Dukan Diyeti

Dukanla bende 16 kg verdim. Bir ay sonra diyete alışıyosunuz ve diyet yaptığınızı dahi unutuyosunuz. Çok ağır sporda yapmamıştım ben. Hergün en az yarım saat yürüyordum, oda diyetin sonlarına doğru yavaş giden kiloları hızlandırmak için. Süper bi diyet ama tabi biraz mutfakta zaman geçirmeniz gerekiyor. Pasta chesee kek falan yapıyodum ben kendime. Çalışan zamanı kısıtlı olanlar zorlanabilir tabi menü hazırlamakta.
PS: Diyetin son evresini hiç yapmama, normal tatlısıydı kebabıydı götürmeme ve yürüyüşüde bırakmama rağmen hiç bi şekilde kilo almadım. bir buçuk yıl geçti hala aynı kilodayım.

bugun basladım ve kilo aldıgınızı duyunca cok uzuldum. ben zaten baya kılo verdım bırsuru farklı sacma guzel yonetmelerle bunu okuyunca korktum 5 kılo fazlam var dıye basladım ama tırsıyorum sımdı. bu arada yulaf kepeklı ekmek ve yayla corbası yaptım pekte fena degıl baya bır tarıf var . benım atak gunum 2 gun cıkdı seyır 30 son evrede 100 gun olcak sanırım uzun tarıhler degıl bunlar ama bırakınca almak uzucu ama bırden cokmu yuklendınız sız aceba sonucta son evrede vucudunuzu gerı eskı besınlere alıstırıyor of bılmıyorumm gıdıp bıraz daha tavuk yıyım. benle beraber baslayan varsa konusalım motıve edelım bırbırmızı!!!

Ben duman yapıyorum ve seyirdeyim.11 aralıkta başladım.daha atakta verdiğim 3 kilodayım. Kurallara uyuyorum ama neden olmuyor anlamadım

Ben dün başladım bugün bıraktım benim gibi salata ve meyve düşkünü insanlar için ruhsal ve fiziksel işkenceye başka bişi degil

bende dukana başlamak istiyorum çalışıyorum zorlanırmıyım bilemiyorum.insülin direncim var zor kilo veriyorum
yardımcı olabilecek birileri var mı acaba ?

kizlar merhaba! ben 51 kiloyum ama boyum kisa oldugu icin biraz siritiyo. simdi dukana basladim, yazinki kiloma (46-47) donmek istiyorum. dukan kilo fazlasi az olanlar icin pek onerilmiyo ama dukandan baska diyet de yapamam, acikiyorum digerlerinde.. siz ne dersiniz kizlar?

bugün dukan tostu yaptım bu kez oldu

Eklentiler

• PIC_0001.JPG
    PIC_0001.JPG
    128,3 KB · Görüntüleme: 231
nasıl yaptın cnm bu tostu yulaf kepeği ilemi
evt yulaf kpegi ile--2yk kepek-2yk süt-1 çay kaşıgı kabartma tozu-az bişi tadlandırıcı-az tuz-1 çay kaşıgı nisasta-1 yumurta hepsini iyice çırp tostmakinesine yaglı kagıt ser ve pişir.pişince arasına kaşar peyniri

Dukan a 2 gün oldu başlayalı 72 ile başladım şu anda 70.3 kg yim deneyimlerimi her gün paylaşacağım

Dukan a 2 gün oldu başlayalı 72 ile başladım şu anda 70.3 kg yim deneyimlerimi her gün paylaşacağım
Ayyy ben de bugün başladım. Atak evreni ne kadar yapacaksın. Bir de kahvaltı için ne yiyorsun. Ve meyveli yoğurt diyor ya sen onun yerine ne yiyorsun acaba. :KK58:

Cok tesekkurler. Bugun light yogurt, peynir, light hindi fume falan aldim. Azar azar tuketecegim bunlari valla. Cok da abartmayayim. Uzun zamandir bogazimdan ayni seyler geciyordu, guzel olacak simdi. :)
Light hindi fümeyi nerden buldunuz hangi markalarda var ben bulamadım.

Ben de hamile kalmadan önce dukan yapmıştım ve yaklaşık 20 kilo vermiştim.Diyeti sporla da destekledim.Belli bir süre sonra aynı şeyleri yemekten sıkılabilirsiniz.Özellikle de protein günlerinde.Diyet için alternatif tarifler bulun ve yiyeceklerinizi çeşitlendirin bence.

Dukan diyeti ile tam 18 kilo verdim evet guzel bir diyet ama sinirsiz yiyelim derken midemizi genisletiyoruz ve bir cok kez denenicej bir diyet degil artik surekli bozup baslamaktan diyet etku etmiyor lutfeb bu diyete baskiyanlar butun evrelerini tamamlayarak bitirsinlerki ilerde atak gunlerinde fayda saglasinlar simdi protein beslenmeyj sevmeme ragmen kilo veremiyorun etku etmiyor sanirsan

Dukan diyeti ile tam 18 kilo verdim evet guzel bir diyet ama sinirsiz yiyelim derken midemizi genisletiyoruz ve bir cok kez denenicej bir diyet degil artik surekli bozup baslamaktan diyet etku etmiyor lutfeb bu diyete baskiyanlar butun evrelerini tamamlayarak bitirsinlerki ilerde atak gunlerinde fayda saglasinlar simdi protein beslenmeyj sevmeme ragmen kilo veremiyorun etku etmiyor sanirsan

şu sıralar ben de aynı durumdayım. tekrar başladım, 4 gün oldu, henüz 200 gr gitmiş. ben express yapıyorum bir de ama ilk başladığım zaman 1 haftada 2 kilo vermiştim. sizde durum nedir? çok moralim bozuluyor benim :KK43:

Merhabalar arkadaşlar. Ben de dukan diyetiyle yaklaşık 30 kilo verdim ama tüm evreleri tamamlayamadım. Geçen ay tekrar baştan başladım atak evresinde de 1.2 kg verdim çok mutlu oldum ama bugüne kadar olan zaman zarfında bi 200 gram verdim sonraki hafta durdu bu hafta ise 1.3 kg almışım. çok mutsuzum neden olur nasil olur hiç bir fikrim yok . Yardımınıza ihtiyacım var. İkinci defa dukan yapmak daha zor diye okudum daha yavaş kilo veriliyormuş ama ben kilo aldım olmaması gereken bisey. Cevaplarınızı bekliyorum ❤

KIZLAR BENDE ABLAMA BABAMA ANNEME VE ARKADAŞIMA KİTABI OKUYARAK DİYETİ UYGULATTIM ANCAK UYGULAYACAKSANIZ; EN ÖNEMLİ ŞART KORUMA PROGRAMINIDA YAPMANIZ LAZIM YOKSA BÜTÜN KİLOLARI MİSLİYLE GERİ ALIYORSUNUZ. LÜTFEN BUNA DİKKAT EDİN. EMEĞİNİZE GERÇEKTEN YAZIK OLUYOR. ÇÜNKÜ KİLO KOLAY VERİLEN BİR ŞEY DEĞİL VE BU DUKAN DİYETİYLE 3 KATI DAHA ZOR..

X