10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

bir konuyu belirtmek istiyorum
aynı anda 2 farklı nickle girenler 2. üyelikten banlanıyor
arkadaşın üyeliği silinmiş farklı bir nick ile giriş yapmış
bunun sorun olacağını sanmıyorum

bu arada konuyu bu şekilde açman daha mantıklı olmuş

bende bunu denemeyi düşünüyorum.bir türlü veremedm bu kiloları burdaki arkadaşların diyet listelerinide denedm ama olmadı en fazla 2 kilo werdim.ama artık vermek istiyorum gerçekten 10 günde okadar kilo verdiriyorsa bu müthiş bir şey ayrıca daha ayrıntılı neler yaptığını yazarsan sevinirim ayrıca spor falanda yaptınmı?:KK17:

10 günde 8 kilo çok normal değil bence...ayda 8 kilo olsa olabilirde..10 günde normal değil..

diyet yaparken hangi marka salamdan yedin? birde ton balığı ve sosis yiyebilir miyiz? cevaplarsan sevinirim.

hayir tonbaligi yeme cunkii icinde farkli yaglar var asiri hemde balik al ancak izgara ve hasla ye ve ya mantar ye sebze olarak salama gelince marka fark etmez ama asiri yememen lazim salatanin icine 1 ve ya 2 dilim dogra yagsiz olmasina dikkat et yeter

arkadaşlar herkese merhaba.ben de kilolarından illallah etmiş biri olarak bu diyeti yapmaya karar verdim.şimdi hemen yumurtamı haşlıyorum.bu diyeti yapan arkadaşlar günbe gün yediklerimizi ne naptığımızzı paylaşalım.herkese iyi zayıflamalar:KK42:

evet kizlar baslayin bende burdayim gun be gun sorularinizi bana sora bilirsiniz bu yazdiklarimi ister 1 tane yin ister 1 tavugu koyun onunuze yeyin bitirin korkmayin bu dietin ozelligi ne kadar cok yersen bir okadar cok zayiflarsiniz iradenizi kayb etmeyin bol sans sizlere

Bugun bu diyete başladım hadi hayirlisi ama et çok sevmem akşam olunca biraz yiyecegim sabah 2yumurta yedim sonra hep salata

arkadaşlar bu gerçekten çok sağlıksız 10 günde sekiz kilo mu verilirmiş bunun ben yağ olduğunu düşünmüyorum yediklerime dikkat ederek (ki çoğu zaman ipin ucunu kaçırdım mesela gece yarısı bi pizzayı tek başıma yediğim bile oldu)ve hergün öğlen bir, akşam bir saat yürüyüşle 5 ayda 10 kilo verdim ben diyet yapamıyorum malesef yemek yemeği tatlıyı çok seviyorum bu yüzden biraz dikkat edip düzenli sporla veriyorum kilolarımı şimdi beş kilom daha var inşallah onu da vericem yürüyüşlere devam ediyorum

arkadaşlar herkese merhaba.ben de kilolarından illallah etmiş biri olarak bu diyeti yapmaya karar verdim.şimdi hemen yumurtamı haşlıyorum.bu diyeti yapan arkadaşlar günbe gün yediklerimizi ne naptığımızzı paylaşalım.herkese iyi zayıflamalar:KK42:

Hadi kızlar başlayalım ve verelim su kiloları artık ben sabah itibariyle başlıyorum. Günlükleri hazırlayalım :)

ekmek tüketmemek böbrekleri öldürür 10 günde 8 kilomu verilir ayrıca çok sağlıksız hafif yemeğe başladınız an geri alırsınız bu kiloları emin olun.ayça kayanın diyetlerını tavsiye ederim.

bende tam diyete baslamistim ay hangisini yapacagimi sastim.10 gün sonra normal yemege mi basliyoruz yani ekmek de yiyebilirmiyiz:26:

Kızlar bende düşündüm de bu 8 kilo yağdan olamaz.daha sağlıklı diyetlere bakıcam ben.herkese tatlı rüyalar

dukanın s+p günlerine benziyor bu diyet.tek farkı süt ürünlerinin bu diyette yasak olması.topu toplam 10 günlük diyet,çok da sağlıksız sonuçlar oluşturacağını sanmam.dukanı aylarca yapıyor insanlar, ki ben de 2 ay yapmıştım.

kizlr sagliksiz olsa ben hatda olmam ve 1 senedir ayni kilomdayim yapanlara basarilar ben burdayim sorulariniz olursa yazin sonuc bekliyorum

ekmek tüketmemek böbrekleri öldürür 10 günde 8 kilomu verilir ayrıca çok sağlıksız hafif yemeğe başladınız an geri alırsınız bu kiloları emin olun.ayça kayanın diyetlerını tavsiye ederim.

mankenlerin cogu ekmek tuketmez cnm hem omur boyu degil bu diyet 10 gunluk 10 gun ekmek tuketmemek oldurseydi :) ozmn sorvayvrdakiler coktan olurdu sen ne diyorsun

X