Saç Rengi ve Saç Boyama Sonunda küllü açık kumral hayalime kavuşabildim.. darısı başınıza:)

illa ki ilk boyadığın renkten akıp açılır korkma :26: fotoyu ekle bakalım dediğin kadar kötü olmamıştır umarım :nazar:

$image.jpg $image.jpg

Umarim ekleyebilmisimdir. Ve umarim fazla buyuk degildir. Sacimin boyamadan onceki ve sonraki halleri:KK43:

boyadan önceki haline göre bayaa koyu tutmuş orası kesin ama siyah değil ki bu saç fazla mavili küllü koyu kumral olmuş sadece :KK34:
sakın panik yapıp koyu renk boyama üstüne kesinlikle akar bu saç benim siyah saçım bile 2.boyamaya rağmen 20 günde akıp koyu kahve olduysaa... :KK9:

boyadan önceki haline göre bayaa koyu tutmuş orası kesin ama siyah değil ki bu saç fazla mavili küllü koyu kumral olmuş sadece :KK34:
sakın panik yapıp koyu renk boyama üstüne kesinlikle akar bu saç benim siyah saçım bile 2.boyamaya rağmen 20 günde akıp koyu kahve olduysaa... :KK9:

Ayy sevindirdiniz beni cok. Siyah degil di mi :KK66: Ben de iki gun sonra falan mavi siyah yapayim diyordum, nasilsa siyah oldu diye... Kesin bir seyi yanlis yaptim ama neyi... Sanirim 8.1 den daha acik onlar secmeliydim. Ben o boyamadan onceki sacimin tonunda ama kizilliksiz istemistim. Neyse, inanin cok sevindim yorumunuza. Tekrar tekrar okudum, siyah degil ki bu sac, dediginiz kismi. Cok tesekkurler yorumlariniz icin :KK9:

rica ederim ne demek :KK42: bak mavi siyah boyayacakmışsın az kalsın üstüne ondan kurtarmış oldum seni ne mutlu bana :KK16:
bence mavisini fazla kaçırdın ve evet koleston koyu çıkıyor diye herkes yakınıyor
ben genellikle nevacolor tüp boya kullanıyorum ve senin saçların kadar açık tonlara hatta daha fazla açmıştım bir ara.Sende nevacolor deneyebilirsin bir dahakine :KK9:
Nevayla ton konusunda sıkıntı yaşamıyorsun tek sorun turuncu yansıması her zaman ona da çözümü bu başlıkta bulduk.bakalım umarım benim saçlarım istediğim tonlarda olur :nazar:
Saçların yıkadıkça düzelir bir de fotoda ıslak sanırım hala oda iyice koyu görünmüştür gözüne yarın sabah gündüz gözüyle anlarsın tam rengi :KK34:

kızlarrr dün aynı şey benim başıma geldi ve bende bu karışımları uygulayıp nerdeyse siyah oldum
okadar sinirlendimki :KK43:( oturup ağlıcaktım..açık saç rengimi bozdum resmen..

kullandığım boya markasıda neva colordu..ve gümüş kattım içine azcıkda mavi sıktım..
siz siz olun bu karışımı yapmayın arkadaşlar..siyah olup çıkarsınız..her gördüğümüz şeyi
uygulaya uygulaya siyah olduk sonunda.

rica ederim ne demek :KK42: bak mavi siyah boyayacakmışsın az kalsın üstüne ondan kurtarmış oldum seni ne mutlu bana :KK16:
bence mavisini fazla kaçırdın ve evet koleston koyu çıkıyor diye herkes yakınıyor
ben genellikle nevacolor tüp boya kullanıyorum ve senin saçların kadar açık tonlara hatta daha fazla açmıştım bir ara.Sende nevacolor deneyebilirsin bir dahakine :KK9:
Nevayla ton konusunda sıkıntı yaşamıyorsun tek sorun turuncu yansıması her zaman ona da çözümü bu başlıkta bulduk.bakalım umarım benim saçlarım istediğim tonlarda olur :nazar:
Saçların yıkadıkça düzelir bir de fotoda ıslak sanırım hala oda iyice koyu görünmüştür gözüne yarın sabah gündüz gözüyle anlarsın tam rengi :KK34:

bonito özel mesaj kutunu boşalt,mesaj yollayamıyorum..boyaları sipariş verdim ama ne ses var ne soluk,arayan soran olmadı..destek departmanınada mesaj attım cvp yok:44:

ama ne yardım eden olmuştu ne de bir öneri.. benim durumumda bir çok kişi olduğunu biliyordum.. ama nedense konum arada kaynayıp gitmişti.. neyse ben o gün bahsettiğim siparişleri verip kafama göre bi boya karışımı yapıp saçımı sonunda gerçekten açık küllü kumrala çevirebildim.. yaptığım büyük bi riskti ama oldu.. ne demişler risk almadan başarıya ulaşılmaz:))

9luk oksidan 3kez falan sabun kepek şampuanıyla bu kadar açılıyo ııım özetle aynısını yaşadım açıcı üzerine yani sonuçsa 20gün sonra daynmyp palette açıcı kullandm

