10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

Herkese merhabalar, 10 günlük diyet maceram bitti sonunda. Tartıldım ve 64.1 kiloyum. Yani bu diyetle 10 günde 6 kilo vermiş oldum, 70 ile başladım, 64 ile bitirdim. Gerçekten işe yarayan, açlık çektirmeyen, hatta tıka basa tok olduğunuz için yemek yemede zorlayan bir diyet bu. 10 gün boyunca bol bol yedim, atıştırma ihtiyacı duymadım. Tatlı çikolata pek aramam ama hamur işi çok seven biriyimdir. Özellikle spagetti lafı geçse koşar yaparım. Ama 10 gündür aklımın ucundan bile geçmedi. İlk 6 gün çok rahattım. Sonrasında iştahım yok oldu resmen. Özellikle akşam yemeklerini yerken kendimi çok zorladım. Maalesef bazen yiyemedim ve yeterince kilo eksilmedi. Çünkü bu diyetin en önemli kısmı serbest yiyecekleri bol bol yiyip çok kilo vermek. Tabi ne kadar diyete uysam da arada kaçamak da yaptım. O yüzden de 2 kilo daha veremedim. Ama canımı sıkmıyorum asla, bu 6 kilo bile çok çok iyi. Şimdi ara verdim, hafta sonundan sonra aynı diyeti biraz daha yumuşatıp uygulamaya devam edeceğim. Öğünleri azaltıp ara öğün ekleyeceğim. Yine ek olarak peynir, yoğurt, kuruyemiş ve meyve ekleyeceğim. Kendimi yine kısıtlamadan bayrama kadar 4 kiloyu vereceğim. Sonra da 5 kilo için biraz daha devam edeceğim. Bol su içmeye, Yeşil çay ve bitki çayı içmeye de devam edeceğim. Benim diyet maceram bu şekildeydi. Umarım birilerinin işine yarar. Herkese sevgilerle..

Herkese merhabalar, 10 günlük diyet maceram bitti sonunda. Tartıldım ve 64.1 kiloyum. Yani bu diyetle 10 günde 6 kilo vermiş oldum, 70 ile başladım, 64 ile bitirdim. Gerçekten işe yarayan, açlık çektirmeyen, hatta tıka basa tok olduğunuz için yemek yemede zorlayan bir diyet bu. 10 gün boyunca bol bol yedim, atıştırma ihtiyacı duymadım. Tatlı çikolata pek aramam ama hamur işi çok seven biriyimdir. Özellikle spagetti lafı geçse koşar yaparım. Ama 10 gündür aklımın ucundan bile geçmedi. İlk 6 gün çok rahattım. Sonrasında iştahım yok oldu resmen. Özellikle akşam yemeklerini yerken kendimi çok zorladım. Maalesef bazen yiyemedim ve yeterince kilo eksilmedi. Çünkü bu diyetin en önemli kısmı serbest yiyecekleri bol bol yiyip çok kilo vermek. Tabi ne kadar diyete uysam da arada kaçamak da yaptım. O yüzden de 2 kilo daha veremedim. Ama canımı sıkmıyorum asla, bu 6 kilo bile çok çok iyi. Şimdi ara verdim, hafta sonundan sonra aynı diyeti biraz daha yumuşatıp uygulamaya devam edeceğim. Öğünleri azaltıp ara öğün ekleyeceğim. Yine ek olarak peynir, yoğurt, kuruyemiş ve meyve ekleyeceğim. Kendimi yine kısıtlamadan bayrama kadar 4 kiloyu vereceğim. Sonra da 5 kilo için biraz daha devam edeceğim. Bol su içmeye, Yeşil çay ve bitki çayı içmeye de devam edeceğim. Benim diyet maceram bu şekildeydi. Umarım birilerinin işine yarar. Herkese sevgilerle..
Merhaba , tebrik ederim çok güzel kilo vermişsiniz 🙏
Birkaç sayfa okuyabildim ama tam anlayamadım kucağımda bebemle 😅
Tüm sebzeler sınırsız mı yani lahana ve havuç dışında ?

Merhaba teşekkür ederim. Ebet tüm sebzeler serbest. 30. Sayfada 5 günlük plan yaptım. Onu uygulayabilirsiniz. Yiyebileceğiniz diğer sebzeleri de yazdım. Lahana ve havuç dışında bir sürü sebze var. Hiç zorluk çekmedim.

