Bizden Haberler.. Hamile kalanlar ve isteyenler, hep birlikte..

Cok tatli oglun maşallah:-) eceli ben de ozluyorum burayi ya keske daha aktif hale getirebilsek

selam banu nasılsın. Çok uzun zaman oldu görüşmeyeli. İki çokkkk zorlu senenin ardından.... yine buraya geldim. Neler yapıyorsun. Bebişin oldu mu?
Merhaba tatlim :) cok uzun zamandir gelmedim siteye simdi gördum yazdigini.
Hamilesin :) tebrik ederim. Bu sefer sikintisiz saglikli bir gebelik dilerim rabbim saglikla kucagina almayi buyutmeyi nasip etsin

Ben hala ugrasiyorsum ne yazik ki. Darisi basima :KK66:

Merhaba kizlaaaar:KK54::KK54:

Uzun zaman oldu. Ne guzel cogunuz bebeklerini buyutmus bile. Yillar ne cabuk geciyor. Hepinizin o bekleme gunlerini gayet net hatirliyorum. Simdi o minnoslarin fotograflarina bakmak cok mutlu ediyor beni:KK51:

Herbirinin saglikli mutlu sansli ve uzun bir ömru olsun insallah :nazar::nazar::nazar::nazar::KK15:

Merhaba tatlim :) cok uzun zamandir gelmedim siteye simdi gördum yazdigini.
Hamilesin :) tebrik ederim. Bu sefer sikintisiz saglikli bir gebelik dilerim rabbim saglikla kucagina almayi buyutmeyi nasip etsin

Ben hala ugrasiyorsum ne yazik ki. Darisi basima :KK66:

İnşallah en kısa zamanda sende istediğine kavuşursun. Ben bildiğin kaybın üstüne de çok şeyler atlattım. en son 3 adetim 10ar gün şaşmaya başlamıştı. Herhalde dedim o kadar üzüntüye menapoza giriyorum. Doktordan menapoza mı giriyorum diye randevu almıştım. Hamile olduğumu öğrenip gittim. Allah ümitsizler ümidi versin. Doğumda senin için dua edeceğim.

Merhab birsey sormak istiyorum bn 2. Bebeğim i istiyorum 4 aydır . Olmadı bu ay adet oldum 2 gün çok kırmızı şekilde sürdü .normalde 5 gün sürüyor . Benim gibi olan var mı. Bilgisi olan varsa paylaşır mi .diğer adetleri m den farklı olarak birde yumurtalık lari m ağrıyor ve cok uykum var

Merhaba Kızlarrrrr:KK31::KK54::KK54:

Topiği açtıktan tam üç yıl sonra buraya güzel haberlerimi yazmak bana da kısmet oldu:KK73::KK73:

Hamileyim, çok şükür ve en sonunda.:nazar: İnşallah sağlıkla kucağıma alacağım günleri de görmek kısmet olur.:emir_bebek::nazar::KK51:

Dilerim isteyen herkes bu duyguyu tadar:KK37:

Topiği açtıktan tam üç yıl sonra buraya güzel haberlerimi yazmak bana da kısmet oldu:KK73::KK73:

Hamileyim, çok şükür ve en sonunda.:nazar: İnşallah sağlıkla kucağıma alacağım günleri de görmek kısmet olur.:emir_bebek::nazar::KK51:

Ayyyy...Çok sevindim. Gözün aydın olsun :))

Slm banucuğum beni hatırlarmısın bilmem ama buraya seni merak ettiğim için geldim ve bakayım dedim hamilesin:) çok tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.

Slm banucuğum beni hatırlarmısın bilmem ama buraya seni merak ettiğim için geldim ve bakayım dedim hamilesin:) çok tebrik ederim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
Hatirliyorum elbette :)

Cooook tesekkur ederim, amin insallah. Az kaldi sonlara yaklastikca heyecan artiyor:anneadayı:

Sen nasilsin neler yapiyorsun?

Ben buraya cok girmiyorum o yuzden gec cevap icin kusura bakma:oops:

Cooook tesekkur ederim, amin insallah. Az kaldi sonlara yaklastikca heyecan artiyor:anneadayı:

estağfurullah canım ne kusuru.
seni çok iyi anlıyorum allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
ben ikinciye hamileyim canım daha çok yeni.oğlum 26 aylık oldu 3 yaş araları olacak allah nasip ederse tabi.arada da olsa haberleşmek güzel görüşmek üzere.

Çok sevindim. Sağlıkla al kucağına

Görünce çok mutlu oldum ben de..
az kalmış :)
Sağlıkla kucağına almak nasip olsun.

Merhaba kizlaaaar:KK54::KK54:

Uzun zaman oldu. Ne guzel cogunuz bebeklerini buyutmus bile. Yillar ne cabuk geciyor. Hepinizin o bekleme gunlerini gayet net hatirliyorum. Simdi o minnoslarin fotograflarina bakmak cok mutlu ediyor beni:KK51:

Herbirinin saglikli mutlu sansli ve uzun bir ömru olsun insallah :nazar::nazar::nazar::nazar::KK15:
Banucum ne kadar sevindim anlatamam. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin isteyen herkese de anne olmayı nasip etsin

Selam kizlar nerelerdesinizzzz? Toplaşsak mi tekrar☺
Banu_K, doğurdun doğuralı yoksun ortada, Ege den ayrilamiyorsun galiba☺

Iyi geceler kizlar nerelerdesiniz hic bilmiyorum birses verin.hele eski gunler adina...

Ben buralardayım. Allah bir bebek daha nasip etti kasım 2016 annelerinde yeniden yazmaya başladım canlar

Merhaba kizlarrrr, hepimiz bir yerlere savruldukk.yeniden bulusalim artikk.yeni bir forum acalim ve oradan yazisalimm.hepinizi cok ozledimm.
HADI GELINNNNN

X