Saç Rengi ve Saç Boyama Sonunda küllü açık kumral hayalime kavuşabildim.. darısı başınıza:)

canım senin saçın benimkinin çok az koyusu..öncelikle benim saçım 1.5-2 aydır boyanmamıştı.. bu süre sonunda riskli karışımımı hazırladım ve istediğim renge kavuştum.. yani baya boya akmış dipten 3-4 cm kendi saçım gelmişti.. eğer bu duruma geldiyse saçın benim karışımımı uygula ama tekrar hatırlatıyım, önce küçük bi kısma sonra hepsine.. kimsenin saçının istemediği bi renge dönüşmesini istemem.. kolaylıklar dilerim:)

canım senin saçın benimkinin çok az koyusu..öncelikle benim saçım 1.5-2 aydır boyanmamıştı.. bu süre sonunda riskli karışımımı hazırladım ve istediğim renge kavuştum.. yani baya boya akmış dipten 3-4 cm kendi saçım gelmişti.. eğer bu duruma geldiyse saçın benim karışımımı uygula ama tekrar hatırlatıyım, önce küçük bi kısma sonra hepsine.. kimsenin saçının istemediği bi renge dönüşmesini istemem.. kolaylıklar dilerim:)

İlk rengim senin ki gibiydi canım,koyu kahveye boyadım yıkandıkça aktı dediğin gibi 2 aylık süreçte,dipten gelen hallerimle bu haldeyim:)Denemek istiyorum ama dediğin markayı bulabilir miyim merak içindeyim,gidip araştıracağım bugunnn:))

tek kelimeyle harika olmuş benim istediğim renk ama hiçbir zaman elde edemeyeceğim heralde:KK43:((((((((((((((

bana ne önerirsiiiin lütfen fikrini yazarsan sevinirim benim şuanki saçım bu:

Eki Görüntüle 415753

İlk rengim senin ki gibiydi canım,koyu kahveye boyadım yıkandıkça aktı dediğin gibi 2 aylık süreçte,dipten gelen hallerimle bu haldeyim:)Denemek istiyorum ama dediğin markayı bulabilir miyim merak içindeyim,gidip araştıracağım bugunnn:))
ben internetten satın alıyorum.. 3-5 günde geliyo..kolay gelsin:)

teşekkürler canım..beğendiğine sevindim.. elbette yazarım neler kullandığımı. ama dediğim gibi riskli bir karışım bu.. yani olacakları göze almadan sakın denemeyin.. benim için kaybedecek bişi yoktu..hadi en kötü koyu bi renge boyardım ama saç rengi açık olup bunu deneyenlerin saçı mavileşebilir.. neyse ben ikazımı yaptım artık günah benden gitti..:).. karışım şu akos 9.1, akos silver, akos mavi ve koleston 12.1 den eşit oranlarda karıştırdım.. sonra bunların toplamı kadar 9 luk oksidan koydum.. üzerine biraz su, saç kremi ve çam terebenti ekledim.. hafi cıvık bu karışımı saçımda 25 dakka beklettim.. bu arada karışım lila rengiydi.. ve beklerken baya gerildim.. hatta saçımın çok açık ucunda hafif bi mavilik oldu ama o da nazarı olsun dedim.. işte sonuç bu.. saçımı hiç yıpratmadı diyebilirim.. akos hakkında çok olumsuz yorumlar okudum..ama ben çok memnunum.. teşekkürler akos..:)

peki birşey sorabilir miyim canım akos mavi boya koymanın amacı ne? koymasak ne olur

peki birşey sorabilir miyim canım akos mavi boya koymanın amacı ne? koymasak ne olur

daha önce okuduğum forum konularında küllü için bahsedilen boya karışımlarına hep bezelye, fındık tanesi kadar mavi boya konuluyordu.. ben önceki denemelerimde mavi boyasız hüsrana uğradığım için hırs yapıp daha fazla koydum..saçım biraz daha açık sarı olsa muhtemelen bu başlık yerine " avatar 2 de oynayabilecek kadar mavi oldum yardım edin lütfen" diye başlık açardım.. ama şans işte..bu sefer tutturdum..elbette koymayarak deneyebilirsin ama olmazsa peşpeşe saçını boyaman daha kötü olur.. yada 1,5-2 ay beklemen gerekir.. bir de silver şampuanlar var..mavi- lila rengi.. o da saçların kızıllığını alıyormuş ama kimbilir kaç yıkamada olur diye düşündüm..yaptığım boya karışımının rengi aynı bu silver şampuanlar gibi oldu zaten:))

bende sipariş ettim bu renklerden benim saçım sarı zaten ama 1-2 yıkama sonunda bu küllülüğün gitmesinden ve rengin doreleşmesinden çok rahatsızım acaba yıkandıktan sonra sizin saçınızda doreleşme oldumu şuana kadar,boyalarım gelsin ben içine külgrisinden ve maviden birer fındık büyüklüğünde anca eklerim sanırım sonuçta maviyede dönmek istemem tek derdim küllü rengini muhafaza etmesi ve yıkandıkça doreleşmemesi:KK34:

bende sipariş ettim bu renklerden benim saçım sarı zaten ama 1-2 yıkama sonunda bu küllülüğün gitmesinden ve rengin doreleşmesinden çok rahatsızım acaba yıkandıktan sonra sizin saçınızda doreleşme oldumu şuana kadar,boyalarım gelsin ben içine külgrisinden ve maviden birer fındık büyüklüğünde anca eklerim sanırım sonuçta maviyede dönmek istemem tek derdim küllü rengini muhafaza etmesi ve yıkandıkça doreleşmemesi:KK34:

ayın 5 inde boyamışım.. bugün 20 si ..15 gün içinde yaklaşık 5-6 kere yıkadım..tabi ilk günkü gibi küllü değil değil ama yine de çok doreleşmedi.. bi dahaki boyamama daha fazla mavi koymayı düşünüyorum:) sonuçları paylaşırım..

X