10 Gunde 8 Kilo Verdiren Şahane Rus Diyeti

sevdaaz

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2012
18
14
Kizlar merhaba size guzel bir diyet yazicam Ben dogum sonrasi kilo aldim ve Azerbeycana memleketime gittim ailem sasirdi ve acil kilo vermen lazim deyince is cok ciddi anladim ve hemen bir rus diyetisyene gittiim ve baha 10 gunluk muhtesem diyet yazdi bu diyetden sonra ben tam 8 kilo verdim arti diyet sonrasi da vermeye devam ettim

cogunuz diyet cok sacma dersiniz ama ben neticesini gordum inanin ve ablalarima paylasmak istedim ...

diyeti yazmadan once yazmam gereken seyler puf noktalar oncelikle unutmamalisiziz ki diyet yapacaksaniz mutlaka adet doneminden sonra nekadar etkileyici diyet de olsa adet oncesi asla ve asla kilo veremezsiniz cogu diyetlerde tuzu kesin diyorlar bu da kesinlikle sacma
benim verecgim rus diyetinde ozel bir sey yok sadece yemeniz ve yememeniz gereken seyeler var

Yemeniz gerekenler

her sabah 2 yumurta haslanmis tuzlu
istediginiz kadar sebze ( beyaz lahana , havuc disinda )
ispanak haslanmis
et , tavuk , balik istediginiz kadar sadecee kaslanmis ve ya izgaza seklinde ( kizartma asla)
Mantar
salam yagsiz
yesil cay istediginiz kadar
su istedigniz kadar
cay istediginiz kadar
kahve istediginiz kadar

asla yememeniz gerekenler

Sut ve sut urunleri
beyaz ve kepek ekmek
meyve asla bu diyetde asla yok
tursu asla yok
seker bal ve tatlandiricilar asla yok
tatli cikolata asla yok

diyetin puf noktalari --- ne kadar cok yerseniz o kadar cok kilo verirsiniz bunu unutmayin
yemekten 30 dk once su icilmeli ve ya yemekten 30 dk sonra asla yemekle su ayni anda icilmemeli
aksam 8 00 dan sonra asla yemek yememeli sadece ice bilirsiniz istediginiz kadar hemde
gunde en az 5 ogun yememelisiniz caniniz cekmese bile bu diyetde ne kadar yerseniz o kadar kilo verirsiniz

bu diyet yaptiktan sonra asla yeniden tekrarlamayin 2 ay aradan sonra aynisini yapa bilirisiniz eger diyeti bozduysaniz ve yeniden baslamak istiyorsaniz 1 hafta aradan sonra baslayin ...

Kizlar bu diyet size sacma gele bilir ama ben o haldeydim ki yapacak baska seyim kalmadi diyet cok zor gerekirse kusduracak tiksindirecek her gun haslanmis yumurta ve tavuk yemekten ama inanin ki annem sayesinde bunu basardim 10 gun benim icin bu sebzelerden cesit cesit yemekler hazirladi ki men bunalmim yapim diye ve her gun tartiya cikmadim bir basta bir de sonra ciktim inanin ki tam 8 kilo diyet esnasinda verdim ve diyeti yapali 1 sene oldu 1 kilo bile almadim diyet sonrasinda da vermeye basladim yapmadigim halde ... sadece 10 gun dayanacaksiniz ve sonuc inanin muhtesem ben ne diyetisyenim ne de uzman yani musteri toplamak icin reklam fln etmiyorum ben denedim faydasini gordum sizde deneyin istiyorum

Insallah faydasini gorursunuz sorulariniz olursa lutfen ozzelden yazin

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba, öncelikle sizi tebrik ederim :KK9: 10 gün icinde 8 kilo verip geri almamaniz süper ötesi

diyete gelince 4 gözle diyetinizi bekliyordum :KK53:
aksine bence cok saglikli bir diyet, ne diyor uzman doktorlar, az ve SIk yiyin, sana coook tesekkür ederim bu diyeti bizlerle paylastigin icin canim :KK16:

rica etsem birde menülerini paylasirmisin, mesela nasil bir sebze yemegi? mesela Ispanak yemegi olurmu? :44:

canim, bence arkadas aciklamasini yapmisti niye 1 hafta bekledigini ve dalga gecen o deyil malesef önyargida bulunan arkadaslardi :KK50:

o günler birebir takip etmistimde topigi....

İyi niyetli olduğu için kapanmıştı zaten konusu
İkinci üyelikten üyeliği silinebilirde şuanda
1 hafta bekleyip şimdiki gibi açabilirdi bence konusunu

İyi niyetli olduğu için kapanmıştı zaten konusu
İkinci üyelikten üyeliği silinebilirde şuanda
1 hafta bekleyip şimdiki gibi açabilirdi bence konusunu

evet haklisin, ama bende onun yerinde olsaydim tekrar bu konuyu acmaya cekinirdim o kadar laflardan sonra :KK20:

onun bu cesaretinden dolayi tebrik ediyorum valla, sonucta bizler icin tekrar acmis oldu, herkes zayiflasin diye :KK8:

evet cnmm daha once konu actim ama az beklemeniz lazim dedim ve bu yuzden siteden bloke ettiler niye anlamadim arkadasim deniyor ondaki sonucu da gorim ve paylasdim dedim ve oda aynen kilo verdi

rica etsem birde menülerini paylasirmisin, mesela nasil bir sebze yemegi? mesela Ispanak yemegi olurmu? :44:

Olur cnm tabi ki suda hasla ve uzerine limon sik veya domates sogan sotele az hakiki zeytin yaginda ve ye az da limon sik okadar ben cogunlukla tavuk yemegi yedim yemegi dedigim hasladim yedim cok severim ama bazen tiksinmeme de sebep oldu ama iradem cok gucludur midem kalksada artik yedim cunki zayiflamayi kafama takmisdim

