Saç Rengi ve Saç Boyama Sonunda küllü açık kumral hayalime kavuşabildim.. darısı başınıza:)

kızlar evet bu formül başarılı gerçekten.. ben de sonunda ulaştım istediğim küllülüğe.. işin sırrı mavi boya ve turuncu azaltıcı katmak karışıma.. turunculuklar sıfırlandı..

kızlar evet bu formül başarılı gerçekten.. ben de sonunda ulaştım istediğim küllülüğe.. işin sırrı mavi boya ve turuncu azaltıcı katmak karışıma.. turunculuklar sıfırl/QUOTE]
Peki nasıl oldu saçınız resim koyabilir misiniz öncesi nasıldı benim saçlarımda bakır karamel şuanda yarın boya alıcam ne renk alıyım ne yapayım hala karar veremedim kumral olsun istiyorum saçlarım turunculuklardan kurtulmak istiyorum

Mesajım bitişik geldi sanırım off yeni üyeyim bi doğru düzgün yazamıyorum yaa kiddy cevap yazar mısın lütfen

Mesajım bitişik geldi sanırım off yeni üyeyim bi doğru düzgün yazamıyorum yaa kiddy cevap yazar mısın lütfen

tatlım foto atmam zor şu ara final dönemim ama turunculuktan kurtulmak istiyorsan mutlaka küllü boya almalısın artı bu boyaya 1 fındık kadar mavi boya 1 fındık kadar da igora turuncu azaltıcı ya da gümüş boya katmalısın.. çok fazla bakırlık varsa 1 fındıktan biraz daha fazla koy bunları..

Merhaba arkadaşlar. Benim de erkek arkadaşım saçlarımın küllü kumral olmasını istiyor. Saçlarımın rengi çok koyu bakır kızıl gibi bi şeydi. Saçlarımı defalarca yüzlerce kez boyadım. Siyahtan açtım. Yine bugün bu defa bu formülü deniycem. Bugün saçlarımın rengini açtım. Şöyle oldu. Islak hali. Gelişmeleri aktaracam

Eklentiler

• 2016-01-16-15-09-53-542.jpg
    2016-01-16-15-09-53-542.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 250
bu renk saçın üstüne uygulasam aynı tonu tutturabilirmiyim bi kaç ton koyu olmasınada razıyım yeter küllü olsun

Eklentiler

• 20160120_175118-1-1[1].jpg
    20160120_175118-1-1[1].jpg
    31 KB · Görüntüleme: 241
şu anki saç rengim resimdekinden 2 veya 3 ton daha açık ve daha fazla turunculuk içeriyor

şu anki saç rengim resimdekinden 2 veya 3 ton daha açık ve daha fazla turunculuk içeriyor
Ben bu formülü denedim ancak saçları çok koyu yapıyor. Belki ben fazla kullandım ama fazla kullanmadan da turunculuk gitmiyordu. Ben 8.1 in içine biraz gümüş griden biraz maviden sıktım kopkoyu oldu. Zaten bazı arkadaşlar saçım mavi siyah gibi oldu yazmışlar buraya. Hemen beyaz sabunla sıcak suyla bi kaç kez iyice yıkadım da aktı ama yine de küllü olmadı. Şimdi kül grisi aldım. 10.1 in içine biraz karıştırıcam küllü olacak mı diye bakacam.

Son düzenleme:
Ben bu formülü denedim ancak saçları çok koyu yapıyor. Belki ben fazla kullandım ama fazla kullanmadan da turunculuk gitmiyordu. Ben 8.1 in içine biraz gümüş griden biraz maviden sıktım kopkoyu oldu. Zaten bazı arkadaşlar saçım mavi siyah gibi oldu yazmışlar buraya. Hemen beyaz sabunla sıcak suyla bi kaç kez iyice yıkadım da aktı ama yine de küllü olmadı. Şimdi kül grisi aldım. 10.1 in içine biraz karıştırıcam küllü olacak mı diye bakacam.

mavi koyulaştırıyor o yüzden maviden az gümüşten birz daha fazla koymayı düşünüyorum aslında 10.1 yerine 9.11 alsaydınız küllüye ulaşmanız daha kolay olurdu

mavi koyulaştırıyor o yüzden maviden az gümüşten birz daha fazla koymayı düşünüyorum aslında 10.1 yerine 9.11 alsaydınız küllüye ulaşmanız daha kolay olurdu
Daha önce 8.1 kullandığım için bu sefer 10.1 aldım daha fazla koyulaşmasın diye ama 8.1 den yine karıştırırım biraz. Zaten 10.1 aldım ama amonyaksız açıcıcı etkisi olmayan boyadan aldım. Maviden az gümüşten çok kullanmıştım zaten. Kül grisinin etkisini merak ediyorum bakalım daha yoğun bi küllülük sağlayacak mı...

