Makyaj Ürünleri Pure beauty ürünleri kullananlar?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pinktomato

sebnemindunyasi.blogspot.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2010
1.586
15
arkadaşlar watsons'ta satılan pure beauty serilerinden kullananlar var mı?yorumlarınız neler?bugün pure beauty jasmine water bb cream aldım deneyerek,beklemediğim kadar güzel bir ürün diyebilirim şimdilik.yalnız aklımda nar özlü göz çevresi kremi,siyah inci serisi ve aydınlatıcı göz çevresi kremini merak ettim,en çok da nar özlü krem kaldı aklımda..
ürünleri kullananlar serilerinden neleri tavsiye ederler?çünkü çoğunun testerı da yoktu, herkesin cildi farklı tabii ama kullananların olumlu yorumlarından sonra almak daha mantıklı geliyor bana..

bugün pure beauty nin siyah inci göz kremini,bb kremini ve breghtening toniğini aldım kullandıkca yorum yaparım tatlım

ben de pure beauty'nin jasmine water BB cream ve siyah inci göz çevresi kremini kullanıyorum , ikisi de fiyatlarına göre çok başarılı ürünler.. :KK31:

ben de pure beauty'nin jasmine water BB cream ve siyah inci göz çevresi kremini kullanıyorum , ikisi de fiyatlarına göre çok başarılı ürünler.. :KK31:
ne zamandır kullanıyorsun tatlım ben daha yenı aldıgım ıcın anlamadım bırsey henuz

ne zamandır kullanıyorsun tatlım ben daha yenı aldıgım ıcın anlamadım bırsey henuz

benim de çok zaman olmadı ürünleri alalı ama özellikle bb kreminden memnun kaldım , internetten üzerinde bariz ingilizce hataları olan sahte -uygun ve ünlü- bb krem alıp cildimi bozacağıma, deneyerek orjinalini almak daha mantıklı geldi , iyi ki de almışım ..

göz çevresi kremi de nemlendirdi , ama ince çizgileri veya kaz ayaklarını giderdi mi hayır..en azından gözle görülür bir değişme yok.. ama şu da var ben yves saint laurent de denedim onda da bir değişiklik olmadı, kalıcı değişiklik beklenmesi mümkün değil zaten.. insanın doğası deyip kabullenmek lazım.. ben zaten daha çok bakım amaçlı aldım siyah inci göz kremini , fiyatına göre nemlendirmesi de gayet güzel..

benim de çok zaman olmadı ürünleri alalı ama özellikle bb kreminden memnun kaldım , internetten üzerinde bariz ingilizce hataları olan sahte -uygun ve ünlü- bb krem alıp cildimi bozacağıma, deneyerek orjinalini almak daha mantıklı geldi , iyi ki de almışım ..

göz çevresi kremi de nemlendirdi , ama ince çizgileri veya kaz ayaklarını giderdi mi hayır..en azından gözle görülür bir değişme yok.. ama şu da var ben yves saint laurent de denedim onda da bir değişiklik olmadı, kalıcı değişiklik beklenmesi mümkün değil zaten.. insanın doğası deyip kabullenmek lazım.. ben zaten daha çok bakım amaçlı aldım siyah inci göz kremini , fiyatına göre nemlendirmesi de gayet güzel..
bb kremı bugun kullandım ve cok memnun kaldım bende.super brıghtenıng tonıkte hosuma gıttı ılk gozlemım olarak ama goz cevresı ıcın henuz bırsey anlayamadım.benım goz cevrem cok kurudur sankı yeterlı gelmedı ama kullandıkca daha ıyı anlarım.yormların ıcın tesekkur ederım tatlım

Bende super brightening serisinin toniğini aldım çok fazla kullanamadım,cildim karma sivilce yaptı bende.

dün watsonsa gittim bb kremi denemek için orda denedim bana pek farklı gelmedi benim zaten cildim pek sorunlu değil ama çok bi değişim olmadı forumlarda çok okuyorum herkes çok memnun acaba benmi anlamadım

dün watsonsa gittim bb kremi denemek için orda denedim bana pek farklı gelmedi benim zaten cildim pek sorunlu değil ama çok bi değişim olmadı forumlarda çok okuyorum herkes çok memnun acaba benmi anlamadım
canım cok fonksıyonlu olması memnunıyet yaratan.hem hafıf bır fondoten hem 30 faktorlu gunes koruyucu hemde nemlendırıcı o yuzden hepsını katman katman surmeden tek bır urunle saglmıs oluyorsun

Bende super brightening serisinin toniğini aldım çok fazla kullanamadım,cildim karma sivilce yaptı bende.

benim de t bölgem yağlı karma cildim var,tonik olarak ben nivea - pure naturals ın argan yağlı toniğini kullanıyorum son zamanlarda , memnunum canım ,tavsiye ederim..

