Annem bikini giymemi istemiyor, ne yapabilirim?

tankini gerçekten çok güzelmiş.tatile gitseydim bende bir tane alırdım.
neyse gelelim konuya ipli bikinilerde bir şey yok bence bekarım haliyle kızımda yok anne olunca fikrim değişir mi onda kararsızım işte.

Lise 1,hmmm ergen benmerkezciliği seninki.herkes bana bakıyor,çok mu güzelim çok mu çirkinim?
Daha küçüksün anneciğin ne diyorsa onu giyeceksin o halde.
bu arada illa ipli mi olsun,daha geniş kesim ipi mipi kalın olanlar da var onlardan da giyebilirsin.

Canım ipli bikinileri değil de normal bikinilerden anneni ikna edebileceğin modelleri göstersen annene. Yani mesela altı şorta benzeyen üstü de göğüs altından göğüs üstüne kadar kapalı düzgün askılı bir model göstersen belki ikna olur :44: Arkadaşların dediğine katılıyorum, mayo giymek yumurtalıklara zarar verebiliyor ki bu biz hanımlar için çok önemli. Her denize girip çıktığında mayonu değiştirmen lazım(1 günde 4 kere denize girip çıksan bu 4 ayrı mayo demek). Annene bunu söyle kabul ederse alsın sana 4 tane mayo, sen de daha değişik modellere bakarsın (standart mayo gibi değil de farklı alternatif tarzlara). Kabul etmezse de ilerde yumurtalıklarım da sorun olursa napıcaz filan de :KK53:

Annem de bana mayo giysen daha iyi olur diyordu bir ara. Baktı benle baş edemiyor artık bir şey demiyor :KK53:

bazıları denize bile gidemiyor ... etekle gireni bile gördüm valla.
dert olarak görmüyorum bunları ben valla ne derseniz deyin..
bende Lise 3'e gidiyorum.. annemde izin verir babamda üçgen ve ipli mayo giymeme ama ben giymem ..
çünkü insanların bakması beni rahatsız eder .. ve sevmiyorum böyle ne öyle heryerin meydanda ..
anneniz en doğrusunu yapıyor üçgen olmasa bile normal bikini giy altınada şortunu oh ne güzel dikkat çekmeden denizinde yüz hiç sorun olmaz..

annelerin kızlarını kıskanma olayını ilk defa duyuyorum hadi baba erkekdir ve erkeklerin bakmasından rahatsız olur ama anneler bu konularda daha esnekdir normalde neden bu kadar diretiyorki babanda birsey demiyor

Son düzenleme:
ayrıca iki konundada güzelliğinle ilgili konulardan bahsetmişsin .. emin ol burdaki çogu kişinin vucudu senden daha güzel ama kimse senin kadar egoist değil..
önceki konunda çirkin hissediyorum diyorsun burayada gelip dikkat çekici bir fiziğinin oldugunu söyluyorsun ..
anlayamıyorum senin gibi insanları...

İyi de şekerim dikkat çeksen nolucak anlamadım.?
Alt tarafı öküzün trene baktığı gibi bakanlar olur o kadar.
O da Türkiye'de kanıksanmış bir mevzu zaten. :KK14:
Güzel ve dikkat çeken kızların ve böyle kızların annelerinin de bunlara alışmış olması lazım.
Ama asla olmaz derlerse de sıkıntı yok bence.
Mayo gövdeyi daha uzun ve daha güzel gösteriyor. O açıdan düşün. :KK66:

Allahım yaa aslı sen bu yaşta üçgen bikini giymelisin.
Göğüslerin büyük olur üçgen bikini dikkat çeker.Sen daha Lise 1 e gidiyorsun.

Kişi taşıyabileceğini giymeli bence. Taşıyamayacağı giysiyle daha çok dikkat çeker.

