Lekeler, Çiller TCA peeling uyguladım.Gün gün resimlerini çektim.Buyrun İçeri!

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
bana da aldığın yerin linkini atar mısın canım?aldığın yerden almak istiyorum

Arkadaşlar merhaba!TCA uygulamasıyla ilgi bir çok soru soruluyor.Uygulamadan sonra işe gidebilir miyim? Dışarı çıkabilirmiyim? gibi.Cevabı resimleri görünce kendiniz verin :KK1: Öncelikle göz zevkinizi bozduğum için şimdiden özür dilerim :KK1: Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.Çok kötü bir görüntü olduğu için resimlere saç,gözlük koydum.Uygulama öncesi resmim yok malesef.

Ben %20 lik kullanıyorum.Bu uygulamaya lekeler ve siviceler için başladım.Bu 5. uygulamam ve sonuçtan çok memnunum.İzler lekeler tamamen bitti.Uygulamayı yapalı 1 ay oldu regl dönemimde bile hiç sivilcem çıkmadı.Sanırım benim sivilcelerim gözenekler tıkalı olduğu için çıkıyormuş.İnşallah böyle devam eder. Sivilceler için doktorada gittim verdiği ilaçlar klasik.Hapları kullanırken gidiyordu.Bitince anında çıkıyorlardı.

Uygulamayı bu sefer derin yaptım sanırım.Beyazlaşıncaya kadar bekledim.Siz bu konuda biraz tedbirli olun.Çünkü çok fazla yanma oluyor.Gözlerimden hatta burnumdan yaşlar aktı.O yüzden yine üstüne basarak söylüyorum dikkatli olun.İlk 5 gün yüzüme hiç su değdirmedim. Sürekli olarak bepanthene plus sürdüm.Sürekli hareket ettiği için Soyulma önce ağız kısmından başlıyor.Kenarlardan çatlamaya başlıyor.Ama ben hiç kendim soymadım.O yüzden iz leke kalmadı çok şükür.Tca uygulamasından sonra pişman olan, leke ve izlerden şikayetçi olan çok kişi olmuş.Kendin asılıp soymadığın sürece iz kalmıyor. 5. günden sonra hafif hafif soydum ama zorlamadım.Soyulma bitince bepanthene kreme döndüm.Gündüzleri bepanthene, akşamları sadece alın ve burun bölgemde La Roche Posay Effaclar Duo kullanıyorum.Çünkü benim o bölgelerde yağlanma oluyor.Onun dışında hiç bakım yapmıyorum.Çünkü cilt hassaslaştığı için tepki gösterebilir diye düşünüyorum. .

Ayrıca bundan önceki uygulamada yüzümün kenarlarına,saç kenarlarının olduğu yere uzak sürmüşüm.Oyüzden kenarda çizgi şeklinde bi iz görünüyordu.Son uygulamada saç diplerine doğru sürdüm o izde geçti şükür.Bu notuda eklemek istedim.
Yani bu Tca hassas ve sabır gerektiren bir işlem.Lekelerden kurtulayım derken daha beter olmasın yüzünüz.

RESİMLERDEN ALINTI YAPMAYALIM LÜTFEN!

1-Eki Görüntüle 408474 2-Eki Görüntüle 408475 3-Eki Görüntüle 408476
4-Eki Görüntüle 408478 5-Eki Görüntüle 408479 6-Eki Görüntüle 408480
7-Eki Görüntüle 408481 8-Eki Görüntüle 408482 9-Eki Görüntüle 408483

Son iki resim tamamen soyulmuş hali.7. resim karanlık çıkmış biraz.Normalde beyaz tenliyim.9.resim ışıklı ortamda çekildi.