canım cildinin rengine göre 2 çeşidi var pure beauty'nin .. dersimm arkadaşımız güzel özetlemiş, ben renk dengelemesinden ve nemlendirmesinden memnunum ama en çok 30 spf içermesini çok beğendim , bb krem sürdüm mü fondötene gerek kalmıyor gündüz makyajında..

canım cok fonksıyonlu olması memnunıyet yaratan.hem hafıf bır fondoten hem 30 faktorlu gunes koruyucu hemde nemlendırıcı o yuzden hepsını katman katman surmeden tek bır urunle saglmıs oluyorsun

:KK9:

Bende 2 gün önce pure beauty toniğini , temizleme köpüğünü ve nemlendirici kremini aldım 2 gündür kullanıyorum çok memnunum bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim cildim yumuşacık. satış görevlisi lekelere de iyi geldiğini söyledi bakalım biraz daha kullanınca sonuç ne olacak denemediğimiz şey kalmadı birde bunu deneyelim :)

Kullandım ama memnun kalmadım.Cildimde sivilce yaptı.Kokusu aman aman güzel değildi.Temizlendiğini hissedemedim cildimin.Tabi ki bir ürüne karşı herkes farklı reaksiyonlar gösterir.Tekrar önceden kullandığım ürüne döndüm, en azından cildim alışık..Tavsiyem,benim gibi sırf meraktan kullanacaksanız boşverin derim..Ama önceden kullanıp memnun kalanlara sözüm yok.:KK51:

ilk başta antipatik gibi gelse ve mesafeli durmamızı sağlasa da orta sınıf bir marka pure beauty , çin malı (chinese) değil koreli (korean) bir makyaj firması .. kore menşeili markalar (bkz google : korean makeup brands) oldukça ün yapmış mesela missha gibi tabii orjinali..

bb kremi bende kullandım ve hiç memnun kalmadım zaten benim yüzümün tonuylada uymuyor...
watsons yeni bb krem cıkarmıs iki farklı tonu var ama ben garnierinkini almayı düşünüyorum...

bb kremi bende kullandım ve hiç memnun kalmadım zaten benim yüzümün tonuylada uymuyor...
watsons yeni bb krem cıkarmıs iki farklı tonu var ama ben garnierinkini almayı düşünüyorum...

bende ilk önce watsonsdan garnierin bb kremini aldım daha iyi olur diyerek ama sonuç felaketti. Birincisi yapısı bozulmuştu ürünün kalmış fondötenler gibi ayrışmıştı hadi olabilir dedim salladım falan karışsın diye ama bi işe yaramadı kapatıcılığı olsun kıvamı ve kokusu olsun kremden nefret ettim ve gittim pure beauty bb krem aldım ilk etapta tek renk oluşu beni çok itti ama şu anda başka bişey kullanmam diyorum. bende tavsiye watsonsın çıkardığı bb krem dediğiniz ürün garnierden kat be kat iyidir.

bende nar özlü olanından temizleme ve toniğini kullanıyorum pek bi memnunum. normalde garnierin kullanıyodum yuzumu cok kurutuyodu zaten yüzüm sivilceye hassas oldugu icin nemlendirici krem kullanmak istemiyodum. pure beautyi kullandıgımdan beri yuzum cok yumusak nemlendirici kullanmay gerek kalmıyo ben tavsiye ederim acıkcası :KK9::KK9:

Nar özlü seriyi kullandım, temizleme losyonu, 2si bir arada peelingi... İlk aldığım dönem bir heves düzenli bir ay kadar kullandım. O dönem lancome alan bir arkadaşımdan daha hızlı toparlandı cildim. ancak ikinci ay salıverdim. o zaman da pek bir faydası olmuyor ne yazık ki.

bb kremi de aldım. fakat gerektiği gibi kullanamadığımı düşünüyorum. yüzünüze rahatsızlık veren bir tabaka gibi durmuyor. cilt kusurlarınız azsa ve cildinizin tonu uygunsa alın derim.

Nar özlü seriyi kullandım, temizleme losyonu, 2si bir arada peelingi... İlk aldığım dönem bir heves düzenli bir ay kadar kullandım. O dönem lancome alan bir arkadaşımdan daha hızlı toparlandı cildim. ancak ikinci ay salıverdim. o zaman da pek bir faydası olmuyor ne yazık ki.

bb kremi de aldım. fakat gerektiği gibi kullanamadığımı düşünüyorum. yüzünüze rahatsızlık veren bir tabaka gibi durmuyor. cilt kusurlarınız azsa ve cildinizin tonu uygunsa alın derim.

Hımm haklısın elbette düzenli kullanmak lazım,tamam canım teşekkürler..

X