Eklentiler

• $Bullsht.jpg
    $Bullsht.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 152
kablomu arıyorum resim çekindim atıcamda bulamıyorum..
koyu bir şekilde çıktı saç rengim kızlar..bence denemeyin

kablomu arıyorum resim çekindim atıcamda bulamıyorum..
koyu bir şekilde çıktı saç rengim kızlar..bence denemeyin

Geçmiş olsun şimdiden;(( sen ne kullandın bilmyrm koleston kullanıcaklar 9luk kullansın mutlaka sarı saç üzerine karışımsız yalın halde kullanınca 8.1ini 9luğa rağmen koyu yinede 8 tonu tutmadığı gibi koyu yosun yeşili yapmıştı Küllü anlayışı bu demek ki ne diyim tamamen alakasız kutuda ki resmiyle ekstra karışım yapınca küllü sevenler olarak koyu tutması kaçınılmaz oluyo malesef başka boyayla deneyin bu durumda üstelemeyin derim...

deneyenlerinki siyah gibi oldu isteyen denesin :)))

Genelleme yanlış olur ne kullandı boya olarak oksidanı neydi oranları uyguladığı saçı hepsi sonucu koyu yapmaya etken??? Ben foto paylaşmıştm isteyen baksın bi yerde hata yapılmıştır çünkü kutudaki rengi veren bi boya saçınıza ne olursa olsun markası renk konusunda güvenmeniz yeter gümüş zaten rengi koyultmaz yansıma olarak doğal küllü de old. gibi ışıkta sarı yansıtan renk gölgede grimsi mavi de saçta ki bakır oranına göre karışıma abartmadan yani dahil old. bakırı alır tamamen Gurgurun saçı bakırmış o oranlar onun saçına uyumlu kendi oranlarınızı bulursunuz zamanla...Ben 1senedir küllüyle uğraşıyorum hiç bu kadar yaklaşmadım her boyamamda teşekkür ediyorum buraya yazdığım ne ki kaldı ki tanımıyorum öncesi sonrası v.s olmadan Gurgurla karışımı mantıklı geldi ve cidden zordur güvenmek haklısın ama güvendim samimi geldi ve pişmanda olmadım aksine ben ve etrafımda tanıdığım tanımadığım herkesi mutlu eden bi tarif bu en iyisi ister inan ister inanma ama bu...Gurguru savunucam sana üzgünüm ikinizi de tanımıyorum ama inanmayın lafı bana dokundu İnanıp uygulayan ve sonuçtan çok memnunum bakır yansımam var yada az kaldı değil 'yok' saçım doğala en yakın küllüye doğru yol aldı oranlarda hata yaparsam da bunu kendime mal edicem ve her boyadığımda da resmimi etrafımdakilerle yetinmeyip burda paylaşıcam ki güme gitmesin Küllü Formülü Çağla'nın külünü bulan yoksa:))) budur!!!

ilk boyamada bu kadar açılması çok çok iyi niye üzülüyosunki,7 8 ton zaten açılmazdıki..baya açmışsın,bende söliyim bu saç siyah diil..kaçlık oksidan kullandın,eminim 2 3 boyamadan sonra daha iyi sonuçlar görüceksin

Size de tesekkurler, icimi ferahlattiniz. 8.1 boya icin tup basina bir sise 9luk oksidan kullandim, yani iki tup boya iki sise 9luk oksidan, mavi icin de aldigim yer 6lik oksidan kullan demisti, yarim tup boya kullandigim icin yarim sise 6lik oksidan kullandim. Sabah annem bu ne boyle, kullu kahve olmus ne bicim dedi ama ben sevindim tabi. Cunku kullu istiyordum zaten. O kullu renkleri sevmez de, soluk oluyor der. Boyam kolestondu, sanirim ondan koyu cikti, 10 civari ton kullanmaliydim. Ben Gurgurun bu formulunu begendim yine de, gercekten trunculugu aldi, sadece ben uygun miktarda mavi kullanamadim bi de dogru boyayi secemedim sanirim.

Nevacolor hic denemedim. Sonraki boyamayi nevacolorla denerim. Tabi mavi yine koyarim ama daha az koymam gerek sanirim. Resimde hala islakti evet, sacimi kurutucuyla kurutmam, kendi kurur da, resim koymak icin de sabirsizlaniyordum bekleyemedim. Bugun rengi gun isiginda daha iyi gorunuyor. Siyah degil gercekten, koyu tabi ama akar diye avutuyorum kendimi.
Umarim sizin saciniz tam istediginiz gibi olur. Ne zaman boyayacaksiniz? Sonucu paylasirsiniz degil mi? Ben herseye ragmen bu formulu tuttum. Sadece neyi ne kadar ekleyecegimizi bulmamiz gerek.
Bir de sorum olacakti, sizce sonraki boyamami koyu tonlarda mi secmeliyim, yani 9-10 falan mi yoksa 5-6 falan mi. Cunku acik tonlar tutmaz belki bu renk uzerine. Gerci akacak mi bilmiyorum, belki acilir rengi. Bu rengi biraz kullanicam bakalim. Kardesimle annem kullu iste dediler, sevindim

X