Arkadaşım süper olmuş gerçekten tebrik ediyorum seni...
Bende bu kış ekim aylarında falan yapıcam benim 10 yıllık güneş lekelerim ve çillerim var belki daha uzun seanslar gerektirebilir ama sabırla denicem yada böyle lekeli lekeli gezicem ama kararlıyım yapmaya %20 yada 25 liğinden kullanmayı düşünüyorum bende 30 ve üstü yüz için önerilmiyo zaten bayadır araştırıyorum umarım işe yarar çoğu kişide yaramış ama bende yapar yapmaz sonuçları yazarım.

rıca etsem aldıgın urunun resmını koyablırmısn cnku hangısıne guvenılır bılemedım kullanan bırınden tavsıye yada gorerek almak daha ıyı olur sanırım

rıca etsem aldıgın urunun resmını koyablırmısn cnku hangısıne guvenılır bılemedım kullanan bırınden tavsıye yada gorerek almak daha ıyı olur sanırım

google gitti gidiyor yaz gir siteye tca peling yazınca bulursun ama bence bi uzman kontrolünde yapmanı tavsiye ederim 6-8 seans arasında sonuç alırsın ama kendin deneme kötü sonuçlar yapabilirsin bi doktora git sonra al her yüzde aynı etkiyi vermeyebilir

canım dediğin gibi gg den baktım tca peeling ürünlere. bir 8 ml lik bir dee 30 ml lik vardı. sen hangisini kullandın

ewet lütfen resmi daha iyişi olur yada en azından şişenin üzerinde yazanları yazarsanız site falan vermeden bulmamız kolaylaşır lütfen:KK43::26:

arkdaşlar varmı tca yı alıp deneyen. ben alacağım ama hanqi satıcıdan alacağıma karar veremedim.bi tanesi 8ml lk diğeri 30 ml lik satıyor.Hangisi güvenilir ki ?

Bu TCA peeling denilen ilacı evde uygulamamıza hekimler ne diyor?
Kliniklerde yapılan peeling ile bunun arasında bir benzerlik veya fark var mı?
Kısacası anlamak istediğim şey, bu işi evde kendi kendine yapmak ne kadar doğru?
Ya da, peeling için kliniğe bir sürü para vermeğe gerek yok, evde kendin yapabilirsin diyebilir miyiz rahatça?

Benimde sivilce lekelerim var , ve cillerim , cillere de iyi gelirmi acaba ?
hergünmü sürülecek bu ?
Aksam sürülse daha iyi olmazmi ?

Linki gönderirseniz sevinirim

-cnm benim sivilce izlerim leke şeklindeydi.dayanamayıp sivilceleri sıktığım için oldu hep.o yüzden yara olup sonra kahverengi izleri kalıyordu.yani yüzeysel lekeler vardı.
-tca yı sürerken saç kenarlarına doğru yaklaştırdım. çok içeride olursa orada çizgi şeklinde iz kalabilir.o çizgi izi kalmasın diye saçıma yakın sürdüm yani.
-5 seans uyguladım.
-yan etkisi şöyle; yüzde yanma hissi,3. Günden sonra kabuk bağladığı için yüzde gerilme.ilk uygulamalarınızda 30 saniyeden fazla bekletmeyin.ayrıca sakın elle soyulmayın.aksi taktirde cildinizi daha da mahfedebilir, yeni lekelere yol açmış olursunuz.
-bepanthene uygulamanın hemen ardından sürülür.bu kremleme günde 2-3 kez yapılabilir.
-arama sayfalarından tca peeling yazınca satan bazı siteler çıkıyor.

-arama sayfalarından tca peeling yazınca satan bazı siteler çıkıyor :KK34:

1 hafta sadece tek 1 seansın soyulma aşaması. Yani 1 ay aralıklarla 5 seans uyguladım. Bu işlem her uygulandığında, üstteki deri soyuldukça lekeler hafifliyor.1 haftada olacak iş değil yani. Saç, gözlük,dudak dışında fotoşop yok :)

bir kez sürüyorsun,sonra 1 haftada resimdekiler oluyor.cildin üst tabakası kabuklanıp soyuluyor. Ama tek bir seans da değil tabi. Cildin durumuna göre uzayabilir bu seanslar.

malesef ben öyle bir etkisini görmedim.uygulamanın ilk zamanları yok olmuş gibi duruyor, zamanla geri geliyor siyah noktalar.

