cam balkona nasil perde olur

kadis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
5.202
9
Salonumun bir duvari komple renkli cam ve ben nasil perde yaptiracagimi bilemiyorum bana fikir verin lutfen

Mavimsi gibi duvar yariya kadar sonra katlamali balkon cami telden baglandigimdan resim ekleyemiyorum ama haftaya ekleyecegim insallah

işte salonum burası bir de sürgülü balkon kapımız var
tül ve perde den oluşan bir kombinasyon uyar mı sanmıyoum nedense
koltuk takımım deve tüyü 3 lüler ve berjerler turkuaz kahve çiçek desenli
sadece tv ünitesi alacağım yemek masası olmayacak burda rahat bir yaşam alanı olsun istiyorum $P1000772.JPG $P1000762.JPG $P1000773.JPG $P1000772.JPG $P1000762.JPG $P1000773.JPG $P1000772.JPG $P1000772.JPG $P1000762.JPG $P1000773.JPG

ben sana cevap yazamaycağım ama sadece merak ediyorum
ne kadar vakumları iyi olursa olsun
bu katlamalı cam hava geçiriyor
kışın içeri soğuk yazında sıcak hava girecek
sorn olmayacak mı

evi yeni aldık kullanmadığımdan bilmiyorum inşallah pişmn olmayız

Tül perde yerine stor bence en iyisi.Çünkü cam sürgülü oldugundan perdeyle ugrasması zor olcaktr.Stor olursa aşaya yukarı ındırebılırsın.Benım fıkrım tabi.Kolay qelsin canım...

bence de ama zebra mı stor mu sizce zebra da manzara net olmayacak ama stor da yarıya kadar kaldırsam bile güzel bir manzara olacak

parlak kendinden simli krem stor ve krem tul yaptirmaya karar verdim kruvaze sekli verip kruvazeye de mekanizma taktirip kolaylikla toplayip acabilecegim ama tulde kararsizim ben sade beyaz bir tul istesemde esim pullu krem bir tul begendi sizce tul nasil olmali

Eski evimizde bizim de balkon camlı idi. Krem stor perdelerimiz vardı .Çok güzel duruyor.

Storlarin tulleri cikmis gördunuz mu cok hos duruyo kruvazeden vazgecip tul storda yapabilirim kullanan var mi acaba

Aslında cam balkon perdeleri oldukça kullanışlık hem istediğiniz markanın perdesinide özel olarak dikebiliyorlar

Aşağıda bazı beğendiği cam balkon perdeleri modelleri var.

$perdeli2.jpg
$perdeli1-300x225.jpg

umarım istediğin gibi güzel birşey olur yaptıktan sonra burdan resimleri paylaşırsan fikir veririz, görünümü hakkında sana

onu bunu bılmemde odaya dahıl cam balkon seklınde kapatılması cok sasırtıcı cunku ıllakı ıcerı sıdddetlı yagıslarda sua lıyor mutlaka yanı alıyor
soguk oluyor :S

X