Rainstar, artık konularda dikkat çekeceğimi düşünüyorlar, uzun ve inceyim, dudaklarım böyle, burnum şöyle gibi yorumlar görünce nicke bakma zahmetine girmiyorum. Buarada bence annen dikkat çekme diye giydirmiyorum diyor ama bi düşün bakalım, güzelsin ondan giyme dememiş kimse sana, belki etrafındakiler bikininin içinde iyice çirkin duracağını düşünüyor da üzülme diye söyleyemiyor sana. :KK9:

Son düzenleme:
Oyy yavrum, çok bahsedilince üşenmedim diğer konularına da baktım ben senin.

Annen kesinlikle haklı, bikini giydirmemeli sana. Öyle böyle değil, önünü alamazlar sonra senin.

Bu yaşta bu kadar ilgi meraklısı olman hiç iyi bir şey değil. Kusura bakma kırıcı olmak istemem ama bu ilgi takıntını yenmelisin, benden sana bir abla nasihati.:KK19:

Merhaba. Aslında daha yaz başlamadı,konuyu biraz erken zamanda açtım ama yazın nasılsa bu yaşanacak,şimdiden sizden fikir alayım istedim.
Aslında biz modern bir aileyiz,annemle babam beni pek kısıtlamaz, şort,mini etek,dar pantalon,tayt,askılı giyerim. Ama annem bikini giymeme karşı. Lise 1'e gidiyorum,geçen seneye kadar rahat rahat bikini giyiniyordum.Ama geçen yazdan beri annem bana bikini almıyor. Mağazada bakıyoruz bikinilere,annem çok avuç içi kadarlar,zaten bikininin iç çamaşırından bir farkı yok,sadece bikini iç çamaşırının renklisi filan diyor. Aslında annem geri kafalı değildir,dedim ya yukarıda saydıklarımı giymeme izin verir,tabi belli bir ölçüde. Annem diyor ki bikini giyme,bikiniler çok avuç içi kadar,onun yerine mayo giyin,istediğin mayoyu alırım sana filan diyor.Geçen yazı mayoyla ve 2 sene önceden aldığım Adidas bikiniyle geçirdim. Annem o bikiniye birşey demiyor,çünkü o bikini o üçgen ve ipli bikinilerden değil.Üstü askılı ve yarım atlet şeklinde,altına da kısa deniz şortu giyiyordum. Annem o bikiniye birşey demiyor,annemin kızdığı bikiniler üstü üçgen ve ipli olan bikiniler. Ama ben o bikinileri giymeyi çok istiyorum. Bu gencecik yaşımda mayo giymek istemiyorum.Tabi kastettiğim kapalı mayolar değil, normal sırtı açık,askılı mayolar var ya onlardan giyiyorum zaten annem de bikini yerine bunları giymemi istiyor. Ama mayoları genelde göbeklerini saklamak isteyen bayanlar giymez mi? Şimdi genç kızlar hep bikini giyerken, ben mayo mu giyineceğim? Zaten fiziğim bikini giymeye müsait, inceyim ve göbeğim yok.(Bu laftan kendimi övdüğümü çıkarmayın lütfen) Bu sene tatile gidemeyeceğiz zaten, ama bizim sitenin yüzme havuzu var ve oradaki herkes ama herkes bikinili.Şu ana kadar hiç kimsenin bikinisinin altına şort bile giydiğini görmedim. Yaşlı ve şişman bayanlar bile bikinili. Anneme bunu söylüyorum annem diyor ki sen bikini giyersen çok dikkat çekersin, bu kadar dikkat çekmene gerek yok, ben kızımı kıskanırım, erkekler bakmasın isterim, zaten sen mayo bile giysen dikkat çekiyorsun, bir de bikini giyersen.. diyor. Ben de deli oluyorum. Babam anneme kıyasla bu konularda daha yumuşaktır, yani annem bikini giymeme izin verse babam da verir ama babam da 'Annen ne derse o' diyor. Geçen yaz hep beraber babamın arkadaşına gitmiştik.Babamın arkadaşı evli,karısı var. Bir ara bu bikini konusu açıldı, babam ben kızıma giydiririm filan dedi ama annem hemen karşı çıktı mayo giysin dedi babamın arkadaşı ve karısı da annemi onayladı,zaten çok dikkat çekiyorsun,bikini giyme filan dediler.Yani aslında babam izin verecekti,hemen karşı çıktılar. İstemiyorum mayo giymek, ben bikini giymek istiyorum onları nasıl ikna edebilirim? Hem bana bakmazlar ki,sitede kaç kişi var bikinili,bana mı sıra gelecek? Bence bana bakmazlar ama baksalar bile nolucak ki,yanımda annemle babam var,ne olabilir ki? LÜTFEN YARDIM EDİN ANNEMİ NASIL İKNA EDEBİLİRİM,NASIL BİKİNİ GİYİNEBİLİRM?

