O paraya değer mi?

sayydek

Bursaspor!:)
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2011
695
1
Kızlar ben geçen yıl bu ayakkabıları almıştım etniesten 190 liraya.çok memnun kaldım hiçbi yerine bişey olmadı.

şimdi de bu alttakileri beğendim 240 liraymış annemler onun yerine 3 tane nike alırsın daha iyi diyolar eder mi sizde çok kararsız kaldım.istediğim ayakkabıda bu:
$etnies_arto_mid_rouge_skateboard_4.sized.jpg

cidden öyle canım,aman aman bişeye benzemiyo.onun yerine başka markadan bikaç çeşit alırsın :KK54:

çok maskulen duruyorlar ben olsam daha feminen modelleri tercih ederdim nike adidas bunun için uygun ama senin zevkin tabi içine sinmeyen 3 ayakkabı alacağına bunları al

normalde kibar giyinmeyi severim ama spor ayakkabıda aşırı rahatıma düşkünüm ve en rahat spor ayakkabılarda etniesin bilemedim şimdi:26:

I.ı değmez.
Nike da da bu tarz var. hem daha uygun , ondan begen bence.

cnm içine siniyosa al nası olsa uzun süre yıpranmıyo nikeada 150 civarı verceksin 90 daha koy içine sinen olsun ayakkabı snçta elbse etek olsa değmez dermde ayakkabı ve mont için değer

canım benim nike çok çabuk yıpranıyo. bende de adidasın rahatlıgına duskunluk var eger sen etniesle rahatsan al. rahatlıgını da geçtm e.n azından içine sinen bişey olsun.

evet önemli olan senin beğenerek kullanman ama belki başka markalardan da daha ucuza rahat edebileceğin ayakkabılar bulabilirsin

kaba duruyor . yabancı filmlerde küçük erkek cocukların giydiği o ayakkabılar gibi :)) bence baska markadan 2-3 tane al cesit cesit giy:)

bence zaten fiyatlar o civarlarda, ortalama 200 300 arası adidas yada nikesa, spor çin de öyle ayakkabılar alınmalı kiayak sağlığı bozulmasın

X