çok teşekkür ederim canım:)
valla ben şimdi yap diyerek sorumluluk almak istemem açıkçası ama dediğin gibi güneşten korunabilirsen olur.çünkü daha yakıcı sıcaklara gelmedik.ama yazın tam ortasında yapmanı önermem.çünkü evde bile olsak terliyoruz, sürekli yüzü kremliyoruz, yıkamak yasak zaten, fenalık geçirme sebebi olabilir yani :) diğer soruların cevabını yukarıda yazdım.

sanırım şuanda 55-70 tl civarında. Set değil canım sadece tca peeling alıyorsun.

canım keşke tüm yüzüne uygulasaydın.yoksa cilt tonunda farklılıklar olabilir. Tca nın yanında kullanma klavuzu göndermediler mi? Ilk uygulama 30 saniyeyi geçmemeli. Bu şekilde cildin tepkisini görüp, cildi alıştırıp ona göre zamanı artırmanız gerek.kahverengi olması normal oralar daha kalın soyulacak, morluk kısmını tam anlamadım nasıl bi morluk, eklediğim resimlerden daha fazlası var mı yani? O kısımların kendiliğinden soyulmasını bekle. Umarım hemen iyi olur.

özel msj atma yetkim yok nerden aldığını bana link atarsan çok sevinirim :KK9:

valla çok harika bir şey bu kesin çözüm yani ama cesaret edemedim ben bu nedenle seni cesaretinden dolayı kutlarım.tam olarak nasıl uyguladın canım yüzüne sürdüğün miktar nedir ve sürdükten sonra normal suyla falan mı yıkadın?

arkadaşlar merhaba!tca uygulamasıyla ilgi bir çok soru soruluyor.uygulamadan sonra işe gidebilir miyim? Dışarı çıkabilirmiyim? Gibi.cevabı resimleri görünce kendiniz verin :KK1: öncelikle göz zevkinizi bozduğum için şimdiden özür dilerim :KK1: Resimlerin üstüne tıklayarak büyütebilirsiniz.çok kötü bir görüntü olduğu için resimlere saç,gözlük koydum.uygulama öncesi resmim yok malesef.

Ben %20 lik kullanıyorum.bu uygulamaya lekeler ve siviceler için başladım.bu 5. Uygulamam ve sonuçtan çok memnunum.izler lekeler tamamen bitti.uygulamayı yapalı 1 ay oldu regl dönemimde bile hiç sivilcem çıkmadı.sanırım benim sivilcelerim gözenekler tıkalı olduğu için çıkıyormuş.inşallah böyle devam eder. Sivilceler için doktorada gittim verdiği ilaçlar klasik.hapları kullanırken gidiyordu.bitince anında çıkıyorlardı.

Uygulamayı bu sefer derin yaptım sanırım.beyazlaşıncaya kadar bekledim.siz bu konuda biraz tedbirli olun.çünkü çok fazla yanma oluyor.gözlerimden hatta burnumdan yaşlar aktı.o yüzden yine üstüne basarak söylüyorum dikkatli olun.ilk 5 gün yüzüme hiç su değdirmedim. Sürekli olarak bepanthene plus sürdüm.sürekli hareket ettiği için soyulma önce ağız kısmından başlıyor.kenarlardan çatlamaya başlıyor.ama ben hiç kendim soymadım.o yüzden iz leke kalmadı çok şükür.tca uygulamasından sonra pişman olan, leke ve izlerden şikayetçi olan çok kişi olmuş.kendin asılıp soymadığın sürece iz kalmıyor. 5. Günden sonra hafif hafif soydum ama zorlamadım.soyulma bitince bepanthene kreme döndüm.gündüzleri bepanthene, akşamları sadece alın ve burun bölgemde la roche posay effaclar duo kullanıyorum.çünkü benim o bölgelerde yağlanma oluyor.onun dışında hiç bakım yapmıyorum.çünkü cilt hassaslaştığı için tepki gösterebilir diye düşünüyorum. .