:))) enteresan bi dert tabiki ama sonuçta yaşın daha minik
canım nasıl çıkarsın bu işten bilmiyorum ama arkadaşların dedigi gibi yumurtalıklara zarar veriyor falandan girebilirsin.yada öyle bir mayo alki kendine hani şu üstten çektikçe aşagı tarafı daha çok açsın :KK66: onada hayır derse al karşına evlendigim zaman belki eşim izin vermiycek anne bari bırak şimdi ne istersem ölçülü şekilde onları giyiyim de. oda olmazsa en son yapacagın şey kendine şık bi mayokini al :))

rainstar ; kız bu konuda mı sana aittı :KK1:

ben de az önce diger konunu (Tüm hocalar beni farkediyor,sinir oluyorum) okuyordum .

bu konunun sana aıt oldugunu bılseydım ,bıkını konusun da yazdıgım yorum

daha ayrıntılı olurdu.senın ıcın özel yapardım bunu :KK6:

,valla bılmıyordum sana aıt oldugunu sımdı farkettım :KK1:

ne olacak senın bu dıs gorunus derdın !

ama yasından dolayı boylesın .bıraz büyü bu takıntıların sana da cok komik gelecek.

formumuzun minik aynı zaman da fenomen üyesi :KK55:

canım benım yaa cok tatlısın valla:KK9:

