Makyaj Ürünleri Pure beauty ürünleri kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
pure beauty geoaqua göz kremini aldım. bugün 2. sürüşüm ve göz altı morlukları resmen azaldı, torbalar yok oldu. aynaya bakıp bakıp duruyorum. çok mutluyum. kullandığım hiçbir üründen bu kadar memnun kalmamıştım ve hepsi de pahalı ürünlerdi. duymayan kalmasın:))

oo ne mükemmel kremmiş o şuan bulunduğum şehirde alabileceğim yer yok ama istanbula gidince mutlaka alıcam bende clinique o göz altı morlukları için kremini aldım hiç bir işe yaramadı söylediğimde 3 tüp bitirmeniz gerekiyor ayrıca genetik olabilir genetiğinizi değiştiremez ki bir krem dedi size olumlu sonuçlar vermesi ne kadar güzel ne kadara aldığınıda söyleyebilir misin?

Bende 2 gün önce pure beauty toniğini , temizleme köpüğünü ve nemlendirici kremini aldım 2 gündür kullanıyorum çok memnunum bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim cildim yumuşacık. satış görevlisi lekelere de iyi geldiğini söyledi bakalım biraz daha kullanınca sonuç ne olacak denemediğimiz şey kalmadı birde bunu deneyelim :)
Bende bi ay once aldim bu seti yuzum pürüzsüz du sadece temizlemek maksadiyla almistim yuzumun su an her cm snde akneler ve sivilceler olustu napacagimi bilmiyorum:KK43:((( Evet ilk basta cok guzel yapiyordu ama su an boyle oldu

ben cc kremini aldım bu markanın ivory rengini ilk kullandığımda hoşuma gitti canlı,eşitlenmiş cilt tonu e daha ne olsun dedim ama 2.gün kullandığımda cildimi çok yağlandırdı fazla memnun kalamadım cildim hassas ve yağlıya dönük o yüzden bu krem kuru ciltlere daha iyi uyum sağlar diye düşünüyorum

cc kremini kullanıyorum memnunum yalnız yağlandırma yapıyor,pudraa kullanmak lazım.

X