Bu diyeti çok beğendim akşam detaylı inceleyip yarın yada pazar günü ben de başlamayı düşünüyorum

herkese günaydın hanımlar, ben diyete devam ediyorum. sabah uyandım 500 ml limonlu suyumu ve sade kahvemi içtim. 1 saat sonra ıspanaklı yumurta yaptım, yanında salatalık ve maydanozla yedim. 2 saat sonra sade Türk kahvesi içtim, tabi 1 lt su da içtim o arada.

öğlen 2 parça tavuk göğsünü fırında yağsız pişirdim tuz ve karabiber ekledim, yeşil salata ile yedim. yine arada 1 litre su ve limonlu yeşil çay içtim.

akşam için listemde karnabahar vardı fakat almayı unuttum ve annem mis gibi sarma, dolma yaptı :) tabi ben diyetime uymak için 2 kabağı haşladım ama dayanamadım 2 sarma da ekledim tabağıma. yine bol salata ile yedim.

sabah uyandığımda tartıldım ve kilom 67,4 çıktı, yani hala vermeye devam ediyorum. herkese sevgiler, yarın görüşürüz
çok özeniyorum şöyle özeli güzel öğünlere yaa 🙂

gunaydin canim 10 gun bitti tebrikler ve cok guzel kilo verdin, 10 gunde insanlar 1 kilo veremiyor sen cok iyi verdin boyle devam et artik cogunu verdin zaten. Son durum ne oldu simdi 10 gunde - kactasin?
Merhaba, 10 günde ortalama 6 kilo verdim. Tabi kaçamaklarım falan olduğu için 6 oldu. Bir de son 3 gün gerçekten yemek yemekte zorlandım, iştahım kapanmıştı. Yoksa gerçekten 8 kilo verilebilir. Diyetten sonra yaklaşık 1 ay geçti. Tekrar farklı bir diyete başlayacak fırsatım olmadı. Arada aşırı yediğim günler oldu, aile toplantılarında pastalar börekler yedim ama sadece 1 kilosunu geri aldım, o da hamur işi çok yediğim için oldu. Bugün 14 Haziran Çarşamba günü, 65.5 kiloyum yani verdigim kiloların iki katını falan almadım, hala bu diyetin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Kendimi toparladığımda 10 gün daha yapacağım. Ağustosa kadar 55 kilo olmak için mücadelem devam ediyor 💪🏻💪🏻

Acaba meyve yersek yavaşlar mı yoksa durur mu kilo verme
Merhaba, diyeti tam uygulamadiginizda kilo verimi duruyor maalesef. Meyve şeker demektir bu yüzden sadece 10 gün sabretmek zor değil. Meyve yerine salatalık yiyebilirsiniz. Marul yiyebilirsiniz. Ben bazen tüm marulu yedim 🤭🤭 son 3 gün haricinde hiç zorlanmadım. Bir süre sonra yemek yemekten sıkılacaksınız inanin.

çok özeniyorum şöyle özeli güzel öğünlere yaa 🙂
Merhaba, teşekkür ediyorum :) ama hazırlaması cok kolay ve kısa sürüyor. Tavuk göğsü alıp löp diye borcama attım karabiber tuz serptim pişti 😂😂 salata malzemelerini gelişi güzel dogradim ama yeşil sebze sadece. Tavuklar pişince hop tabağa İşte bu kadar. 10 aylık bebeğim var çok yaramaz, onunla yapabildiysem ben, herkes yapar. Bir adım atmanız yeterli. 30. Sayfadakileri alın elinizin altında olunca ve liste olunca daha kolay olur. Eminim siz de başaracaksınız 😇💪🏻

Adet dönemindeyim bitince ben de başlamayı düşünüyorum. Depremden sonra yedikçe yedim 55'ten 65'e kadar geldim maalesef.

Fakat bir sorun var ki ben balık ve et yemiyorum. O yüzden tavuk ve sebze ağırlıklı olacak diyetim.

Umarım başarılı olabilirim.

Adet dönemindeyim bitince ben de başlamayı düşünüyorum. Depremden sonra yedikçe yedim 55'ten 65'e kadar geldim maalesef.

Fakat bir sorun var ki ben balık ve et yemiyorum. O yüzden tavuk ve sebze ağırlıklı olacak diyetim.

