Annem bikini giymemi istemiyor, ne yapabilirim?

4 kelimede kaç tane bikini kelimesi geçiyo sayamadım valla :KK53:
ailenin yaptığı geri kafalılık değil gerçekten artık bikiniler bikini değil alt üst 2 avuçtan bile küçük:KK50:
bende 24 yaşındayım annem bikini giy diye tutturur bende mayo seviyorum.çünkü model yok malesef.annen haklı canım boşuna ikna etmek için uğraşma :KK51:

Ne kadar şanslısın senin annen bikini giymene izin veriyor. Keşke benim annem de izin verse

yine mi rainstar ve dış görünüş, dikkat çekme filan
yahu biri sana tipsizsin filan mı dedi, egon çok zedelenmiş galiba güzelim.
ayrıca bikini giymeyiver, bişi olmaz

Ne kadar şanslısın senin annen bikini giymene izin veriyor. Keşke benim annem de izin verse

valla canım şans değil.bu zamanda mayo bile zor giyiliyo.tabi bulunduğun yere göre değişir durum.ama geçen yaz uygun bi mayo bulamadım kendime girmedğim mağza kalmadı hepsi ufacık.nedir bu ya :KK47:
ben açıkçası o küçükücük bikiniyi giyipte milletin bana bakmasndan rahatsız olurum.tatil mi yapıcam yoksa millettenmi kaçıcam :KK55:
dediğim gibi gittiğin yere göre değişir bu durum :KK34:

Böyle ufak tefek seyleri cok kafaya takmamak gerek diye düsünüyorum, bana biraz sacma geldi kusura bakma..
kac yasindasin ? hani neden buna bu kadar önem veriosun?..
Alt üstü yüzücek, güneslenicek cikicaksin, bunda bu kadar abartilicak ne var bilemiyorum.. ha mayo giymissin ha bikini, ha sort.. veya baskalarinin ne giydiginin ne önemi varki?
Bence bunu bu kadar kafa yapmayin, incir cekirdegini doldurmayacak bi sebeb bu..
:KK14:

Şort, askılı, mini giydirdikleri için aileni modern ve geri kafalı görmediğin için çok şanslılar.

Modernlik artık bir karıştırılmasa ne iyi olur.

Mayoyu sadece göbekliler ve ince olmayanlar tercih etmiyor ayrıca.
..

Annenizle ortak noktada buluşacağınız bikini modelleri var. Şık bir pareoda alırsınız.

Belki böyle ikna olur.

sen şimdi çok güzelsin ya hani önceki konularından biliyoruz.
haklı annen, o güzelliğe birde bikini giysen mazallah seni görenler hasetinden çatlar. :KK53:

Bence kendini çirkin hissttiğin için mümkün olduğunca kapalı şeyler giyinmeye çalış ki kusurlarını örtsün.

Çok güzel mayolar çıktı artık eskisi gibi klişe ve zevksiz mayolar yok.Bikini konusunda inat ediyorsan bir şekilde annenle ikinizinde içine sinebileceği bir bikini olmalı.Sonuçta her bikini de avuç kadar değil.Benim de denize girmeyeli,mayo yada bikini giymeyeli 8 sene olacak,şaka gibi :KK43:

Çok güzel mayolar çıktı artık eskisi gibi klişe ve zevksiz mayolar yok.Bikini konusunda inat ediyorsan bir şekilde annenle ikinizinde içine sinebileceği bir bikini olmalı.Sonuçta her bikini de avuç kadar değil.Benim de denize girmeyeli,mayo yada bikini giymeyeli 8 sene olacak,şaka gibi :KK43:

ama kızımız o avuç içi kadar bikinilerden giymek istiyor:KK34:

Ya ben de gencim, yani genç sayılırım, ya da öyle sanıyorum:KK53:

Hayatımda hiç bikini giymedim, mayo tercih ettim. Avuç içi kadar şeylerin içine girmediğim için bir tarafım eksilmedi. Mayo giydiğim için kimse beni yaşlı göbekli teyzelerle bir tutmadı, tutsa ne olur ki?

Yani anlayabiliyorum, heves ediyorsun belki ama bence annen çok haklı. Bizim ülkeniz de öyle rahat bir ülke değil. Hele de gösterişli bir vücuda sahipsen emin ol bakarlar, hiç belli olmaz.

Sen daha çocuk sayılırsın, ben de "çocuğumun vücuduna bakmaktan haz alan erkekler" fikrine deli olurdum sanırım.

Biraz daha büyü, o zaman kendi kararını kendin verirsin, ama şimdi anneni dinle bana kalırsa.

genç kızların yeni trendi tankini canım.. bikini de değil, mayo da değil, ben 2 yıldır tankini giyiyorum ve herkes çok beğeniyor, annenin buna izin vereceğini düşünüyorum bi bak istersen

öncelikle , mayo bikini, şort, tayt giymek modernlik olmuyor önce bunun ayırımını öğrenelim. Ayrıca anne sonuçta elbet düşündüğü bildiği bişey vardır. Bikini giymen ne kadar gerekli ? giysen ne olur giymesen ne olur önce bunu düşünmelisin. Vucudun güzel diyede sergilemek gerekmiyor. Dert etme bence

her konunda aynı şey. çok dikkat çekiyormuşum falan filan. komiksin :) egoistliğin bu kadarı olur..

hakkaten hee konulara baktım da ego tavan yapmış durumda :)) hadi bakalım fotonu koy da rahatla diyesim geliyo,ne kadar çekiciymişsin görelim diye, ama alet olmak istemiyorum bu duruma:KK16:
konu sahibi daha çoook olgunlaşman lazım,ama Allah ın en sevmediği şey kibirdir...bunu unutma.... önemli olan huyun güzel olsun gerisi boş....

annenin açısından bakınca haklı...

o kadar sapık var ki etrafta.. senin göz önünde olmanı istemiyor..

içim daraldı birden.. en geç 4 yıl sonra bizde de aynı sorunlar olacak sanırım...

genç kızların yeni trendi tankini canım.. bikini de değil, mayo da değil, ben 2 yıldır tankini giyiyorum ve herkes çok beğeniyor, annenin buna izin vereceğini düşünüyorum bi bak istersen

bende geçen sene almıştım tankini valla bayıla bayıla giydim. hem rahat hem şık. konu sahibi, tavsiye ederim.

X