Ayrıca bundan önceki uygulamada yüzümün kenarlarına,saç kenarlarının olduğu yere uzak sürmüşüm.oyüzden kenarda çizgi şeklinde bi iz görünüyordu.son uygulamada saç diplerine doğru sürdüm o izde geçti şükür.bu notuda eklemek istedim.
Yani bu tca hassas ve sabır gerektiren bir işlem.lekelerden kurtulayım derken daha beter olmasın yüzünüz.

resimlerden alıntı yapmayalım lütfen!

1-Eki Görüntüle 408474 2-Eki Görüntüle 408475 3-Eki Görüntüle 408476
4-Eki Görüntüle 408478 5-Eki Görüntüle 408479 6-Eki Görüntüle 408480
7-Eki Görüntüle 408481 8-Eki Görüntüle 408482 9-Eki Görüntüle 408483

son iki resim tamamen soyulmuş hali.7. Resim karanlık çıkmış biraz.normalde beyaz tenliyim.9.resim ışıklı ortamda çekildi.

kaş kontüründede etkili olurmu acaba

Siz kendiniz mi uyguladınız yoksa doktorlar falan mı uyguladı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar konu eski oldugu icin hic bakmamistim.oyuzden mesajlari simdi gordum ve sizleri cevapsiz birakmamak icin yanitlamak istedim.

kaş kontüründede etkili olurmu acaba
Kas konturunde kesinlikle tavsiye etmiyorum.Cunku onun icin 30 luk tca gerekir ve 30luk tca yuzde kullanilmaz. Ayrica bolgesel uygulandigi zaman cilt tonunda uyusmazlik meydana gelir.

Siz kendiniz mi uyguladınız yoksa doktorlar falan mı uyguladı
Ben kendim evde uyguladim.Tabi ki doktora uygulatmanizi tavsiye ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

valla çok harika bir şey bu kesin çözüm yani ama cesaret edemedim ben bu nedenle seni cesaretinden dolayı kutlarım.tam olarak nasıl uyguladın canım yüzüne sürdüğün miktar nedir ve sürdükten sonra normal suyla falan mı yıkadın?
Benim buna cesaret etmemde kolay olmadi acikcasi ama ben cok arastirma yaptim. Gittim bi eczaciya sordum. ''Ben yilda bir defa kendime yapiyorum.dogru uyguladigin surece sende rahatlikla yapabilirsin'' diyerek beni yureklendirdi. Ben en son bu postu paylastigimda uygulama yapmistim ve 20lik tca kullanmistim. Bu gune kadar cok sukur ihtiyac duymadim. Fakat cildin tazelenmesi acisindan kisin tekrar yapmayi dusunuyorum. Fakat bu sefer tca degil "aha peeling" yada "glikolik asid'' ile yapmayi dusunuyorum. Bunlar tca ya gore daha hafif etkisi olan peeling turu. Tca daki gibi derin soyulma olmuyor. Sizde bu peelingi yapabilirsiz. Bunlar hafif soyucu etkisi oldugu icin disari cikamama gibi bir problem olmuyor.

konu sahibi arkadaşım ,ben tca ile bacaklarımdaki batık lekelerini geçirmek istiyorum.böyle bir konu açtım ama yardım alamadım ne yazık ki...intenetten d..a koezmetik den sipariş verdim %25 tca.Bacak derisi yüze göre daha kalın olduğu için bu yüzdeliği kullanmayı düşündüm.alt bacağımın heryeri kahverengi leke şeklinde.bu yüzdelik fazla gelir mi sence beyaz tenliyim.bir de sence uygulamayı sadece lekeler üzerine mi yoksa tüm bacağıma mı uygulayayım fikirlerin benim için çok önemli .cevabına gerçekten ihtiyacım var.

X