Daha önce 8.1 kullandığım için bu sefer 10.1 aldım daha fazla koyulaşmasın diye ama 8.1 den yine karıştırırım biraz. Zaten 10.1 aldım ama amonyaksız açıcıcı etkisi olmayan boyadan aldım. Maviden az gümüşten çok kullanmıştım zaten. Kül grisinin etkisini merak ediyorum bakalım daha yoğun bi küllülük sağlayacakı...[/QUOTE/]

daha koyu olmasını istiyorsanız 8.1 karıştırmak yerine %20 oksidan kullanmanızı tavsiye ederim ama yinede siz bilirsiniz kuaföre değilim sonuçta

30 v oksidan kullanıyorum. Koyu olmasını istemiyorum küllü olsun istiyorum. Siz 9.1 daha küllü yapar dediğiniz için 8.1 karıştırırım biraz dedim

Bu karışımı balyajli saça komple uygulamak nasıl olur kızlar tabi maviden nohut kadar gümüşten çeyrek katsak ?

aynen tatlım dipleri en son boyaman gerek.. yoksa dipler daha açık oluyor hem boyasız olan kısım daha çabuk alıyor boyayı hemde kafanın tepesi daha sıcak olmasından dolayı en son orayı boyuyoruz ilk önce saç boyları yıkamadan 10 dk önce dipler.. mümkünse bi arkadaşından yardım al daha rahat olur..
süre konusuna gelince canım arkadaşlar su saç kremi yağ ekleyerek cila yaptıkları için 15- 20 dk bekletiyorlar onların amacı rengi açmak değil doreliği yook edip küllü tonlara getirmek sen boya yapıp açıcaksın o yüzden boyanın üzerinde yazan süreyi dikkate al..
Selam.sacimla ilgili ozelden mesaj atmak istiyorum ama kapali sanirim.rica etsem benim sacima da bi el atsan

Bu yöntem hiçbir işe yaramıyor saçınızı açıcıyla açtıysanız yeşil mavi yapıyor yok biraz daha koyuysa bu seferde koyu balçık gibi tuhaf bir renk oluyor bu konuyu açan arkadaş gitmiş kuaförde yaptırmış bu rengi gelmiş burda can sıkıntısından böyle bir konu açmış bence sanırım popüler olmak istedi heralde ama vebal aldığını bilmesi lazım

arkadaşlar selamlar küllü yapmak isteyene tavsiyem şöyle ben bir yıl hiç sacımı boyamadım iyice dinlerdim eski alttaki boya akana kadar ayda 1 uçlardan düzeltirdim kestirdim yani 1 yıl geçtikten sonra natureller serilerde koleston 8.1 veya diğer markadalarda olabilir önce alt kısımları diplere sürmeden boyadım 40 dakika bekletip kalan boyayı diplere sürüp 25-30 dakka öyle bekledim 2 ay sonra tekrar 8.1 boyadım hafif kızılımsılıklar oluşuyor ama yıkadıkça aktığı için zamanla düzelir ben 1 - 2 hafta sonra tekrar 8.1 boyucam ne renk çıktı burda sizlerle paylaşırım sakın saçınıza mavi moya bilmem ne kimyasal kullanmayın Allah korusun ben kuaföre bile gitmiyorum artık saçımı yakmışlardı evde kendiniz organik boyalarla sıklıkla olmamak kaydıyla kendiniz boyayın istediğiniz sonucu başarırsanız elde edersiniz en güzel varlığınız saçlarınızdan olmayın :KK54::KK54::KK54:

teşekkürler canım..beğendiğine sevindim.. elbette yazarım neler kullandığımı. ama dediğim gibi riskli bir karışım bu.. yani olacakları göze almadan sakın denemeyin.. benim için kaybedecek bişi yoktu..hadi en kötü koyu bi renge boyardım ama saç rengi açık olup bunu deneyenlerin saçı mavileşebilir.. neyse ben ikazımı yaptım artık günah benden gitti..:).. karışım şu akos 9.1, akos silver, akos mavi ve koleston 12.1 den eşit oranlarda karıştırdım.. sonra bunların toplamı kadar 9 luk oksidan koydum.. üzerine biraz su, saç kremi ve çam terebenti ekledim.. hafi cıvık bu karışımı saçımda 25 dakka beklettim.. bu arada karışım lila rengiydi.. ve beklerken baya gerildim.. hatta saçımın çok açık ucunda hafif bi mavilik oldu ama o da nazarı olsun dedim.. işte sonuç bu.. saçımı hiç yıpratmadı diyebilirim.. akos hakkında çok olumsuz yorumlar okudum..ama ben çok memnunum.. teşekkürler akos..:)
saçı açıpta mı yapıcaz bu rengi.9luk oksidan 1 kutu koysak yeter mi :p

cok koyu olmayan kahverengi bir saça revlon kullu koyu sarı sürümünde hangi rengi elde ederim,(biraz beyazda var)

tekrar selam.. bundan 10 gün kadar önce şöyle bir konu açmıştım..

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...kullu-kumral-hayalim-icin-yapmam-gerekir.html

ama ne yardım eden olmuştu ne de bir öneri.. benim durumumda bir çok kişi olduğunu biliyordum.. ama nedense konum arada kaynayıp gitmişti.. neyse ben o gün bahsettiğim siparişleri verip kafama göre bi boya karışımı yapıp saçımı sonunda gerçekten açık küllü kumrala çevirebildim.. yaptığım büyük bi riskti ama oldu.. ne demişler risk almadan başarıya ulaşılmaz:))

Eki Görüntüle 408419 Eki Görüntüle 408420
Merhaba hala aynı renge boyuyormusunuz resim atsanız keşke görsek
Bende şimdi boyunca saçımı ama kararsız kaldım sadece 9.11 boyama kızıl olmaması için 0.22 olmamı sizce diler köyü kahve

X