Olur cnm tabi ki suda hasla ve uzerine limon sik veya domates sogan sotele az hakiki zeytin yaginda ve ye az da limon sik okadar ben cogunlukla tavuk yemegi yedim yemegi dedigim hasladim yedim cok severim ama bazen tiksinmeme de sebep oldu ama iradem cok gucludur midem kalksada artik yedim cunki zayiflamayi kafama takmisdim

peki canim, tavuk sote olurmu sence, yani sebzeyle tavugu beraberinde yiyebilirmiyiz :44:

her sabah 2 ve ya 1 yumurta haslanmasi yemeniz sart kizlar baktiniz yumurtadan biktiniz yumurta ve domates sogan bu sekilde menemen de yiye bilirsiniz istediginiz kadar et beyaz et yiiin hatda 1 tavugu haslayin yeyin unutmayin bu diyetde ne kadar cok yeseniz bir okadar zayiflarsiniz gunde 3 bardak kadar yesil cay iciyordum sadece 10 gun kizlar bence cok az bir muddet ikide bir tartiya cikmayin ilk yapmadan cikin ve sonda ve dedigim gibi adet donemi bitsin ondan sonra baslayin ...

arkadaşım ben diyet yapamıyorum ama bu diyeti denemek istiyorum isveçi andırsada onun kadar acımasız değil.tavuğu yumurtayı haşlarımda sebzeyi çiğ olarak tüketemiyorum nasıl yemekler yaptın bir günlük menü yazarmısın ve kaç saatte bir yedin vede spor yaptınmı diyetten sonra nasıl beslendin eskisi gibimi çok sordum ama bilgine ihtiyacım var bilgilendirirsen sevinirim 6-7 kilo vermem gerek 66,6 kiloyum

arkadaşım ben diyet yapamıyorum ama bu diyeti denemek istiyorum isveçi andırsada onun kadar acımasız değil.tavuğu yumurtayı haşlarımda sebzeyi çiğ olarak tüketemiyorum nasıl yemekler yaptın bir günlük menü yazarmısın ve kaç saatte bir yedin vede spor yaptınmı diyetten sonra nasıl beslendin eskisi gibimi çok sordum ama bilgine ihtiyacım var bilgilendirirsen sevinirim 6-7 kilo vermem gerek 66,6 kiloyum

banada isvec diyetini andirdi biraz :KK53: dediyin gibi isvec acimasiz :KK53: bu diyette hic olmasa istediyin kadar yiyebilirsin buda güzel bence :KK34: vee güzel olan tuzu kesmeden yemek :KK23:

banada isvec diyetini andirdi biraz :KK53: dediyin gibi isvec acimasiz :KK53: bu diyette hic olmasa istediyin kadar yiyebilirsin buda güzel bence :KK34: vee güzel olan tuzu kesmeden yemek :KK23:

aynen akadaşım isveç yaptım 13 günde sadece 3.5 kilo verdim o kadar halsiz aç kalmama rağmen bu diyette en azından acıktıkça bişeyler yerim konu sahibi bizi bilgilendirise iyi olcak

aynen akadaşım isveç yaptım 13 günde sadece 3.5 kilo verdim o kadar halsiz aç kalmama rağmen bu diyette en azından acıktıkça bişeyler yerim konu sahibi bizi bilgilendirise iyi olcak

bende 5 kilo verdim isvecle, ama basdönmesi halsizlik cabasi :KK53: benim merak etdiyimde, konusahibinin arkadasida yapmis oda vermis ama kac kilodan kaca düstügünü merak ediyorum :KK52:

böyle farklı bir diyet daha var bende onu yapıyorum sabah öğle akşam menü sabit haşlanmış tavuk-salata-ayran 3 gün yaptım 3 kilo verdim bu gün 4 gün bakalım ne olacak ikinci günden sonra sabah tavuk yiyemedim tabi bende haşlanmış yumurta ve ayranla devam ediyorum.tavsiye ederim arkadaşlar aclık ve halsizlik hiç yok.

kizlar isvec diyeti konusan cok ama o diyetde sacmaliklar cok mesela 200 gr biftek 2 dilim portakal suyu fln bunlar sacma
arkadasim yapti diyeti ama o adet oncesi yapti ve sadece 3 kilo verdi hata yapti ayran icti mesela ama yinede 3 vermis oda bir sey adet oncesi dedigim gibi asla diyet yapilmaz ne diyeti olursa olsun
gunluk menu derken

sabah 2 yumurta haslanmis uzerine limon sikarak yarim saat sonra su ve ya cay ve ya yesil cay ve ya dogadan form cay bu cok onemli form cay cok ise yaradi gunde 2 bardak iciyordum

2 saat sonra salata icine de limon suyu ve salam kucuk kucuk dograyip deereotlu maydanozlu salatalik domates elime ne gectiyse

sonra 2 saat sonra yine bir tavuk butun hasliyordum gunde 1 tavuk yiyordum cok severim oyle alip butunu elime yiyordum butun gun

aksam et hasliyordum ciger izgara yapip yiyordum balik yiyordum bol limonlu salatali yani agziniz bod durmayacak o sekilde

ben bazen bikiyordum hele son gunlerde ama bir degisiklik olsun diye restoranda yiyordum bikmamak icin oyle derken geciyordu gunler ve 10 gun sonunda gitti 8 kilo ve diyet sonrasi da vermeye basladim bu diyetin en guzel yani insani ekmekten sogutuyor yani 1 sene oldu ben ekmek agzima bile surmuyorum mideyi kucultuyor az yemege ogreniyorsun

X