Son düzenleme:
Merhaba. Aslında daha yaz başlamadı,konuyu biraz erken zamanda açtım ama yazın nasılsa bu yaşanacak,şimdiden sizden fikir alayım istedim.
Aslında biz modern bir aileyiz,annemle babam beni pek kısıtlamaz, şort,mini etek,dar pantalon,tayt,askılı giyerim. Ama annem bikini giymeme karşı. Lise 1'e gidiyorum,geçen seneye kadar rahat rahat bikini giyiniyordum.Ama geçen yazdan beri annem bana bikini almıyor. Mağazada bakıyoruz bikinilere,annem çok avuç içi kadarlar,zaten bikininin iç çamaşırından bir farkı yok,sadece bikini iç çamaşırının renklisi filan diyor. Aslında annem geri kafalı değildir,dedim ya yukarıda saydıklarımı giymeme izin verir,tabi belli bir ölçüde. Annem diyor ki bikini giyme,bikiniler çok avuç içi kadar,onun yerine mayo giyin,istediğin mayoyu alırım sana filan diyor.Geçen yazı mayoyla ve 2 sene önceden aldığım Adidas bikiniyle geçirdim. Annem o bikiniye birşey demiyor,çünkü o bikini o üçgen ve ipli bikinilerden değil.Üstü askılı ve yarım atlet şeklinde,altına da kısa deniz şortu giyiyordum. Annem o bikiniye birşey demiyor,annemin kızdığı bikiniler üstü üçgen ve ipli olan bikiniler. Ama ben o bikinileri giymeyi çok istiyorum. Bu gencecik yaşımda mayo giymek istemiyorum.Tabi kastettiğim kapalı mayolar değil, normal sırtı açık,askılı mayolar var ya onlardan giyiyorum zaten annem de bikini yerine bunları giymemi istiyor. Ama mayoları genelde göbeklerini saklamak isteyen bayanlar giymez mi? Şimdi genç kızlar hep bikini giyerken, ben mayo mu giyineceğim? Zaten fiziğim bikini giymeye müsait, inceyim ve göbeğim yok.(Bu laftan kendimi övdüğümü çıkarmayın lütfen) Bu sene tatile gidemeyeceğiz zaten, ama bizim sitenin yüzme havuzu var ve oradaki herkes ama herkes bikinili.Şu ana kadar hiç kimsenin bikinisinin altına şort bile giydiğini görmedim. Yaşlı ve şişman bayanlar bile bikinili. Anneme bunu söylüyorum annem diyor ki sen bikini giyersen çok dikkat çekersin, bu kadar dikkat çekmene gerek yok, ben kızımı kıskanırım, erkekler bakmasın isterim, zaten sen mayo bile giysen dikkat çekiyorsun, bir de bikini giyersen.. diyor. Ben de deli oluyorum. Babam anneme kıyasla bu konularda daha yumuşaktır, yani annem bikini giymeme izin verse babam da verir ama babam da 'Annen ne derse o' diyor. Geçen yaz hep beraber babamın arkadaşına gitmiştik.Babamın arkadaşı evli,karısı var. Bir ara bu bikini konusu açıldı, babam ben kızıma giydiririm filan dedi ama annem hemen karşı çıktı mayo giysin dedi babamın arkadaşı ve karısı da annemi onayladı,zaten çok dikkat çekiyorsun,bikini giyme filan dediler.Yani aslında babam izin verecekti,hemen karşı çıktılar. İstemiyorum mayo giymek, ben bikini giymek istiyorum onları nasıl ikna edebilirim? Hem bana bakmazlar ki,sitede kaç kişi var bikinili,bana mı sıra gelecek? Bence bana bakmazlar ama baksalar bile nolucak ki,yanımda annemle babam var,ne olabilir ki? LÜTFEN YARDIM EDİN ANNEMİ NASIL İKNA EDEBİLİRİM,NASIL BİKİNİ GİYİNEBİLİRM?

forumdaki diğer arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın elbette herkes istediğini giyer takar ama bunları yaparken kendini modern ve diğerlerini geri kafalı diye yargılarsa benim sinirlerim zıplar.. konu sahibi ÇOCUK sana gelince bence sen hiç bişey giyme belki o zaman POST-MODERN bir aile olursunuz statü atlarsınız..

ünlü bir markanın ismini de sırf hava için veriyorsun..kendini tatmin için bu siteyi seçmen çok yanlış olmuş..bilmiyorum burda senin için yazılan ince mesajları alabiliyor musun? (ki sanmıyorum hala konu açmaya devam ediyorsun)...komik ve sinir bozucu oluyorsun....

canım daha 15 yaşındasın kıyamıyorum düşündüklerimi yazmaya ama artık çok abarttığını düşünüyorum.

beğenilme duygusu sende bir takıntı haline gelmiş,bunu bir şekilde aşman lazım,

şimdi bizden beklediğin cevap '''çok güzel kızlarda üçgen bikiniler dikkat çekiyor onun için annen izin vermiyor'' gibi birşey,

benim vereceğim cevapsa'''annen haklı iç çamaşırları bile o el kadar bikinilerden daha edepli'''

sen en iyisi buraya bir boy fotoğrafı koy,bizde sana övgüler yağdıralım,

senin kendine güveninin gelmesinin tek yolu bu sanırım.

Konu rainstar olunca ''dikkat'' çekmemesi olanaksız :)) Annen kanımca fazla kilolarının o avuç içi kadar dediğin bikiniden dışarı taşacak diye korkuyordur kuzum benim..:KK37::KK37::KK37:

X