Öncelikle depremden dolayı büyük geçmiş olsun. Son yılda almışsınız umarım kolayda verirsiniz
Ben bugün 77.7 ile başladım gelişmeleri yazarım umarım güzel kilo verebilirim

Protein değeri yüksek sebzeler yiyebilirsiniz. Mesela mantar, avokado, brokoli olabilir. Mantara biraz zeytinyağı sürüp, tuz, kararbiber serpin firinlayin. Yanina brokoli haşlayın mükemmel oluyor. Avokado sağlıklı yağ açısından zengin. İnanın sağlıklı beslenecek o seçenek var. Ama insanoğlu hazirci 😇

Merhaba bende yarın başlamayı düşünüyorum umarım bana katılan olur birlikte yaparız 😊 bu arada örnek listeleriniz için teşekkür ederim K kkybelle
Merhaba, umarım istediğiniz kiloya ulaşırsınız. Ben de tekrar başlayacağım. Tatilde aşırı yedim. 65 kiloyum 55 kilo olmak istiyorum. Ama kendimi zorlamayacağım 5 kilo versem yeterli. Şimdi adet dönemindeyim. Biter bitmez başlıyorum. Kendi listemi uygulayacağım, yine burada her yediğimi paylaşacağım. Kaçamak olsa bile yazacağım, kimse kendini suçlu hissetmemeli 😇😇 sevgiler..

Merhaba, umarım istediğiniz kiloya ulaşırsınız. Ben de tekrar başlayacağım. Tatilde aşırı yedim. 65 kiloyum 55 kilo olmak istiyorum. Ama kendimi zorlamayacağım 5 kilo versem yeterli. Şimdi adet dönemindeyim. Biter bitmez başlıyorum. Kendi listemi uygulayacağım, yine burada her yediğimi paylaşacağım. Kaçamak olsa bile yazacağım, kimse kendini suçlu hissetmemeli 😇😇 sevgiler..
Ozaman takipteyim ben devam edemedim grip oldum c vitamini açısından meyve tükettim sizle başlarız belki hem motivasyon olur 😊

Merhaba merak ettim başladınız mı

Herkese merhaba, bugün 30 Ekim Pazartesi, yeniden bu diyete başlıyorum inşallah. Şu an 64.5 kiloyum. 1 hafta sonunda 60 olmayı planlıyorum. Bir aksilik ya da yeme krizi olmazsa diyeti bırakmayacağım.

Bugün uyanınca 400 ml su içtim, şu anda bir kupa sade nescafe içiyorum.

Diğer öğünleri oluşturduğum listeden seçeceğim.

Gece tüm ayrıntıları paylaşacağım, sevgiler..

Herkese iyi geceler, bugün başladığım diyetimin ayrıntılarını yazacağım. Sabah su ve kahve ile başladım. Bir saat sonra 2 haşlanmış yumurta, 10 siyah zeytin, salatalık, turp, maydanoz yedim. 1 saat sonra yeşil çay içtim.

Öğle yemeği için fırında yağsız somon pişirip yanında bol salata yedim. Yine 1 saat sonra yeşil çay içtim.

Akşam için eşim yeşil mercimekli bulgur pilavı istedi, bayılır kendisi, yanında turşu ile 2 tabak yer. Ben de o pilavdan yedim maalesef, yanında turp ve maydanoz ekledim diye avutuyorum kendimi. En son 1 mandalina yedim. İlk gün olunca, bir de emzirince şeker krizi tuttu. Yine de daha zararlı bir şey yemedim diye mutluyum. Eşim abur cubur yemek istedi, o yüzden kaçtım yanından. Şimdilik iyi kapattım günü. Yarın gece yine tüm yediklerimi ve tartı sonucunu paylaşacağım, sevgiler..

Selam kızlar ben dün başladım bu diyete 2. Gündeyim serbest olan şeylerden istediğim kadar yiyorum bu kadar yemeye nasıl kg vericem bilmiyorum 😁 insülin direncim var kg vermek çok zor benim için diyette yapamıyorum hiç bı diyette doyana kadar denildiği için denemek istedim. tek sıkıntı akşam atıştırmamak ve tatlı ve hamur işi canımın çekmesi. Doğrusu normalden daha az atak geliyor protein kan şekerini biraz dengeleyici belki de bilmiyorum inşallah devam ederim edersem sonucu yazarım buradan

Selam kızlar ben dün başladım bu diyete 2. Gündeyim serbest olan şeylerden istediğim kadar yiyorum bu kadar yemeye nasıl kg vericem bilmiyorum 😁 insülin direncim var kg vermek çok zor benim için diyette yapamıyorum hiç bı diyette doyana kadar denildiği için denemek istedim. tek sıkıntı akşam atıştırmamak ve tatlı ve hamur işi canımın çekmesi. Doğrusu normalden daha az atak geliyor protein kan şekerini biraz dengeleyici belki de bilmiyorum inşallah devam ederim edersem sonucu yazarım buradan
Merhaba devam edebildildiniz mi acaba? Reglim bitince ben de başlamak istiyorum bakalım

X