft ben yoktum gelmedi maaşını verdim ama gelmediği günlere gelirim demiyor çünkü biz her ay en az 1 hafta biyeere gidiyoruz.cok samimi olduk o bana ismie hitap ediyor ben ona ayse hanim diye tamam samimiyiz ama hitap sekli önemli.

kesinlikle sana katılıyorum canım ne kadar iyi davransan okadar suistimal ediyorlar.bi be bakıyosun ki sen ona bişey diyemez hale gelmişsin kırılacak diye ama onun dili papuç kadar.offf cok zor iş bu cocuk bakıcısı bulmak

kızlar hangi il için bu fiyatlar?

ben yeni bakıcı buldum, bebekle yalnızken hiç birşey yapmayacak, evde ben yada eşim varsa temizlik yapacak, yemeği ben yapıyorum ankara için fiyat 800 sizce çokmu az mı? birde benim ilk bakıcı deneyimim, yemek zor mu olur bebekle bilemedim, bebek yokken de zor yapıyordum bakalım

çalışma saatleri nasıl olacak peki? sadece bebek için bence fazla bi fiyat

kızlar merhaba. bende bu ara aynı sıkıntıyla karşı karşıyayım.haziranda işe başlıcam. biriyle görüştüm. yalnız bu kişi eşimin aile dostu. yaş olarak da büyük.ben öğretmenim, sadece çocuk bakılacak. sabah 8 akşam 4,5. sizce ne fiyat önerebilirim. pendikteyim ben

kızlar merhaba. bende bu ara aynı sıkıntıyla karşı karşıyayım.haziranda işe başlıcam. biriyle görüştüm. yalnız bu kişi eşimin aile dostu. yaş olarak da büyük.ben öğretmenim, sadece çocuk bakılacak. sabah 8 akşam 4,5. sizce ne fiyat önerebilirim. pendikteyim ben

kesinlikle sana katılıyorum canım ne kadar iyi davransan okadar suistimal ediyorlar.bi be bakıyosun ki sen ona bişey diyemez hale gelmişsin kırılacak diye ama onun dili papuç kadar.offf cok zor iş bu cocuk bakıcısı bulmak

aynen ya.valla ben yabancı bakıcılara bakacagım.bu konuda onlar daha ıyı dıyorlar en azından iş olarak goruyorlarmıs memleketlerınden gelme amacları calısmak.bıde ne kadar verırsen ver az dıyo bızımkıler 900 1000 tl ıstıolar az dıyolar kac tane unıversıte bıtırmıs arkadas var iş bulamıyolar coguda askerı ucrete cok yogun calısıyor.bı zıraat muhendısı arkadasım 1200 zor iş buldu.

X