Bebeğim çok huysuz:(

berraksuuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2011
1.840
23
Merhaba arkadaşlar 4,5 aylık kızım var...33 haftalık prematüre doğdu...şuan 5250 gr...son 10 gündür hiç emmek istemiyor,mama da almıyor çok huysuz:KK5:
çok şükür bir sağlık sorunu yok...ne yapmalıyım çok üzülüyorum:26::26::26:

gaz sancısı oluyor evet dr sordum yağlar önerdi ancak ben bu yağların hiçbir faydasını görmedim...
memeyi vermeye çalıştığımda ağlama krizlerine giiriyor...deneyimli arkadaşlar biirşeyler önerebilirler inşallah..

canım selam..şimdi aklıma geldi.tuna da öyleydi bi kaç gün öncesine kadar..dr büyüme atağı dedi..ne emmek istiyordu ne de uyumak..sürekli kucağımda mızmız bir haldeydi.sonra geçti..belki nehir de öyledir..bizim topikte cevap yazdım ama aklıma gelmemişti büyüme atağı olabileceği

cnm sağolasın inşallah öyledir...toparlansın bir an önce bebeğim harap oldu..
tuna nasıl boyu kilosu sağlığı inş.iyidir...nehir 25 günde sadece 300 gr almışş:KK43:

cnm sağolasın inşallah öyledir...toparlansın bir an önce bebeğim harap oldu..
tuna nasıl boyu kilosu sağlığı inş.iyidir...nehir 25 günde sadece 300 gr almışş:KK43:

inşallah canım toparlanır bir an önce.üzülme sen.tuna iyi çok şükür.bu ay o da pek fazla almamış.ama artık çok hareketlendi ya normal dedi dr..şimdi karşımda uyuyor..bende dk başı ateş ölçüyorum:)
anlayacağın bu gece uyku yok bana

inşallah canım toparlanır bir an önce.üzülme sen.tuna iyi çok şükür.bu ay o da pek fazla almamış.ama artık çok hareketlendi ya normal dedi dr..şimdi karşımda uyuyor..bende dk başı ateş ölçüyorum:)
anlayacağın bu gece uyku yok bana

maşallah tunamıza gerçekten içimi rahatlattın...acaba diyorum biz bu bebeklere önem verdikçe mi böyle mızmız oluyorlar...
ben karar verdim nehiri biraz kendi haline bırakacağım....
ek gıdaya ne zaman başlamayı düşünüyorsun cnm...
yavaştan yavaştan başlasak mı diyorum.

maşallah tunamıza gerçekten içimi rahatlattın...acaba diyorum biz bu bebeklere önem verdikçe mi böyle mızmız oluyorlar...
ben karar verdim nehiri biraz kendi haline bırakacağım....
ek gıdaya ne zaman başlamayı düşünüyorsun cnm...
yavaştan yavaştan başlasak mı diyorum.

evet canım ilgilendikçe iyice şımarıyorlar sanki:)
ek gıda için valla dr bişey demedi.ama ben yoğurt yalattım geçen gün pek sevdi:KK1::KK1:
peynir tattırdım,su veriyorum hergün bi kaç çay kaşığı..bu günde muz ve şeftali tattırdım..erken belki ama ne biliyim alışsın tatlara diye düşünüyorum..zaten verdiğim yarım çay kaşıgı maksat tadını öğrensin:KK34::KK34:

canım ben gideyim artık..tuna uyandı..kendine ve prensese dikkat et..inşallah bir an önce düzelir huysuzluğu öpüyoruz oğluşumla:KK16: sizi

X